پلیس: زن ضربه 2 بچه ها با کمربند آنها را مجبور به حمام یخ در ماریتا

یک زن با چهار جنایات در شهرستان کاب پس از متهم به ضربه زدن دو کودک با کمربند و آنها را وادار به حمام یخ به عنوان یک شکل از مجازات است.

Meiri Josari لارا-الیوا, 23 دستگیر شد چهارشنبه گذشته پس از داخلی مرتبط با حادثه در آزادی پوینت آپارتمان با توجه به ماریتا پلیس حکم بازداشت.

حدود 11 p. m., Lara-الیوا است متهم به هدف قرار دادن یک کودک در مواجهه با یک کمربند در حالی که قابل توجه دیگری در پشت این حکم گفت. این حادثه چپ کودکان قابل مشاهده با علائم و کبودی.

مظنون سپس آنها را مجبور به ورود و اقامت در حمام یخ حکم گفت:. به گفته یکی از اتهام او گفته مستغرق یکی از بچه ها در حمام “به قصد قتل است.”

در حالی که این حادثه صورت گرفت یک فرزند سوم شاهد سوء استفاده از این حکم گفت.

لارا-الیوا بود به اتهام دو فقره درجه اول کودک ظلم و ستم و یک تعداد از تشدید حمله تشدید باتری و سوم-درجه کودک و ستم با توجه به کاب زندان شهرستان سوابق.

که متولد شد در هندوراس اعطا شد $55,220 اوراق قرضه اما همچنان در زندان به دلیل نگهداری از ایالات متحده مهاجرت و گمرک زندان سوابق نشان می دهد.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de