کمیسر راب مانفرد شنبه تصریح کرد که بیس بال تنها رزومه زمانی که مقامات بهداشت عمومی موافق آن امن است.

فصل را برای شروع کرده اند مارس 26 بود اما به تعویق افتاد و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیگ اصلی بیس بال و اتحادیه بازیکنان تا به حال تنها یک بحث های مقدماتی از پتانسیل های نجومی برای شروع اگر با توجه به رفتن پیش توسط فدرال و دولت های ایالتی و محلی و مقامات بهداشتی. داشتن تمام تیم های مستقر در منطقه ققنوس گزارش شده است که در میان برنامه های احتمالی مورد بررسی قرار می شود.

“همانطور که شما انتظار می رود ما با توجه و تجزیه و تحلیل تعدادی از امکانات” مانفرد نوشت: در یک یادداشت به کارکنان یک کپی از آن به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. “تنها یک تصمیم گیری, اما, ساخته شده با توجه به 2020 های نجومی: لیگ بیس بال را بازگشت به میدان تنها زمانی که مقامات بهداشت عمومی موافق آن است که مناسب برای بازی و زمانی که ما در حال متقاعد شده است که بازگشت ما به زمین امن است برای بازیکنان کارکنان و طرفداران. ما هرگز در تلاش برای شروع بازی منحرف کردن منابع که بیشتر مناسب اختصاص داده شده به طرح سلامت و مراقبت های بهداشتی است.”

>> بسیاری از موانع برای غلبه بر قبل از بازی

مانفرد همچنین گفت MLB است برش حقوق و دستمزد کارکنان ارشد به طور متوسط 35 درصد برای این سال است و تضمین حقوق به کارکنان تمام وقت از خود در دفتر مرکزی از طریق ممکن است.

“به عنوان بخشی از تلاش های ما برای حفاظت از سازمان من ارشد کارکنان و من تصمیم به کاهش جبران کنیم به طور متوسط 35 درصد برای سال 2020 برای کمک به سازمان آب و این طوفان وحشتناک” مانفرد نوشت.

“به عنوان یک نتیجه از این تحولات من خوشحال هستم که در یک موقعیت به اطمینان حاصل شود که تمام کارکنان است که دریافت منظم چک پرداخت در آوریل ادامه خواهد داد به پرداخت از طریق مه 31,” او نوشت. “من عمیقا سپاسگزار برای صاحبان برای حمایت از تصمیم من برای ادامه حمایت همه از کارمندان ما در یک محیط که در آن صاحبان و باشگاه ها روبرو هستند و خود را بسیار دشوار است مسائل مالی.”

زمانی که شروع فصل به تعویق افتاد, تیم, توافق برای پیشبرد $170 میلیون به بازیکنان در حقوق و دستمزد برای اولین بار از 60 روز از فصل. به عنوان بخشی از قرارداد بازیکنان, توافق به ادعای خود باقی مانده حدود 4 میلیارد دلار در حقوق و دستمزد اگر هیچ بازی هستند بازی

مانفرد گفت: سرمایه گذاری رهبران کار کرده اند و با سر گروه و “برش, برنامه, لغو, رویدادهای تاخیر و هزینه های سرمایه ای و renegotiated قرارداد با فروشندگان.”

“پس انداز متوجه شده اند بسیار مهم به توانایی ما در حفظ عادی عملیات در مناطق دیگر,” او اضافه شده است.

مانفرد به نام توزیع به تیم “یک بخش حیاتی از سیستم اقتصادی ما.””باشگاه تکیه بر این توزیع به ملاقات محلی تعهدات و برای حمایت از تامین مالی وسایل نقلیه است که ارائه بسیار مورد نیاز نقدینگی,” او نوشت. “ما باید به اطلاع باشگاه ها خواهد بود که ما همه از برنامه ریزی برای توزیع آوریل و مه. این توزیع خواهد شد کمک به باشگاه در پرداخت حقوق و دستمزد پیشرفت های که در حال ساخته شده به بازیکنان ما تحت توافق اخیر با MLBPA.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im