پلیس: زندان کارمند به سرقت برده Clayton County اهل بیت کارت اعتباری برای استفاده در خارج

تقلب در کارت اعتباری می تواند اتفاق می افتد به هر کسی از جمله زندانیان.

بعد از خارج شدن از زندان سابق Clayton County زندانی به نام کلانتر, به گزارش که از کارت اعتباری استفاده شده در خارج در استوک بریج در طول زمان در بازداشت است.

متعاقب آن تحقیقات منجر به دستگیری یک کارمند زندان, مقامات گفت.

Hyacient استر بنیامین, 27, از استوک بریج دستگیر شد دوشنبه در تعداد تراکنش های مالی کارت سرقت کلیتون شهرستان کلانتر دفتر گفت: در انتشار اخبار. او یک کارمند TKC دارایی های یک شرکت است که دریافت ها و فروشگاه ها اموال مردم مستقر در شهرستان از زندان.

سابق اهل بیت فرستاده کلانتر, نسخه از بیانیه بانک که شامل چندین خرید که ساخته شد با کارت خود از روی لئامت دادن در پشت میله های زندان. کسانی که در مکانهایی خارج هنری در شهرستان است.

خارج شده بود و قادر به ارائه خدمات به محققان با عکس نشان داد که بنیامین فرد با استفاده از اهل بیت cad, این گزارش گفت:. نمایندگان پس از آن در زمان حکم برای دستگیری او.

او باقی مانده است در کلیتون زندان شهرستان جمعه شب با توجه به سوابق آنلاین.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>