پلیس impersonator اعتصاب دوباره تلاش می کند برای به اجرا درآوردن خالیست مستند کلانتر می گوید

روز بعد مرد وانمود می شود یک گینسویل افسر پلیس کشیده و بیش از یک زن را وسیله ای برای نقض جعلی حکومت نظامی Dawson County مقامات گفتند آنها بر این باورند که مشکوک سعی کردم همان چیزی که در خود شهرستان است.

روز جمعه یک زن تماس نمایندگان در مورد حادثه ای که صورت گرفت حدود 9:30 p. m. روز قبل از بازی. 136 نزدیکی Shoal Creek Road با توجه به داوسون شهرستان کلانتر دفتر حادثه گزارش به دست آمده توسط AJC.com.

زن گفت: نمایندگان که او و دوست پسر او بودند و از بازگشت به خانه از گرفتن شام در گینسویل زمانی که او کشیده شد بیش از یک آشکار بینام اتومبیل گشت زنی در این گزارش گفت:.

او گفت: آشکار افسر رفت و به شیشه سمت راننده و خواسته که در آن او بود پس هر کس قرار بود “قفل شده” به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس این گزارش گفت:. قرار افسر پرسید: آنها هر دو برای خود مجوز رانندگی که آنها به او داد.

دقیقه بعد از بازگشت او به وسیله نقلیه خود را و “شفاهی مواخذه او” برای داشتن یک تلفن همراه در دامان او در این گزارش گفت:. قرار افسر گفت که نقض Hands-Free گرجستان عمل تهدید به موضوع استناد.

مرتبط با: Hands-Free گرجستان عمل: چه قانونی و چه چیزی نیست

مرد اجازه دهید این دو درایو کردن گفتن آنها را به بازگشت به خانه و ماندن در خانه پس از این منطقه بود که در مستند — که درست نیست در Dawson County است. این شهرستان به تصویب محلی اقدامات اضطراری مانند بستن در-رستوران ناهار خوری, اما آن را نه با صدور اجباری پناهگاه در محل سیاست و یا یک حکومت نظامی.

دو مرد گفت: سوار تیره-رنگی سدان است که کوچکتر و طفیلی از یک فورد کراون ویکتوریا. این خودرو همچنین مجهز به یک فلش آبی رنگ نور است.

“ما مصرانه از ما مسافران لطفا هوشیار بوده و مراقب باشند اگر بودن متوقف شد” کلانتر جف جانسون گفت: در Facebook پست در مورد این حادثه. “امروز گشت وسایل نقلیه مجهز به مقادیر بیش از حد چراغ اضطراری. دانستن این یک فاصله نصب بارق نور باید بالا بردن سوء ظن است. همراه با منزوی مناطق باید از نگرانی است.”

زن توصیف impersonator به عنوان در اواخر 30s یا اوایل 40s این گزارش گفت:. او در حدود 5 فوت و 11 و وزن حدود 200 پوند است. او همچنین عینک تفنگ جلد چرمی قرار دادن در کمربند خود و انجام یک چراغ قوه.

کلانتر دفتر نگاه را از طریق ترافیک توقف پرونده برای تایید است که هیچ Dawson County معاون انجام این توقف ترافیک است که زمانی که محققان آن را به یک مورد مشابه در گینزویل در سه شنبه شب.

گینسویل پلیس گفت: یک مرد کشیده بیش از یک زن حدود 8:15 بعد از ظهر گفتن او را که او نقض این شهر حکومت نظامی — که آن هم وجود ندارد.

بیشتر: مرد وانمود به گینسویل افسر سعی در اجرای خالیست حکومت نظامی

مظنون سوار تیره-رنگی فورد سدان احتمالا یک برج ثور بود که یک نور آبی چشمک زن از داخل خودرو کشته شده است. بخش نیست انتشار شرح impersonator.

این اعمال آخرین اطلاعات غلط تلاش ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس که باعث شده است تا چند گرجستان شهرها و استان ها به تصویب واقعی حکومت و پناهگاه در محل سفارشات.

مربوط به: پناهگاه در محل سفارش: آنچه در آن به معنی برای شما و کسب و کارهای محلی

هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس با Dawson County Sheriff را در 706-344-3636 یا 911 تماس بگیرید.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im