پلیس: زن پس از سرفه در خانواده در اقیانوس اطلس ایستگاه گفت: ‘کرونا’

آتلانتا پلیس در حال جستجو برای یک زن آنها می گویند با نزدیک شدن یک خانواده با چهار فرزند در اقیانوس اطلس ایستگاه در اوایل این ماه و سرفه بر روی آنها.

محققان بر این باورند که شیرین کاری ممکن است “برخی از رسانه های اجتماعی چالش” به دلیل زن بود که بر روی تلفن خود را در زمان, این گزارش گفت: “تاج” و خندید و قبل از اینکه راه رفتن دور.

حادثه رخ داده در مارس 5 عنوان خانواده شش نفر از جمله چهار فرزند شد, ورزش بیرون از شهر, آتلانتا, سخنگوی پلیس افسر آنتونی اعطای روز سه شنبه گفت.

کودکان پدر و مادر گفته پلیس آنها را از دست داده نزد زن قبل از آنها قادر به مقابله با او. نظارت و فیلم های منتشر شده توسط این گروه به نظر می رسد برای نشان دادن زن در حال قدم زدن هدف با یک کیسه خرید و نوشیدنی.

او می خواست در بی پروا رفتار اتهامات به گفته پلیس.

هر کسی که می شناسد او خواسته است برای تماس با پلیس آتلانتا. Tipsters می ماند ناشناس و واجد شرایط برای پاداش تا 2 ، 000 دلار با تماس با Crime Stoppers آتلانتا در 404-577-8477 پیام کوتاه اطلاعات به 274637 و یا بازدید از جلو جنایت وب سایت.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>