ادامه پوشش: نوجوان مسترد از کنتاکی به صورت قتل, آتش سوزی اتهامات

16-ساله در گرجستان پس از شارژ بودن مرگ و میر مادر و برادر که کشته شدند در خانواده سوختن خانه در ماه گذشته.

Candace والتون دستگیر شد در کنتاکی و مبارزه با تروریسم به شهرستان مونرو اما او از دست رفته است که نبرد قانونی هفته گذشته مونرو شهرستان کلانتر دفتر گفت. او می خواهد او را برای اولین بار حضور در دادگاه بعد از جمعه بعد از ظهر.

بدن Tasha Vandiver, 46 و جرالد والتون, 21 کشف شد در مدت کوتاهی پس از آتش نشانان وارد در خانواده خانه خاموش Zebulon جاده حدود 3:30 a. m. Feb. 27, AJC.com قبلا گزارش شده است. نیمی از ساختار فرا گرفته بود در شعله های آتش زمانی که آنها وارد شدند.

مرتبط: جسد در گرجستان خانه آتش ID می خواهم به عنوان برادر نوجوان متهم آتش سوزی

Candace والتون داشت توسط کنتاکی نمایندگان نزدیک پدوک که بیش از 450 کیلومتر از شهرستان مونرو. مقامات کشیده او را در سرقت اتومبیل منجر به دستگیری او می شود.

بیشتر: 16 ساله چهره, قتل, آتش سوزی اتهامات پس از میانه گرجستان, خانه آتش می کشد 2

او متوقف شد زیرا این خودرو تا به حال مشخص شده است به عنوان به سرقت رفته و یا در معرض خطر است. به دلیل “مشکوک طبیعت از حادثه” Candace والتون را بازداشت گرفته شده اجازه می دهد Monroe County نمایندگان به دیدار و مصاحبه با او در زندان است.

او پس از آن به اتهام دو فقره قتل یک تعداد از آتش سوزی و چندین فقره سرقت با در نظر گرفتن. به منظور والتون بازگشت به گرجستان, کلانتر, تا به حال به دست آوردن یک فرماندار حکم که او مجبور به امضای جمعه.

مرتبط با: Georgia, نوجوانان متهم در کشنده خانه آتش دعوا استرداد از کنتاکی

چهارشنبه دادگاه بسته خواهد شد به طوری که کلانتر, گفت: آن را به روز رسانی عمومی هنگامی که جلسه به پایان رسیده است. این Towaliga قضایی مدار دفتر دادستان منطقه که نظارت مونرو ته و Lamar شهرستان خواهد بود پیگرد قانونی در این مورد.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>