پلیس: مرد سازمان یافته در مسابقات خیابانی در دکالب بازداشت در آتلانتا سرکوب

یکی از 44 نفر از بازداشت یک آخر هفته سرکوب غیر قانونی مسابقات خیابانی در آتلانتا بوده است فعالیت مشابه در دکالب County, پلیس گفت:.

Kimani Kennie اسمیت دیترویت است که متهم به سازماندهی یک سری از مسابقات خیابانی که در وسط مشغول دکالب تقاطع یکشنبه — یک روز قبل از دستگیری او در آتلانتا. دکالب پلیس اعلام کرد که او را به اتهام در شهرستان پس از Fulton اتهامات حرکت را از طریق سیستم دادگاه.

این مسابقه که شامل چندین اتومبیل دست خوش پیشامد میشه در محافل موثر تعطیل یک Evans آسیاب تقاطع جاده در نزدیکی I-20, پلیس گفت:. غیر قانونی رویداد چپ ترمز در سراسر جاده ها با توجه به کانال 2 اخبار.

تصویری از حادثه ای که نوشته شده بود برای Facebook است انباشته بیش از 4000 سهام. جمعیت زیادی دیده می شود تماشای یک و نیم دوجین وسایل نقلیه دست خوش پیشامد میشه و سوزاندن لاستیک در اطراف تقاطع.

اسمیت در میان ده ها تن از افراد بازداشت شده در آتلانتا در آخر هفته گذشته در یک عملیات به تعطیل کردن مسابقات خیابانی میان coronavirus بیماری همه گیر. مقامات دیده اند یک چشم انداز مثبت است که اعتبار در بخشی از آن به عدم وجود وسایل نقلیه در مترو آتلانتا در جاده ها.

مرتبط با: 44 دستگیر و سرکوب در خیابان مسابقه آتلانتا پلیس می گویند

علاوه بر دستگیری, پلیس کشف و ضبط نزدیک به 30 خودرو و صدور بیش از 100 استناد.

“کاملا رک و پوست کنده این یک معجزه است که هیچ کس به طور جدی صدمه دیده است” آتلانتا سخنگوی پلیس Carlos Campos گفت: کانال 2. “اگر شما به تماشای برخی از فیلم ها از رفتار آنها درگیر در آن را فوق العاده نگران کننده است.”

در اوایل ممکن است یک ویدئو نشان داد صدها نفر جمعیت مرکز پایان غرب به تماشای شیرین کاری غیر قانونی رانندگی AJC.com قبلا گزارش شده است.

بیشتر: ویروسی ویدئو نشان می دهد که جمعیت در شیرین کاری غیر قانونی رانندگی رویداد در آتلانتا

از ماه مارس خیابان مسابقه نیز منجر به دستگیری در کلیتون و شهرستانهای دکالب.

ویروسی دستگیر رانندگان تعطیل I-285 تونل در نزدیکی Hartsfield جکسون فرودگاه بین المللی و مشابه حادثه منجر به دستگیری در I-85 در دکالب.

مرتبط با: ویدیو های ویروسی را نشان می دهد جمعیت در شیرین کاری غیر قانونی رانندگی رویداد در آتلانتا

اسمیت چهره فقره رانندگی بی پروا, جنایی, باند خیابان فعالیت و بزه در اختیار داشتن ماری جوانا در Fulton County, زندان سوابق نشان می دهد. او منتشر شد پنج شنبه در $23,000 اوراق قرضه.

دیگر مظنون گران در آتلانتا در محدوده سنی 17 تا 43 از جمله یکی با چندین تلویزیون اعتبارات اقدام در 1990s. بازیگر Maia کمپبل بود در میان کسانی که در مواجهه با اتهامات آتلانتا پلیس تایید کرد به AJC.com.

بیشتر: بازیگر زن در 1990s تلویزیون طنزهای میان بازداشت در سرکوب آتلانتا مسابقه خیابانی

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>