ترکیب دبستان اجرا می شود از طریق آتلانتا برای برخی از چشم انداز بالا

قبل از رفتن به ایندیاناپولیس برای سراغ ترکیب چندین ملت چشم انداز زمان صرف شده در آتلانتا آماده شدن برای بزرگ خود را تمرین و جلسه مصاحبه.

ترکیب آن را به حرکت در زمان نخست تلویزیون در NFL شبکه شروع خواهد شد یکشنبه و در ادامه از طریق 2 مارس در لوکاس نفت ورزشگاه.

“مرتبط با: بازیکنان از گرجستان مدارس دعوت به NFL ترکیب

آماده شدن برای ترکیب یک بازار تو رفتگی در دیوار است که تراشه اسمیت کمک به پایونیر. اسمیت بنیانگذار و رئیس جمهور از تراشه اسمیت عملکرد سیستم شده است در کسب و کار برای 32 سال و آموزش بیش از 2000 نفر از بازیکنان سراغ ترکیب.

او تا به حال حدود 30 بازیکنان این offseason از جمله اوکلاهما را Jalen لطمه می زند, ایالت اوهایو است یونس جکسون و رود آیلند گیرنده گسترده هارون پارکر.

سابق شاهین دفاعی مقابله با چاک اسمیت دفاعی عبور عجله متخصص پر رونق و کسب و کار آموزش است که او اجرا می شود از Goldin آموزش های ورزشی انجمن در دولوت.

همچنین عوامل را بازیکنان خود را برای آماده سازی تیم و مصاحبه های رسانه ای.

تراشه اسمیت لذت می برد کار با لطمه می زند که در سمت چپ آتلانتا در روز جمعه به گزارش ترکیب در روز یکشنبه.

“من نمی دانم که من کار کرده ام با کسی که نهفته است بسیاری از افراد در این راه مثبت” تراشه اسمیت گفت. “همه کشیدن برای Jalen لطمه می زند. اوکلاهما مردم است. آلاباما مردم است. SEC مردم است. گرجستان مردم است. بچه که آنچه او انجام داده و آنچه او از طریق, مرد, من امیدوارم که او اولین بازیکن گرفته در دور اول.”

لطمه می زند و قصد دارد برای متقاعد کردن تیم NFL است که او می تواند بازی کارفرمایی در سطح بعدی.

“او رسالت خود را به بسیاری از مردم” تراشه اسمیت گفت. “او را به چنگ بر آنچه که در گذشته اتفاق افتاده است که در آن بسیاری از کودکان و نوجوانان خواهد بود و تلخ. او فقط نقل مکان کرد و با خود زندگی است.”

اسمیت که روت khezri برای چهار سال معتقد است لطمه می زند و به خوبی انجام خواهد شد سه شنبه شب در quarterbacks تمرین.

“من انجام داده ام بیش از 50 quarterbacks” تراشه اسمیت گفت. “من تا به حال همه آنها را. بسیاری از بچه ها گفت: من نمی دانم که شما مشغول به کار با quarterbacks. آره من با Tyrod تیلور طب نیوتن و Kap. من تا به حال یک دسته از بچه ها. Jalen است به هر وسیله کارفرمایی برای اولین بار است که من تا به حال آن قدر.”

اسمیت منعکس شده در گرفتن بازیکنان آماده برای ترکیب.

“من یکی از بچه ها که شروع این کسب و کار” چیپ اسمیت گفت. “این پیش نویس را من درست در 2,000 بازیکنان است که من روت برای NFL.”

جکسون که در راتگرز قبل از انتقال به ایالت اوهایو است, قوی گارد-مرکز چشم انداز. پارکر یک گیرنده در 6 فوت و 3 اینچ و 208 پوند است.

“من خیلی خوب از بچه ها” تراشه اسمیت گفت. “من به طور متوسط 30 تا 40 بچه ها در هر سال. ما یک دسته.”

چاک اسمیت که بازی برای شاهین از 1992-99 بود و در حق رای دادن برای اولین بار سوپر باول تیم های مختلفی دفاعی linemen و linebackers رفتن به ترکیب.

