پلیس: 3 مظنون متعهد 8 فقره سرقت در بروکهیون شات دریایی هنگامی که او در برابر

بیش از 42 روز طول سه مظنون هستند متهم به ارتکاب هشت سرقت مسلحانه و سه تپانچه-سلطه و تیراندازی در بروکهیون که همه درگیر اسپانیایی قربانیان پلیس گفت:.

بروکهیون پلیس گروهبان. جیک ژله گفت: کانال 2 اخبار این سه نفر به طور خاص انتخاب اهداف خود را با این فرض که آنها خواهد بود به احتمال زیاد کمتر به تماس با پلیس.

“آنها در اشتباه بودند… و آنها قطعا اشتباه است که آن را می آید به Brookhaven” ژله گفت.

افسران دستگیر الیزابت ماری ادموندز در روز جمعه در حالی که برادران Edrrick Royshaun ایجی و Avonte Treon Fortson گرفته شده بودند را بازداشت Feb. 14 با توجه به دکالب زندان شهرستان سوابق. همه آنها به صورت حداقل 10 جنایات.

خشونت بار ترین حادثه در شب سال نو هنگامی که جیسون دیاز اقدام به خرید 2 لیتری از نوشابه, اما به جای زخم در Grady بیمارستان یادبود برای 19 روز کانال 2 گزارش شده است. دیاز که دریایی آمریکا کشته شد توسط یک دزد در حین اقدام به سرقت.

دیاز اقدام به مبارزه با عقب که به دست آورده او یک تپانچه و یک گلوله در نزدیکی ستون فقرات خود را, او گفت:, اخبار ایستگاه.

“گلوله رفت و از یک سمت به سمت دیگر بدن من,” او گفت:. “این یک معجزه بود … پزشکان به من گفت که آن را تقریبا آمار ستون فقرات من. من برای تشکر از خدا بالاتر که من هنوز اینجا.”

قربانی دیگری که خواسته کانال 2 به ناشناس باقی می ماند گفت: یک مرد بی خانمان به خانواده اش آپارتمان و تفنگی در برابر معده او. او گفت که او نگران بود برای او سه فرزند و مادر بودند که در داخل خانه در زمان.

“من نیاز به عدالت” او گفت:.

تمام هشت حوادث صورت گرفت در ماه دسامبر و ژانویه در نزدیکی Buford بزرگراه راهرو ژله گفت.

“شکست بزرگ در این مورد بود ادموندز و Fortson با استفاده از یکی از ما قربانی به سرقت رفته کارت های اعتباری در یک Walmart,” او گفت:.

سه چهره شش فقره سرقت مسلحانه و سه فقره از تشدید حمله و یک تعداد از جنایی تلاش برای ارتکاب یک جنایت سوابق نشان می دهد. ایجی و Fortson هر دو صورت اضافی تعداد سرقت مسلحانه در حالی که Fortson نیز به اتهام کلاهبرداری هویت. آنها همچنان در زندان بدون پیوند سوابق نشان می دهد.

ژله وجود دارد گفت: ممکن است دیگر قربانیان وجود دارد که نه به جلو آمده است. اگر از آنها خواسته به 911 تماس بگیرید.

دفعات بازدید: داستان کامل از کانال 2 اخبار اینجا.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>