تایید COVID-19 موارد در Ga. صعود به 2,651; مرگ و میر افزایش به 80

تعداد coronavirus موارد در گرجستان ادامه داد: یک صعود مداوم یکشنبه به مقامات بهداشتی دولت را تایید کرد 2651 موارد و 80 و میر.

آخرین اطلاعات از گرجستان وزارت بهداشت نشان می دهد که افزایش از 2,446 دفاع کرد گرفته شد موارد و 79 مرگ و میر در روز شنبه.

از گرجستان به طور کلی موارد 666 بیماران باقی می ماند در بیمارستان بستری به میزان مورد 25.12 درصد به آمار و ارقام منتشر شده در ظهر. این تعداد تا از 660 تایید بستری شدن در بیمارستان در 7 p. m. روز شنبه.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

Fulton County هنوز هم دارای بیشترین موارد تایید شده در گرجستان با 407 از 378. دکالب شهرستان دوم بیشتر با 272 و پس از Dougherty County با 239 و کاب با 222.

تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در سراسر ایالات متحده پیشی گرفته 2,000 روز شنبه پس از دو برابر شدن فقط در دو روز و با توجه به واشنگتن پست نقد و بررسی دولت در بخش بهداشت و درمان اعداد.

“مطلب: City under siege: Coronavirus exacts تلفات سنگین در آلبانی

با 17 مرگ و میر سخت ضربه Dougherty County دهکدهای از دست داد بیشتر مردم به شدت مسری ویروس از هر شهرستان در دولت است.

“داشبورد: آمار زمان واقعی و نمودار ردیابی coronavirus در گرجستان

به عنوان از ظهر در مجموع 12,564 COVID-19 آزمایشات انجام شده در گرجستان با حدود 21 درصد بازگشت به نتایج مثبت است.

بیماران بین سنین 18 و 59 را تا 56 درصد از گرجستان را تایید موارد در حالی که کسانی که 60 سال را تا 35 درصد است. این DPH نمی کند و انتشار اطلاعات وارد شده در چگونه بسیاری از مردم را بازیافت.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>