شمال گرجستان مرد با چهره های چندین اتهام پس از اتهام رانندگی دو کودک در حالی که تحت تاثیر مواد مخدر, مقامات گفت.

Jason Ray Parker 48, از Hoschton بود کشیده بر روی شبدر آسیاب رانندگی در نزدیکی Ga. 124 توسط نمایندگان چهار شنبه Jackson شهرستان کلانتر دفتر گفت: در انتشار اخبار. نمایندگان گفت که او “تحت تاثیر برخی از نوع از مواد مخدر” و در آنجا دو تن از نوجوانان در وسیله نقلیه خود را با او.

مت آمفتامین, ماری جوانا, اکسی کدون و ممکن است THC نفت داشت و در طول این ترافیک توقف انتشار گفت. بخش خانواده و کودکان خدمات مطلع شد در مورد کودکان.

پارکر دستگیر شد دو فقره از به خطر انداختن یک کودک توسط DUI یک تعداد از DUI در اختیار مت اختیار اکسی کدون و مانع تقاطع. او رزرو شده به Jackson County زندان جایی که او باقی مانده شب جمعه با توجه به آنلاین زندان سوابق.

در همان روز نمایندگان سه دیگر مربوط به مواد مخدر, دستگیری با توجه به یکی دیگر از انتشار اخبار.

تراویس تنر, 51, Hoschton دستگیر شد جرم نقض آزادی مشروط خود را با اتهام اصلی که در اختیار مت و ماری جوانا انتشار گفت. کریستوفر جیمز Willis, 27, از Pendergrass دستگیر شد به اتهام در اختیار داشتن hydrocodone و نگهداری دارو در ظرف اصلی. توماس اردن کلید, 28, از ریستن همچنین گفته خود را نقض آزادی مشروط از Habersham County, که ناشی از در اختیار داشتن ماری جوانا اتهامات عنوان شده علیه.

سه مظنون همراه با دنی Keither McDougald, 55, از پهن دستگیر شدند در یک محل در Hoschton انتشار گفت. McDougald نیز متهم به نقض خود را مشروط از اقیانوس منجمد شمالی شهرستان است که به ترافیک جرم.

همه آنها رزرو شده به Jackson County Jail.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im