پس از متهم به رانندگی 126 مایل در ساعت در Ga. 400 یک آتلانتا مرد آنچه را که نمایندگان از او پرسید: و کشیده و بدون ایجاد یک تعقیب و گریز.

اما پس از شکست او در هر دو زمینه هوشیاری و تست breathalyzer او را مطابق نمایندگان گفت.

Darrochino Cox, 27, فرار از ترافیک متوقف بر خروج از سطح شیب دار به یک پارکینگ در یک high-end مرکز خرید درست کردن اتوبان های Forsyth County Sheriff را در انتشار اخبار گفت. در پارکینگ یک لکسوس “اقدام به انتخاب کنید تا کاکس” اما راننده به سرعت به بالا و از صحنه گریخت توفنده به یک ساختمان در طول فرآیند است.

Cox گرفته شده بود را بازداشت دقیقه بعد. او در حال حاضر رو به چند اتهام جنایت.

این حادثه آغاز شد شنبه قبل از ساعت 11 شب زمانی که یک معاون سنجش زمان Cox رانندگی خوب و بالاتر از حد مجاز سرعت در Ga. 400 شمال شرق با انتشار گفت. Cox کشیده بر روی رمپ خروج نزدیکی هتل هفت افراز پارک وی و مجموعه در فورسیت.

کلانتر را منتشر داش دوربین و بدنه دوربین تصویری از این حادثه. پس از معاون پیاده روی تا کاکس شیشه سمت راننده مظنون می پرسد آنچه که او انجام داد و معاون پاسخ تیز فریاد “126 مایل در ساعت!”

Cox خواسته است به خارج شدن از خودرو و پس از آن به نظر می رسد به شکست هر دو زمینه هوشیاری و آزمون breathalyzer آزمون با توجه به این ویدئو. یکی دیگر از معاون وارد شده بود با این نقطه و هر دو در تلاش برای قرار دادن کاکس در دستبند.

اما Cox شروع به التماس نیست برای رفتن به زندان درخواست بارها و بارها به تماس با همسر خود قبل از مصرف کردن این ویدئو را نشان می دهد.

او پشت یک آکادمی ورزشی واقع در مجموعه است که زمانی که یک لکسوس دیده می شود در پارکینگ. معاون بود که تعقیب کاکس متوجه نقلیه و گفت: اعزام که مشکوک بود به آن را دریافت.

اما راننده لکسوس به نظر می رسد به گرفتن Cox داخل سرعت به دور و قابل توجه یک ساختمان قبل از خروج از منطقه با توجه به تصویری.

کاکس به اتهام رانندگی بی پروا سرعت DUI انسداد و عدم حفظ خط و رانندگی با منقضی شده مجوز انتشار گفت. نمایندگان همچنین بررسی می شود وسیله نقلیه خود را در بر داشت و یک جنایت مقدار از ماری جوانا داخل.

او رزرو شده به Forsyth County زندان جایی که او باقی مانده است در $37,350 اوراق قرضه.

مقامات هنوز در حال جستجو برای لکسوس و راننده آن. هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس با محققان در 770-781-2222.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de