پلیس هشدار ساکنان در مورد کلاهبرداران رفتن درب به درب ارائه coronavirus آزمون

چند گرجستان سازمان های اجرای قانون هستند هشدار ساکنان به فکر scammers که در حال رفتن درب به درب ارائه به فروش coronavirus مربوط به آزمایشات و درمان.

هیچ درمانی برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و آزمون در گرجستان بسیار کمیاب هستند که متعلق به کارکنان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و کسانی که به طور جدی بیمار است.

در Morgan County, نمایندگان اشاره کرد پنج نفر شب چهارشنبه پس از دریافت راهنمایی آنها رفتن درب به درب در یک خودرو و ارائه به آزمون مردم برای این ویروس است که بیمار حداقل 420 نفر در دولت کشته و 13.

مرتبط: 13 مرگ و میر 420 مورد از coronavirus تایید در گرجستان

“ما با دریافت اظهارات از همه (پنج) از این افراد و صحبت با برخی از قربانیان بالقوه که آنها تا به حال در تماس با” نمایندگان گفت: در انتشار اخبار. “همه این افراد صادر شده استناد به واسطه بدون مجوز است.”

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ در روز پنج شنبه خطاب به کمبود تست کیت در دولت گفت: همراه تست سایت مستقر شده اند به مناطق خاصی از گرجستان با بیش در راه است.

از جمعه, اما, کمتر از 2,400 ساکنان شده بود آزمایش بسیار مسری ویروس با 420 آزمون آینده را مثبت و با توجه به آخرین داده ها از گرجستان وزارت بهداشت.

بیشتر: به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد گرجستان وارد خطرناک فاز از شیوع

“ما باید شروع اولویت COVID-19 آزمون برای ما آسیب پذیر ترین مردم به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که مسئول مراقبت از خود و ایمنی” کمپ گفت. “گرجستان افراد مسن و کسانی که با بیماری مزمن زمینه ای شرایط بهداشتی; کسانی که زندگی می کنند در دراز مدت مراقبت از تاسیسات مانند تسهیلات زندگی کمک و یا خانه سالمندان و کسانی که خدمت در خط مقدم بهداشت و درمان به عنوان یک کارگر اولین پاسخ دراز مدت مراقبت از تاسیسات کارمند یا اجرای قانون باید این آزمون است. بهترین راه برای خدمت به مردم است که برای محافظت از افرادی که در حال حفاظت از ما.”

با توجه به Morgan County محققان پنج نفر فروش جعلی coronavirus آزمون سعی در کلاهبرداری از شهروندان در مکان های مختلف در مدیسون و Rutledge بیش از یک دوره دو روزه.

“یک زن و شوهر از مردم به آنها اطلاعات خود را مانند نام و نام خانوادگی تاریخ تولد و آدرس اما هیچ کس به آنها یک شماره امنیت اجتماعی و هیچ گزارش کرده است که آنها به آنها هر گونه پول” سرهنگ براندون فروشندگان گفت:, و اضافه کرد که مظنون هستند preying بر ترس مردم. “آنها در حال تلاش برای استفاده از وضعیت فعلی که همه در.”

گرجستان دادستان کل کریس کار نیز هشدار داد ساکنان باقی می ماند آگاه از scammers به عنوان اولین پاسخ دهندگان و بیمارستان ها در سراسر کشور شروع به دیدن اثرات جهانی همه گیر.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

در بیانیه روز شنبه, Carr هشدار داد مصرف کنندگان به در مواظب برای هر گونه تبلیغات در وب سایت و یا تبلیغات ارائه شده برای فروش محصولات است که برای جلوگیری و یا درمان COVID-19.

“Scammers ممکن است سعی کنید به استفاده از مصرف کنندگان در طول زمان هنگامی که ترس ها و نگرانی های بهداشتی در تمام زمان بالا,” Carr گفت. “در بهترین حالت این جعلی درمان هستند به سادگی یک اتلاف پول در حالی که در بدترین حالت آنها می تواند عواقب وخیم است.”

این بیانیه شامل یک لیست از شرکت هایی که دریافت کرده اند, هشدار نامه از کمیسیون تجارت فدرال و مواد غذایی و دارو برای فروش “تایید نشده و یا misbranded محصولات” که شرکت ادعا می تواند درمان و یا جلوگیری از ویروس.

“وجود دارد بسیاری از اطلاعات غلط در مبارزات گردش است که طراحی شده برای فریب و مختل کند و ما نمی خواهیم گرجی به سقوط قربانی” Carr در بیانیه ای گفت:. “… ما در حال پیوستن به سازمان های اجرای قانون محلی در سراسر گرجستان در ترغیب گرجستان به بسیار شک و تردید از کسانی که در حال رفتن درب به درب و یا رانندگی در اطراف شهر ارائه COVID-19 تست. آیا برای مشق شب خود را. بازدید از گرجستان وزارت بهداشت یا CDC وب سایت برای اطلاعات بیشتر در تست.”

Carr را نیز هشدار داد در برابر نوشیدن یک محصول به نام “معجزه معدنی راه حل” یا “MMS” است که تبلیغ به عنوان یک راه برای جلوگیری از coronavirus و درمان بسیاری از بیماری های دیگر از جمله سرطان و اچ آی وی/ایدز.

“FDA هشدار می دهد که این محصول در اصل یک ‘خطرناک سفید کننده’ است که می تواند باعث استفراغ شدید و حاد و نارسایی کبد,” Carr گفت.

ساکنان نیز خواست برای جلوگیری از محصولات ساخته شده توسط حیاتی نقره, آروماتراپی, Ltd. N-ergetics, GuruNanda LLC زنده کردن جامع درمانگاه گیاهی امی LLC و محصولات فروخته شده در “جیم باکر نشان می دهد.”

کسانی که مایل به گزارش پتانسیل کلاهبرداری در گرجستان خواسته برای تماس با دادستان کل حمایت از مصرف کننده بخش در 404-651-8600.

Morgan County نمایندگان گفت: بخش رسیدگی به پنج اتهام scammers در حال انجام است و هزینه های اضافی امکان پذیر است. ساکنان بودند که با نزدیک شدن توسط متهمان و ارائه coronavirus آزمایش خواسته می شود برای تماس با نمایندگان در 706-342-9546.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>