“بسیاری از بازیکنان به من می آیند و من آنها را آموزش خواهد برای ارشد کاسه” اسمیت گفت. “سپس بعد از آن, من بچه برای خود نرم افزار روز.”

اسمیت آثار خاص در خط دفاعی و پاس-راش مهارت. در توییتر شما می توانید پیدا کردن او به عنوان “استاد پاس عجله متخصص” که در آن او در صورتحساب یا لیست به عنوان “فوتبال برتر عبور با عجله از شرکت” با #DrRush خود را به عنوان تگ هش.

می سی سی پی را Josiah Coatney میشیگان ایالت کنی Willekes پن دولت راب Windsor, میامی Trevon تپه یوتا Leki Fotu نبراسکا را کارلوس دیویس و نبراسکا خلیل دیویس برخی از دفاعی linemen که اسمیت کار کرده است که دریافت ترکیب دعوت می کند.

او همچنین با Auburn linebacker نیک کو, آلاباما, linebacker Anfernee جنینگز و آلاباما ترل Lewis.

“این شروع می شود با من خود سال سوم” چاک اسمیت گفت. “من در حال حاضر آماده سازی آنها برای آنچه انتظار می رود و چگونه می توانید به ارشد کاسه … چگونه برای تبدیل شدن به یک پیش نویس واجد شرایط چشم انداز.”

اسمیت که به طور منظم حضور در ارشد کاسه یکی از اوایل مردمی در Aaron دونالد ارابه موسیقی در سال 2014. او مدام به تیم, به نظر نمی آید در ارتفاع و که او یک ویژه عبور متهور.

“من به شما آمده تا با یک طرح با پدر و مادر و بچه ها در چه مرحله آنها نیاز به” اسمیت گفت. “اولین چیزی که من می خواهم همه سعی کنید برای رسیدن به ارشد کاسه و یا یکی از این همه ستاره بازی. پس گام بعدی این است که ما می خواهیم به خوبی به اندازه کافی ارشد سال یا سال سوم به ترکیب.

“از آنجا که در صد از شما گرفتن پیش نویس پس از ارشد کاسه و ترکیب بالا هستند.”

اسمیت که تا به حال 58.5 حرفه ای, کیسه, چند نکته برای تیم NFL.

“من به دنبال در (بیل) لوئیس از آلاباما درست لبه مرد” اسمیت گفت. “در واقع او Montez عرق, اما او تا به حال صدمات در طول سال. من جای خواب که من دوست دارم شاهین برای به دست آوردن و من به تماشای او در ارشد کاسه یوتا Bradlee Anae. من عاشق این گربه است. او یکی از مورد علاقه های من در این چیز.”

این پیش نویس در نظر گرفته شده است در خط دفاعی استعداد.

“من مانند حیاط خلوت خروس جنگی کنی Willekes از ایالت میشیگان” اسمیت گفت. “او یک بچه که برخی از سر و صدا و شلاق مقدار زیادی از دم. او را به لبه مرد داخل و مرد.”

گیلمور سابق بینی مقابله با پن دولت در سال 1986 به قهرمانی ملی تیم و صاحب روز 1 ورزش و سرگرمی خود را به حال و آینده نگر NFL مشتریان در آتلانتا برای آموزش ترکیب Feb. 14-16.

گیلمور در شرکت نشان دهنده خلیج تمپا مایکل ایوانز, Dallas, لا’el کالینز و سوپر باول-برنده ستاد مقابله با توهین آمیز Mitchell شوارتز.

ری کشاورز طلایه با شاهین (2002-06) و سابق مدیر کل Cleveland Browns, کمک بازیکنان می دانید چه انتظار از این تیم در مصاحبه های خود.

رادیو های محلی شخصیت “Hometeam” براندون نشت از “Hometeam و همیلتون” نشان می دهد, ورزشی X (1230/106.3) مشورت بازیکنان در مورد نحوه رسیدگی به مصاحبه خود با رسانه ها.

“ما بازیکنان خود را به ترکیب (تمرین) آمادگی در دالاس و آریزونا” گیلمور گفت. “آنها به اینجا آمدند برای کسب و کار و مصاحبه با بخش.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im