پلیس: گرجستان مرد اخراج 6 عکس در طول جاده خشم حادثه نزدیک به هدف قرار دادن نوجوانان

یک ویلای ریکا مرد چهره هشت جنایات پس از یک جاده خشم حادثه شنبه به پایان رسید با 15 سال نزدیک به ضرب گلوله, مقامات گفت.

Undra لئونارد تیلور و 30 اخراج شش عکس در یک کامیون که تا به حال پنج سرنشینان از جمله سه نوجوانان Carroll County Sheriff شدهاند. او چهره پنج فقره از تشدید حمله و سه فرزند ظلم و ستم اتهامات زندان سوابق نشان می دهد.

این حادثه در محل به کامیون و تیلور فورد فیوژن هر دو سفر عازم شمال در Ga. 61 و کلانتر را در انتشار اخبار گفت. کامیون راننده 36 ساله گفت: نمایندگان او در تلاش بود برای تغییر خطوط به نوبه خود بر روی تخت سنگ جاده ها است.

مرد گفت: تیلور نگه داشته و سرعت بخشیدن به جلوگیری از او را از تغییر خطوط در حالی که همچنین “تیراندازی او را پرندگان.” راننده کامیون بود که در نهایت قادر به ایجاد آن خط را تغییر دهید اما تیلور متهم است که گرفتن در کنار کامیون و شلیک شش عکس در خودرو.

کامیون بود که کشیدن یک تریلر برخورد کرد و هنگامی که در پشت درب در سمت راننده انتشار گفت. نمایندگان گفت: این گلوله نزدیک زده 15 ساله در پا. 4 ماهه بود همچنین در کامیون.

هیچ کس مجروح شد و هر دو تیلور و راننده کامیون به نام 911.

تیلور گفت: نمایندگان که اخراج او سلاح خود را به این دلیل که راننده کامیون brandished تفنگ خود را, اما تیلور قادر به توصیف آنچه اسلحه گرم مانند نگاه انتشار گفت. نمایندگان جستجو کامیون و نه پیدا کردن یک تفنگ.

یک شاهد عینی نیز حمایت کامیون راننده نسخه از وقایع و گفت: او را دیدم Fusion شد و نه اجازه می دهد کامیون به تغییر خطوط انتشار گفت. این شاهد عینی همچنین گفت که او را دیدم دود و شیشه ای که از فیوژن زمانی که عکس بودند که اخراج شدند.

تیلور در نظر گرفته شد به Carroll County زندان جایی که او باقی مانده پنج شنبه بدون پیوند با توجه به زندان سوابق.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de