پلیس: گرجستان مرد چاقو دوست دیرین 12 بار در طول بحث در مورد مسیحیت

جنوبی گرجستان مرد در برابر یک جنایت پس از متهم چاقو دوست خود را 12 بار در طول بحث در مورد اینکه آیا دوست خود شد و در واقع یک مسیحی, مقامات گفت.

رونالد اشلی پاتر جونیور, 41, چهره تشدید حمله به شارژ پس از مارس 20 سلاح سرد که منجر به دوست خود در حال پرواز به یک دشت بیمارستان به علت جراحات خود با توجه به Glynn پلیس شهرستان حادثه گزارش. دو تا از دوستان شده بود برای بیش از 20 سال Brunswick اخبار گزارش.

افسران اعزام به خانه خاموش Fairman خیابان برای پیدا کردن قربانی با 12 زخم چاقو یک اتاق در “بی نظمی” و خون همه بیش از یک طبقه آشپزخانه این حادثه گزارش گفت:. سخنگوی پلیس براندون Kondo گفت: Brunswick خبری که یک پیچ گوشتی بود و سلاح سرد سلاح.

قربانی دچار زخم چاقو به صورت و گردن و شکم اما او منتشر شد به زودی پس از او آورده بود به ساوانا یادبود مرکز پزشکی دانشگاه Kondo به این روزنامه گفت.

پاتر دستگیر شد صبح روز بعد و رزرو به Glynn زندان شهرستان که در آن او باقی می ماند و بدون پیوند با توجه به سوابق آنلاین.

Kondo گفت: Brunswick خبری که این دو مرد به یک بحث بیش از مسیحیت و قربانی تعهد و یا عدم آن به دین و منجر به درگیری فیزیکی و با سلاح سرد.

هیچ اطلاعات دیگری در این حادثه منتشر شده است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de