کنیرز مرد چهره اتهام قتل پس از تیراندازی در کاوینگتن

یک کنیرز مرد چهره اتهام قتل او متهم به تیراندازی و کشته شدن یک مرد در کاوینگتن بیش از آخر هفته.

Quintariuys کورتز منینگ 27 دستگیر شد جمعه در مرگ 33 ساله مایکل استنلی, Covington, پلیس سروان. کن مالکوم گفت: AJC.com. منینگ تبدیل خود را به پلیس حدود ساعت 11 صبح

تیراندازی اتفاق افتاده حدود 7:30 p. m. روز شنبه در نزدیکی Puckett خیابان و Chaney درایو مالکوم گفت. زمانی که پلیس وارد آنها یافت پوسته پوسته متعلق به دو کالیبر سلاح که بدان معنی است که حداقل دو اسلحه از کار اخراج شدند در این حادثه.

به زودی پس از, پلیس متوجه شدند که در نزدیکی آمبولانس بود پرچم توسط کسی که استنلی به بیمارستان پس از او به ضرب گلوله کشته شد چندین بار مالکوم گفت. آمبولانس او را گرفت و بقیه راه اما استنلی در مدت کوتاهی پس از ورود به بیمارستان.

مالکوم اضافه شده است که محققان می دانم استنلی نیست که یک اسلحه گرم و “شناخته شده بود” به منینگ. این معلوم نیست که آیا بیشتر مظنون هستند به دنبال.

منینگ باقی مانده در نیوتن زندان شهرستان بدون پیوند با توجه به آنلاین زندان سوابق. AJC.com رسیده به دفتر کلانتر به درخواست شات لیوان خود.

بررسی فعال باقی می ماند. هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس با کاوینگتن پلیس در 770-786-7605.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de