به عنوان یک کودک 6 ساله دختر نشسته به تنهایی در اتاق خواب از فرودگاه به خانه یک مبارزه بین یک جنایت کار محکوم و یک افسر پلیس در حال وقوع بود خارج.

دختر غافل از نزدیک کشمکش بین غریبه آمد چهره به چهره با مظنون پس از او را به خانواده اش را زد به اتاق او و تلاش برای مانع شدن خود را در داخل با توجه به پلیس.

مظنون شناسایی شده به عنوان ریکو مارتینز Maddox, 43, از اوپلیکا علا., در حال حاضر چهره و نیمی از اتهامات عنوان شده علیه.

این حادثه آغاز شد و روز شنبه گذشته حدود 7:45 p. m. هنگامی که یک افسر کشف یک نقره جیوه مارکی سفر در Kidd خیابان بدون تگ, نور, با توجه به حادثه پلیس گزارش. افسر کشیده بیش از خودرو و چیزهایی که بلافاصله افزایش یافت.

قبل از افسر می تواند رویکرد خودرو, Maddox شروع به پریدن کرد از مسافر صندلی و شروع به فرار این گزارش گفت:. پس از فریاد در مرد برای متوقف کردن و دیدن که Maddox رفتن به ادامه فرار افسر گفت: او با استفاده از خود تیزر در Maddox.

Maddox بدن قفل شده و به زمین سقوط کرد در حالی که افسر درخواست پشتیبان گیری. متهم ادامه داد: سعی کنید به بلند شدن و فرار باعث افسر به استفاده از تیزر سه بار در طول این حادثه با توجه به گزارش.

این افسر همچنین آمار Maddox با باتوم او چندین بار و اسپری فلفل در صورت در یک نقطه که هیچ کدام از رام او در این گزارش گفت:.

در برخی از نقطه در طول حادثه عطارد راننده Dontavious Demonds Chatmon, 35, از اوپلیکا علا., از خودرو و تماشای مبارزه این گزارش گفت:. افسر گفت: او را به عقب بر گردیم به وسیله نقلیه است که او گفته نادیده گرفت.

Maddox شد در نهایت قادر به دریافت زمین و فرار در سراسر خیابان در نهایت پیدا کردن دختر کوچک خانه خاموش Haynie خیابان, این گزارش گفت:. او را متهم barging به خانه و در حال اجرا به اتاق دختر در حالی که او هنوز هم در داخل.

افسر قادر بود به زور راه خود را به اتاق کودک که ترس Maddox خارج از خانه این گزارش گفت:. Chatmon نیز متهم از ورود به خانه در برخی از نقطه با توجه به پدر و مادر کودک که آرزو به اتهامات مطبوعاتی در برابر هر دو مردان است.

Maddox اقدام به سرقت یک رهگذر خودرو قبل از افسر تحت فشار قرار دادند و او را به زمین این گزارش گفت:. چند تن دیگر از افسران وارد شده بود با این نقطه و آنها در زمان Maddox را بازداشت.

در حالی که او در حال ارزیابی توسط اولین پاسخ او به افسران کاذب نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد, این گزارش گفت:. او همچنین گفته بستری افسران که او تا به حال شده است نوشیدن الکل و بلعیده “dime bag” در حالی که امتناع به شرح این ماده است.

قبل از ترک صحنه افسر که آغاز ترافیک متوقف کردن بررسی ماشین گشت او را dash cam تصویری و دیدم Chatmon بازی شیر یا خط قرمز گوچی کیسه به نزدیکی بوش در طول افسر مبارزه با مادوکس این گزارش گفت:.

افسران یافت کیسه که حاوی یک تفنگ دستی که دزدیده شده از Lee County, علا. یکی دیگر از تفنگ دستی داشت زیر صندلی راننده و باز کردن قوطی Budweiser نیز در داخل خودرو بودند که تا حدی پر شده و هنوز هم سرد به لمس افسر گفت.

هر دو مظنون گرفته شد به Coweta County زندان به اتهام سرقت توسط, دریافت, جنایی, تجاوز انسداد و ظرف باز زندان سوابق نشان می دهد. Maddox نیز به اتهام در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک جنایت کار محکوم و به غلط نام خود را به ماموران در حالی که Chatmon چهره اضافی به اتهام دستکاری با شواهد و برچسب نور نقض.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de