پلیس: بهترین خرید تیراندازی در آلاباما بود ‘انحراف’ به صورت shoplifters; 1 دستگیر

بازداشت یکی از دو مرد تصور می شود مسئول تیراندازی در داخل یک داگلاس ویل بهترین خرید در روز دوشنبه بعد از ظهر.

مقامات گفتند 39 ساله Arnaldo رودریگز و مرد دیگری باز آتش در داخل مشغول فروشگاه به عنوان یک “انحراف” به طوری که آنها می تواند به سرقت نزدیک به 5000 $به ارزش کالا.

هنگامی که مشتریان و کارکنان خود فرار, فروشگاه, مردان به سرقت برده هواپیماهای بدون سرنشین و یک لپ تاپ قبل از در حال اجرا با هر کس دیگری داگلاس ویل سخنگوی پلیس مسلح ، J. R. دیویدسون گفت.

مرتبط: شک در بزرگ پس از آتشباری در داخل داگلاس ویل بهترین خرید

رودریگز دستگیر شد شنبه شب اما مقامات هنوز هم در جستجوی خود را متهم همدست. این معلوم نیست که مشکوک در واقع اخراج سلاح به فروشگاه سقف دیویدسون گفت.

دیویدسون گفت: این اولین بار است که او را شنیده shoplifters شلیک تفنگ در داخل یک فروشگاه شلوغ برای ایجاد حواس پرتی.

رودریگز چهره یک جنایت تعداد از سرقت با در نظر گرفتن اما اتهامات عنوان شده علیه اضافی ممکن است. او باقی مانده برگزار می شود در شهرستان داگلاس زندان بدون پیوند.

هر کسی که می داند شناسایی مظنون دوم خواسته است برای تماس با داگلاس ویل کارآگاه دیو واتسون در 678-293-1697 یا ایمیل او را در [email protected]

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>