پلیس: 2 کشته و پس از رنج رور سرعت از طریق نور بازدید اتومبیل در مرکز شهر آتلانتا

پلیس دستگیر و در یک Gwinnett County مرد پس از سقوط در مرکز شهر آتلانتا در سمت چپ دو خارج از ساکنان دولت کشته و زخمی شدند.

آنتونی میشل Philippe, 31, از Lawrenceville, چهره دو جنایت فقره درجه اول وابسته به وسايط نقلیه قتل و بزه تعداد رانندگی بی پروا در ارتباط با جولای 5 تصادف در اندرو جوان, بین المللی, بلوار, مقامات گفت.

با توجه به حادثه پلیس گزارش به دست آمده توسط شنبه AJC.com فیلیپ در ابتدا به بحث با کسی که در یک RaceTrac در ناحیهای در شمال غربی خیابان و برخورد دو اتومبیل در پارکینگ با خود 2019 محدوده رور. هنوز روشن نیست که اگر کسی مجروح شد در این حادثه.

فیلیپ سرعت از ایستگاه های گاز و ادامه داد شمالی در ناحیهای در شمال غربی خیابان, پلیس گفت:. بر اساس این گزارش او را منفجر طریق یک نور در اندرو جوان بین المللی بلوار و سقوط کرد به یک سال 2017 شورلت ایمپالا رانده شده توسط جاناتان وندل پارکر از Amite لوئیزیانا.

پارکر و یک مسافر شناسایی شده در این گزارش به عنوان دزیره Deloris جیمز از, Marion, ایندیانا بودند در صحنه مرده.

دو نفر دیگر از کارکنان Tameika پارکر و پریسیلا لوئیس بی باک بودند و پایدار است که آنها گرفته شد به Grady یادبود بیمارستان, پلیس گفت:. شرایط فعلی خود را ارائه نمی شد شنبه. هر دو زنان از Amite, لوئیزیانا, بیش از حد.

افسران که در پاسخ به محل سقوط فقط قبل از 1:15 صبح گفت آنها باز بطری هنسی در عقب اتوموبیل از فیلیپ محدوده رور با توجه به گزارش.

او در Grady منتشر شده و رزرو به Fulton County زندان جایی که او باقی می ماند و بدون پیوند سوابق نشان می دهد.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net