پلیس: گرجستان مرد ضربه ماشین گشت سر پس از تهدید به ساقه و کشتن همسر

شمال گرجستان مرد با چهره های ده اتهامات پس از متهم به هدف قرار دادن همسرش, اتومبیل, چندین بار تهدید به او شلیک کنید و سپس هدف قرار دادن یک معاون پاترول ماشین سر در پس از خود به نام 911.

معاون در پاسخ به سنگ مرمر شهر جاده و Ga. 60 حدود 4:30 بعد از ظهر پنجشنبه گذشته و قربانی و جداگانه Suv ها متوقف شد در تقاطع با توجه به Fannin County, کلانتر, حادثه گزارش.

آن را نمیگیرد طولانی برای چیزهایی که به تشدید.

قبل از این معاونت می تواند از او در ماشین گشت مشکوک سوار در اطراف خود SUV و آمار معاونت خودرو در این گزارش گفت:. مرد شناخته شده به عنوان ریچارد نیکلاس سر, 29, از مرگنتن و سپس به اتهام حمایت کردن و سوار دور.

معاون گفت که او قادر به تعقیب او پس از گشت زنی ماشین دچار “آسیب گسترده” با توجه به گزارش. یکی دیگر از معاون برداشت باتوم و شکار ،

او در بر داشت رانندگی آسیب دیده خود SUV همراه Ga. 60 که باعث تعقیب و گریز مختصری. در این حادثه سر متهم است که در حال اجرا یک علامت توقف رانندگی در طرف اشتباه از جاده و نزدیک به هدف قرار دادن وسیله نقلیه دیگر است.

معاون سرانجام آماده به تلاش یک گودال مانور اما سر منحرف به ماشین گشت باعث شک به از دست دادن کنترل وسیله نقلیه خود را و سقوط این گزارش گفت:. او دستگیر شد بیشتر بدون حادثه است.

سر و همسر گفته معاون که در ابتدا در پاسخ به تماس از آنچه صورت گرفت گفت: شروع این بحث. در یک نوشته پلیس در بیانیه ای گفت شوهرش “حرف او را بدون هیچ دلیل و در زمان کلید من بود و من تحت فشار قرار دادند.”

اواز یا موسیقی دو نفری سوار در SUV را انتخاب کنید تا وسیله نقلیه خود را در Emerson است که زمانی که آنها شروع به رانندگی به طور جداگانه, او گفت:. پس از آن او گفته به دنبال او به اطراف و به او گفت که او خواهد مرد اگر او را متوقف و در هر یک از دوستان خود را’ خانه, تهدید به او شلیک کنید.

در یک نقطه آنها کشیده در پارکینگ کلیسا جایی که او حاضر به رول کردن ویندوز. در پاسخ او تلاش برای پانچ کردن پنجره قبل از دادن و رفتن به وسیله نقلیه خود را, این گزارش گفت:.

هنگامی که زن سعی کردم به درایو دور سر او ضربه خودرو سر در قبل از پشتیبان گیری به سمت آن در این گزارش گفت:. قربانی گفت: او “ادامه داد: به او بگویید که او قرار بود به اجرا کردن (کنار جاده) و کشتن او.”

او به نام سر و به او گفت که او در حال رفتن به درایو به خانه خود در تلاش برای آرام کردن او. پس از آن او به نام 911 منجر به رویدادهای دیگر.

گرجستان گشت دولت نیز نامیده می شد به بررسی wrecks مربوط به نمایندگان.

سر چهره 12 اتهام از جمله دو فقره از تشدید حمله به یک تعداد از, فرار از پلیس, آمار-و-اجرا و نقض آزادی مشروط. دیگر اتهام جرائم رانندگی.

او رزرو شده به Fannin County زندان جایی که او باقی مانده است روز شنبه. پیوند خود را اطلاعات فورا در دسترس است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>