محکوم متجاوز فریب قربانی با تظاهر به, گی, دادستان ها می گویند

یک مرد به تازگی به اتهام تجاوز به عنف با استفاده از فریب به آرامش قربانی خود را به باور او امن بود با او Fulton County دادستان گفت.

Taurence Callagain در حال حاضر 36 ملاقات زن در H. E. هلمز مارتا ایستگاه چند هفته قبل از سپتامبر. 6, 2015 تجاوز به عنف. او فکر Callagain تا به حال هیچ مقاصد جنسی نسبت به او چرا که او به رهبری او را به این باور او همجنسگرا بود به گفته دادستان.

این کاری بود که در یک رابطه, در آن زمان بود “تحت این تصور که رابطه خود را صرفا افلاطونی” سخنگوی دادستان منطقه پل هوارد گفت: در انتشار اخبار.

در طول Callagain دادگاه هیئت منصفه شنیده ام که قربانی به طور منظم سوار دو اتوبوس و قطار برای سفر به و از کار. در شب او را مورد تجاوز قرار گرفت, قربانی, از دست رفته نهایی اتوبوس شب.

“Callagain ارائه شده به او را به یک خانه سوار بنابراین او را به پیاده روی یک مایل و نیم به آپارتمان او در آلن هیلز” سخنگوی گفت.

آنها را متوقف و در Callagain خانه اول. او گفت: این زن او نیاز به انتخاب کنید تا برخی از ماری جوانا و او فکر می کردند که دود برخی هم در اتاق خواب خود را, دادستان گفت. به جای داوران شنیده ام در دادگاه Callagain فشرد و با خشونت مورد تجاوز قرار گرفته ،

“در طول تجاوز Callagain گفت: اگر قربانی او جنگیدند و یا داد و فریاد ‘من به پسر من به در آمده و hold you down,'” سخنگوی گفت. “قربانی شنیده صدای مرد در خانه به طوری که او وحشت زده شد که اگر او را نگه داشته و جیغ Callagain خواهد, در واقع, او گفت:.”

این زن در نهایت موفق به فرار زد سه مایل از خانه به برای کمک تماس بگیرید دادستان گفت. او تحت درمان قرار گرفت در آتلانتا مرکز پزشکی و قادر به توصیف دقیق به محققان داخلی Callagain خانه.

مقامات بعد از آن قربانی را در لباس زیر خود مانع به گفته دادستان.

“متهم ادعا جنسی با رضایت طرفین بود اما Callagain بود بعد از بازداشت” سخنگوی گفت. “متهم در انتظار تشدید حمله مورد در شهرستان Fulton اما دیگر هیچ سابقه کیفری.”

Callagain خواهد بود برای برنامه ریزی قبل از صدور حکم قاضی اریک Dunaway در تاریخ بعد. او برگزار شده است در Fulton County زندان پس از جمعه.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im