پلیس: DUI مشکوک با ده ها تن از خالی بطری های آبجو در بازدید کاب عابر پیاده

DUI مظنون متهم به رانندگی در اطراف در یک ماشین پر از خالی بطری های آبجو چهره چندین اتهام پلیس گفت که او زده عابر پیاده و سپس به سمت چپ صحنه است.

Mitzi ناتالیا دیاز از Smyrna چهره فقره DUI ظرف باز صدمه جدی با وسیله نقلیه, hit-and-run, رانندگی بدون بیمه و انسداد با توجه به کاب کانتی پلیس حکم بازداشت.

این رویداد شب گذشته پنج شنبه در نزدیکی شهرستان خدمات پارک وی و شجاعت رانندگی, پلیس گفت:. دیاز بود رانندگی با شورلت مالیبو به عنوان یک Modelo آبجو نشسته باز در جام, دارنده با توجه به حکم.

در حد مرگ بود 24-بسته Modelo با 23 بطری های خالی, حکم گفت. نیز وجود دارد که گفته می شود 12-بسته تاج حاوی سه بطری های خالی.

دیاز که متهم به هدف قرار دادن یک عابر پیاده و رانندگی را ترک فرد با چند استخوان شکسته. به گفته پلیس او سوار ماشین حدود یک چهارم مایل دور از صحنه قبل از توقف در وسط جاده.

پلیس این زن به زودی پس از. به گفته او حکم دیاز اعتراف کرد به سیگار کشیدن ماری جوانا در روز قبل از آن و با داشتن دو آبجو. او حاضر اجازه می دهد تا ماموران به جستجو در حکم وسیله نقلیه خود را که منجر به انسداد اتهام به گفته پلیس.

همانطور که از سه شنبه شب دیاز نشده بود رزرو به کاب کانتی زندان و وضعیت بازداشت او نامشخص است. AJC.com رسیده به دفتر کلانتر به به ببینید که در آن او در حال برگزار شد.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im