پلیس: زن گرجستان اشاره کرد و تفنگ ساچمهای در معاون تهدید به کشتن اعضای خانواده

یک Carroll County زن جنایات پس از متهم به اشاره یک تفنگ ساچمهای در 77 ساله و یک معاون در طی یک حادثه داخلی.

تامی لی ویلیامسون, 56, از Bowdon دستگیر شد جمعه در دو فقره از تشدید حمله پس از این حادثه آغاز شده است که با تهدید به کشتن اعضای خانواده این Carroll County Sheriff را در انتشار اخبار گفت.

معاون داکوتای Blackwelder اعزام شد تا به خانه کردن نقطه جاده پس از کلانتر, نامیده می شد در مورد یک اختلاف داخلی, انتشار گفت. Blackwelder ملاقات با ویلیامسون را زمانی که او در صحنه وارد شدند.

در حالی که این دو صحبت Williamson راه می رفت بر روی نزدیکی ایوان در حالی که برگزاری 12 gauge shotgun با اشاره به آن را به طور مستقیم در مادر و معاون انتشار گفت. بلک واتر از جیبش تفنگ خود را و دستور داد ویلیامسون به رها کردن تفنگ ساچمهای به مادرش التماس کرد “آیا آن را انجام دهد.”

ویلیامسون پیروی و دستگیر شد به اتهام جنایت, انتشار گفت.

مرتبط با: کمپ سهام تعداد برای دولت خشونت تدریس خصوصی در خانه برای کسانی که نیاز

بلک واتر بعد متوجه شدند که ویلیامسون به اتهام تهدید به کشتن دیگر اعضای خانواده در روز قبل از آن در محل دیگری باعث این خانواده به دور قرار دادن اسلحه های خود را به نگه داشتن آنها را از او. این معلوم نیست که او چگونه به دست آمده و تفنگ ساچمهای.

آزادی افزود که بود مست در طول حادثه و تاریخچه ای از خشونت خانگی است.

“ما بسیار خدا را شکر این وضعیت تا به حال مسالمت آمیز اما به عنوان احساسات اجرای بالا در پناهگاه در محل سفارش موقعیت ما نمایندگان روبرو هستند و حتی خطرناک تر از همیشه قبل از به عنوان این تماس می تواند منجر به مرگ و یا صدمات از تمام کسانی که درگیر” آزادی گفت.

مرتبط: زمانی که دانشجویان باید به سوء استفاده از خانه های

ویلیامسون باقی مانده در شهرستان کارول زندان در دوشنبه شب بدون پیوند با توجه به آنلاین زندان سوابق.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de