پلیس: گانگستر شاگرد مرعوب شاهدان در مورد اقدام به قتل

یک گینسویل, مرد متهم است که با استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارعاب شاهدان در یک عضو باند را از اقدام به, پرونده قتل, مقامات گفت.

توماس d’angelo, Clark, 24, چهره, باند مربوط و ارعاب شاهدان اتهامات پس از متهم به تهدید افراد درگیر در مورد Willie Joe مورن, گینسویل, پلیس گفت:. سرجوخه اد گالو) جسیکا ون گفت: کلارک است که ادعا شده از اعضای گانگستر شاگردان.

محققان گفت: آنها متوجه شدند در مورد تهدید و ارعاب تلاش Feb. 3 بود که دو روز قبل از مورن محکوم شد در سه فقره اقدام به قتل و دو فقره دوم-درجه صدمه به اموال. او التماس کرد گناه را به 17 اتهامات دیگر اما مبارزه باقی مانده شمارش AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط: مرد پنجه نرم می کند گناه به تیراندازی ازدحام خانه طبخ زن — را انکار می کند اما تلاش برای کشتن آنها

ون گفت: Clark تهدید به “آسیب” به کسانی که شهادت در این تحقیقات از طریق Facebook status.

او دستگیر شد و در ماه فوریه در ارعاب شاهدان شارژ و مقامات اضافه شده این باند مربوط به شارژ یکشنبه, با توجه به سالن زندان شهرستان سوابق. او همچنان در بازداشت بدون پیوند.

مورن داده شد 130 سال حبس برای نقش خود در دو جداگانه تیراندازی در عرض 30 دقیقه span در ماه ژانویه است. او به ضرب گلوله کشته و نزدیک به یک ازدحام خانه طبخ باعث به سقوط و شکستن بازوی او سپس در دو نفر در یک خودرو حدود نیم ساعت بعد.

بیشتر: گینسویل, مرد متهم از 2 تیراندازی از جمله زخمی ازدحام خانه طبخ

با توجه به گرجستان وزارت اصلاحات سوابق موران برگزار شد در گرجستان تشخیصی و طبقه بندی زندان ایالتی در ته شهرستان است. حکم او نیست تا 2139.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de