پلیس: Gwinnett زن به خواست مراقب یافت; دیگر هنوز مفقود

یکی از دو گزارش از دست رفته پس از اینکه در مراقبت از یک Gwinnett County خانه سلامت کارگر یافت شده است, به گفته پلیس.

لیندا ویلیامز, 67, واقع شد بعد از ظهر سه شنبه و با بزرگسالان محافظ خدمات, مقامات گفت.

“او نه به آزار و فیزیکی و پزشکی نیاز برآورده شده است” Gwinnett سخنگوی پلیس سرجوخه اد گالو) Collin فلین گفت.

محققان افتتاح رسیدگی به ویلیامز’ ناپدید شدن در اوایل این ماه پس از دخترش جلو آمد و ابراز نگرانی کرد.

ویلیامز که در گذشته به حال شده است در مراقبت از Kishia Mitchell گم شده بود پس از ماه دسامبر AJC.com قبلا گزارش شده است.

دختر او در تماس با پلیس Feb. 12. او گفته بود که مادر او منتقل شد به بزرگسالان محافظ خدمات, اما زمانی که او تماس گرفت که آژانس هیچ سابقه ای از مادر خود را در سیستم با توجه به پلیس.

مرتبط با: می خواستم Gwinnett مراقب مشکوک در 2 زن ناپدید شدن, پلیس می گویند

میچل شده است می خواستم از اکتبر هنگامی که دختر از زن, لیندا, Kimble, گزارش مادر خود گم شده است. Kimble قرار داده شد به میچل مراقبت های پس از او مرخص شد از Eastside اموری بیمارستان در ماه اوت با توجه به گزارش های ثبت شده توسط Gwinnett پلیس.

Kimble دختر پلیس گفت که آخرین بار او را دیدم ،

پس از یک سری از عقب و جلو ارتباطات بین میچل و Kimble دختر سرخوردگی زن گزارش میچل به پلیس. یک محقق درگیر شدم و کشف کرد که میچل کارفرما Auxilum Care Inc., تا به حال شده است به طور دائم بسته شده است.

مرتبط: خانه بهداشت کارگری در پی ناپدید شدن Gwinnett زن

Kimble دیده نشده از.

در اکتبر. 11 سابق بیمار میچل تماس گرفت و پلیس به آنها گفت که او تا به حال نه او را دیده و برای دو روز. 26 سال, پیر مرد زمان پلیس به خانه اش جایی که او زندگی می کردند نه با دیگر بزرگسالان با سطوح مختلف نیازهای ویژه.

“وجود دارد هیچ سرپرست و ماموران متوجه شدند که ساکنان خورده بود و یا تا به حال دسترسی به داروها در چند روز” به پلیس گفت: در آن زمان.

میچل رو دو فقره از بهره برداری از یک معلول یا سالمند فرد و دو فقره بدون مجوز شخصی مراقبت از خانه با توجه به پلیس. او همچنین یک فعال حکم برای نقض آزادی مشروط.

هر کسی با اطلاعات در محل Mitchell یا Kimble خواسته است برای تماس با کارآگاهان در 770-513-5300. Tipsters می ماند ناشناس و واجد شرایط برای پاداش تا 2 ، 000 دلار با تماس با Crime Stoppers آتلانتا در 404-577-8477 پیام کوتاه اطلاعات به 274637 و یا بازدید از جلو جنایت وب سایت.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>