کلرادو نام Dorrell سر مربی

کلرادو به نام کارل Dorrell به عنوان 27th, تمام وقت سر مربی گاومیش در روز یکشنبه.

Dorrell, 56, حال بوده است, دلفین میامی دستیار سر مربی و گسترده ای از گیرنده های مربی است.

او جایگزین مل تاکر که استعفا on Feb. 11 برای تبدیل شدن به مربی در ایالت میشیگان است.

کلرادو مدیر ورزشی ریک جورج پیشنهاد کرده است پنج سال قرارداد به ارزش 18 میلیون دلار به مدرسه هیئت رجنت. این قرارداد در صورت تصویب شامل یک سال اول حقوق و دستمزد $3.2 میلیون نفر است.

“من بسیار هیجان زده به پشت, آن را مانند آمدن صفحه اصلی” گفت: Dorrell که قبلا به عنوان علاقمندان’ گسترده ای از گیرنده های مربی از 1992-93 و به عنوان کلرادو حمله هماهنگ کننده و گیرنده مربی از 1995-98.

“چیزی که مرا به هیجان در مورد این کار این است که تجربه من در گذشته در بیشتر قسمت ها بسیار موفق بوده است. ما تا به حال بسیاری از تیم های خوب رفت و به بسیاری از خوب های جام. این یک کالیبر بالا برنامه است که بسیاری از پتانسیل و من هیجان زده به آن را بازگشت به آن سطح است.”

Dorrell است قبل از سر مربیگری تجربه در Pac-12 داشتن هدایت او مادر آلما UCLA به 35-27 رکورد از 2003-07.

“من بسیار هیجان زده هستم که کارل Dorrell موافقت کرده است برای تبدیل شدن به ما سر مربی تیم فوتبال,” جورج گفت: در یک مدرسه آزاد است. “کارل تا به حال موفقیت های بزرگ به عنوان یک مربی دانشگاه هر دو به عنوان یک سر مربی و دستیار و او می داند Pac-12 کنفرانس و West Coast هست.

“این مهم است که ما بعد مربی باید CU روابط و کارل است کسانی که روابط کار در مس قبلا دو بار. کارل سهام اشتیاق من برای کلرادو و چشم انداز ما برای برنده مسابقات قهرمانی. او خواهد بود یک مربی فوق العاده ای و مدل نقش برای ما دانشجو-ورزشکاران و او را فراهم رهبری بزرگ برای برنامه ما رفتن به جلو است.”

Dorrell صرف 2019 فصل مربیگری دلفین ها’ گسترده ای گیرنده و ترویج شد به دستیار سر مربی تیم در هفته گذشته. آن دوم خود را از روی لئامت دادن در میامی داشتن قبلا مربی گیرنده (2008-10) و quarterbacks (2011).

قبل از آن او به مدت چهار فصل مربیگری رسیور با نیویورک جتز (2015-18). او هماهنگ کننده توهین آمیز در واندربیلت در سال 2014 و quarterbacks مربی برای Houston Texans از 2012-13.

کلرادو دنبال Kansas City Chiefs توهین آمیز هماهنگ کننده اریک Bieniemy, آلاباما, حمله هماهنگ استیو سرکیسیان و نیروی هوایی مربی تروی Calhoun در آن جستجو. Bieniemy سابق ستاره های در حال اجرا را برای مدرسه و سرکیسیان انصراف نام خود را از نظر با توجه به گزارش های متعدد.

سابق ویسکانسین و آرکانزاس مربی برت Bielema و Baltimore Ravens توهین آمیز هماهنگ کننده گرگ رومی نیز در ترکیب با توجه به گزارش.

Darrin Chiaverini بوده است در خدمت به عنوان کلرادو مربی موقت.

Dorrell بازی فوتبال کالج در دانشگاه UCLA و تا به حال 108 پذیرایی برای 1,517 متری و نه touchdowns از 1982-86.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im