کالج کمیسیون می گویند هیچ فوتبال مگر اینکه دانش آموزان باید بازگشت به دانشگاه

کمیسیون کشور عمده کالج, فوتبال, همایش, برگزار می شود 30 دقیقه کنفرانس تلفنی روز شنبه با معاون رئیس جمهور مایک پنس و تاکید کرد که ورزش نمی تواند بازگشت از coronavirus خاموش کردن تا زمانی که دانشگاه ها دوباره باز شده اند.

10 کمیسیون همراه با مدیر ورزشی نوتردام شامل کالج فوتبال حذفی کمیته مدیریت.

“ما قادر به بحث در مورد تفاوت بین ما و حرفه ای ورزش” آمریکا کنفرانس ورزشی کمیسر مایک Aresco گفت. “ما صحبت در مورد چگونه دانشگاهیان و دانشگاه دو و میدانی جدایی ناپذیر بودند.”

بزرگ 12 کمیسر باب Bowlsby گفت: پنس پرسید: سوالات خوب بود و “امیدوار و خوشبین” در مورد مبارزه با کروناویروس. همه گیر تعطیل شده تمام رویدادهای ورزشی مهم از اواسط ماه مارس و مجبور دانشکده به دانشگاه و حرکت در کلاس های آنلاین.

کاخ سفید گفته است این مهم است که به re-open اقتصاد ایالات متحده هر چند جزئیات بیشتر در مورد چگونه است که اتفاق می افتد را پیچیده خواهد شد و به احتمال زیاد شامل محلی و ایالتی و فدرال دستورالعمل های ایمنی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز درگیر با ورزش حرفه ای لیگ با چند میلیارد دلاری صنعت ورزش در خود نگه دارد.

کالج, فوتبال, فصل برنامه ریزی شده است برای شروع تعطیلات آخر هفته روز کارگر, اما بسیاری از سوالات باقی مانده پاسخ داده شود برای یک ورزش است که نیروی حیاتی برای بسیاری از ورزشی ادارات.

“(ما) ساخته شده نقطه ما نگران بودند و می خواستم به بازگشت به داشتن بچه ها حضور در دانشگاه و باز ما از کالج ها و دانشگاه ها” Bowlsby گفت. “که تا زمانی که اتفاق افتاده ما نیست برای رفتن به هر گونه ورزشی است.”

این کمیسیون می خواهم عمده کالج فوتبال برای شروع در همان زمان در سراسر کشور است که می تواند بسته به اینکه چگونه این بیماری همه گیر از بین میرود.

“ما صحبت کمی در مورد این که آیا وجود خواهد داشت یک سیاست ملی به دلیل بدیهی است که اگر فرمانداران باید سیاست های مختلف شما در حال رفتن به برخی از مسائل” Aresco گفت. “اگر کالیفرنیا نیست اجازه می دهد فوتبال و اوهایو است که به موضوع برای آنچه که واضح است که یک ملی سرمایه گذاری.”

Dr. Anthony Fauci, ایالت متحده بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: در Snapchat مصاحبه بعید است رویدادهای ورزشی می تواند رخ دهد در این تابستان با جمعیت زیادی در آن حضور داشتند.

Bowlsby گفت: یکی دیگر از تماس با معاون رئیس جمهور بود و به احتمال زیاد در حدود یک ماه.

کالج, فوتبال, حذفی, مدیر اجرایی, لایحه, Hancock, که او نیز در این تماس گفت: Jan. 1 نیمه نهایی در نیواورلئان و کالیفرنیا و ژان. 11 قهرمانی بازی در میامی هنوز هم در.

“من خوشحالم که می دانم که معاون رئیس جمهور می داند چقدر مهم فوتبال کالج است که” هنکاک گفت.

به اندازه فصل دلهره آور است با بیش از 1500 به طور منظم فصل بازی برای 130 مدارس در کاسه زیربخش تنهایی, NCAA بالاترین سطح از فوتبال است. هر تیم 12 به طور منظم فصل بازی و هر کنفرانس نقش سودآور بازی مسابقات قهرمانی.

من بخش دانشکده ها از جمله حدود 120 که هر دو در بازی فوتبال را در ردیف دوم و یا نه در همه در حال حاضر گرفته شده ضربه مالی با لغو NCAA بسکتبال مردان مسابقات در ماه مارس است. برخی از $375 میلیون نمی خواهد به توزیع آنها در این سال است.

بازی نیست یک فصل فوتبال می تواند حتی بیشتر هزینه. که قرار دادن تلویزیون قرارداد که پرداخت صدها میلیون نفر به اصطلاح قدرت پنج همایش در خطر است. پنج نفر دیگر FBS کنفرانس را به مراتب کمتر از تلویزیون حقوق آنان در مدارس هنوز تکیه به شدت در فوتبال درآمد.

کالج, فوتبال, حذفی, از جمله عمده کاسه های شناخته شده به عنوان سال جدید شش پرداخت حدود 674 میلیون در هر فصل است. بیشتر از آن پرداخت می شود به کنفرانس ها و گذشت همراه به مدارس عضو.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im