تایید و presumptive موارد ویروس در گرجستان افزایش به 13

یک مسافری که در سفر از کره جنوبی به آتلانتا در روز یکشنبه است که غربالگری برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس پس از کارکنان در این شهر شلوغ فرودگاه متوجه پتانسیل علائم این بیماری رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گفت.

بیمار – که کمپ را شناسایی نمی کند – است گرجستان هفتم “presumptive مثبت” مورد از این بیماری به این معنی هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. شش دیگر موارد تایید شده اند در گرجستان است.

این 13 نفر در Fulton, کاب, Gwinnett, Cherokee, فلوید و پولک شهرستانهای استان است. مقامات ارائه نشده است بیشتر در مکان های خاص.

معلوم نیست که آیا کره جنوبی نشان داد علائم در حالی که سوار شدن به یک پرواز به آتلانتا از اینچئون فرودگاه کمپ گفت: در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. مقامات آداب و رسوم در آتلانتا متوجه مسافر علائم. مسافر بود و پس از انتقال به یک CDC قرنطینه در فرودگاه برای بررسی قبل از اینکه در بیمارستان بستری است.

“قبل از آن من صحبت کرد و با مقامات دولت فدرال در مورد این مورد و آنها در حال حاضر به منظور ارزیابی سیستم و تعیین پتانسیل قرار گرفتن در معرض” کمپ به خبرنگاران گفت:.

فرماندار افزود: “بدیهی است این مهم است به این دلیل که فرد بود در آینده از طریق فرودگاه آتلانتا. ما شده اند به گرفتن یک کمی از اطلاعات متناقض. این فرد نیست انگلیسی صحبت می کنند و آن را در برقراری ارتباط با او. ما در حال اجرا هستند و برخی پایین تر.”

بیشتر: 34 گرجی دیگر آمریکایی به رهبری به Dobbins پایگاه هوایی رزرو خواهد شد تست شده برای coronavirus قرار گرفتن در معرض

بیشتر از همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد COVID-19 در گرجستان

معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر به ملت coronavirus پاسخ گفت: هفته گذشته که همه مسافران در پروازهای مستقیم از ایتالیا و کره جنوبی – دو فاصله از بیماری باید به نمایش نشانه هایی از این بیماری است.

“اگر شما بیمار هستید نه رفتن به محل کار. آیا حضور در رویدادهای بزرگ است. شما خواهد شد قرار دادن دیگران در معرض خطر” گفت: کمپ, که گفت که او آماده نیست و در عین حال به تماس برای لغو اجتماعات بزرگ.

فرماندار خواست مقامات مدرسه برای تماس با مقامات دولت قبل لغو کلاس.

پس از مشورت با مقامات دولت Fulton County روز دوشنبه اعلام کرد از آن خواهد شد تمام مدارس و ادارات روز شنبه به دلیل یک معلم مشخص شد آلوده با کوروناویروس.

دولت سرپرست ریچارد جنگل گفت: این حرکت توصیه نمی شود و برای هر منطقه مدرسه.

در حالی که محققان هنوز در حال یادگیری در مورد جدید coronavirus بسیاری از افراد بیمار توسط آن تجربه فقط علائم خفیف. در واقع کودکان و نوجوانان به طور کلی تجربه کمی به هیچ علائم.

اما افراد مسن و کسانی که مبتلا به یک بیماری مزمن مانند دیابت و بیماری های قلبی بیماری ریه و یا سرطان هستند بیشتر احتمال دارد به تجربه علائم شدید و عوارض از جمله ذات الریه.

دکتر ویلیام Schaffner, یک دانشگاه واندربیلت بیماری های عفونی, متخصص, توصیه احتیاط برای کسانی که مسن تر از 60. و برای کسانی که با بیماری زمینهای, “doubley پس,” او گفت:.

او گفت: زمان مناسبی برای جلوگیری از شلوغ مراکز و یا تماشای تلویزیون به جای رفتن به سینما.

“من می دانم که شما می توانید تبدیل به یک زاهد گوشه نشین است,” او گفت:. “اما وجود دارد چیزهایی که شما می توانید به بیشتر متفکرانه انجام به کاهش غیر ضروری تماس با گروه از مردم است.”

CDC همچنین توصیه می کند که در خطر از اعضای عمومی و جلوگیری از جمعیت و آماده به صرف زمان بیشتری را در خانه. همچنین آژانس مشاوره است که شما:

  • سهام تا در منابع لازم از جمله دارو و مواد غذایی است.
  • را هر روز اقدامات احتیاطی برای حفظ فضای بین خود و دیگران است.
  • دور از دیگران که بیمار محدود کردن تماس نزدیک و شستن دست های خود را اغلب.
  • اجتناب از جمعیت به عنوان آنجا که ممکن است.
  • ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

در ضمن در یک بخشنامه صادر دوشنبه بیمه و ایمنی و آتش کمیسر جان پادشاه گفت: بیمه سلامت باید چشم پوشیدن از خود policyholders’ هزینه های هزینه های تست برای COVID-19.

بیشتر: Doug Collins به “خود-قرنطینه’ پس از برقراری ارتباط با کسی که با کروناویروس

شاه همچنین گفت: شرکت های بیمه نیز باید افزایش آمادگی خود را حفظ مشتریان در مورد منافع خود را و به اشتراک گذاری چگونه پاسخ آنها به دولت دستور. او به نام گسترش این بیماری یک “فوری بهداشت عمومی به چالش بکشد.”

“این بخش می پرسد بیمه سلامت به صرف هر گونه هزینه های برای COVID-19 تست های آزمایشگاهی به طوری که هزینه های است و نه در خدمت به عنوان یک مانع برای دسترسی به این مهم تست” پادشاه نوشت: در سه صفحه بخشنامه. “تست های آزمایشگاهی ضروری سلامت بهره مند شوند و نیز باید تحت پوشش فرد و گروه جامع بیمه سلامت و قرارداد.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im