Coronavirus موارد آمار 12,452 در Ga. به عنوان مرگ و میر افزایش به 433

گرجستان مقامات بهداشت عمومی گزارش 191 موارد جدید COVID-19 در ظهر یکشنبه آوردن تعداد تایید coronavirus موارد در دولت به 12,452.

آخرین اطلاعات از گرجستان وزارت بهداشت همچنین نشان می دهد یک مرگ مربوط به کروناویروس از شنبه شب ساخت به طور کلی مرگ و میر 433.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

تعداد گرجی کشته شده توسط این بیماری ناشی از کوروناویروس بیش از دو برابر در یک هفته. طی چند روز گذشته DPH گزارش 211 مرگ و میر و 6,647 موارد در ظهر. نرخ گرجستان بیمارانی که درگذشت COVID-19 مورد 3.48%.

از گرجستان به طور کلی موارد 2,505 بیماران بستری شده اند یک میزان مورد 20.12% با توجه به ظهر ارقام است. که تعداد از تایید 2,491 فتح کرد گرفته شد بستری شدن در بیمارستان شنبه شب.

داشبورد: آمار زمان واقعی و نمودار ردیابی coronavirus در گرجستان

مطلب: نقشه آهنگ های کروناویروس در سطح جهان در زمان واقعی

Coronavirus نیز به سرعت در حال گسترش در گرجستان خانه های پرستاری و مراقبت ارشد امکانات. تعداد تسهیلات مراقبت دراز مدت با شیوع کروناویروس در حال حاضر در 80 تا از 47 هفته گذشته مقامات بهداشت در روز جمعه گفت.

همچنین: لیست آلوده گرجستان پرستاری و مراقبت ارشد خانه تقریبا دو برابر

مقامات بهداشت انجام داده اند 54,453 آزمون در گرجستان و حدود 22.9 درصد از کسانی که بازگشته اند نتایج مثبت است.

Fulton County است که اکثر موارد با 1,467 تا از 1,422 دیروز. Dougherty County دوم است بیشتر با 1,154 به دنبال دکالب شهرستان با 869 و کاب با 714 با توجه به آخرین داده ها.

مرگ و میر در Dougherty County تغییر نکرده پس شنبه شب با توجه به داده های جدید. اما در 72 مجموع مرگ و میر در جنوب غربی گرجستان شهرستان دهکدهای از دست داد بیشتر ساکنان به COVID-19 نسبت به هر گونه دیگر در دولت است.
مرتبط با: تلفن همراه morgues نشان می دهد گرجستان coronavirus بحران به مراتب بیش از

جوانترین بیمار به مرگ در گرجستان بود 22 ساله Muscogee شهرستان در حالی که قدیمی ترین بود 100 سال از شهرستان گرین.

این اعداد را منعکس نمی کند میزان COVID-19 گسترش در گرجستان در زمان واقعی است. به گفته دکتر کاتلین Toomey دولت در امور عمومی کمیسیون بهداشت و درمان, آن طول می کشد زمان برای بررسی داده ها در آینده از خو یش بیمارستان ها و دیگر مقامات در سراسر کشور.

روز شنبه, ایالات متحده پیشی گرفته 500,000 مورد تأیید و پیشی گرفت و ایتالیا به عنوان کشور با بیشترین COVID-19 مرگ و میر. بیش از استرالیا 19,400 آمریکایی ها نفر به دلیل ویروس واشنگتن پست گزارش داد.

کسانی که بر این باورند که آنها در حال تجربه علائم شده اند و یا در معرض COVID-19 به خواسته خود تماس بگیرید, مراقبت های اولیه پزشک یا اورژانس درمانگاه. نشان نمی دهد اعلام نشده در اتاق اورژانس و یا مرکز مراقبت های بهداشتی.

گرجی همچنین می توانید تماس دولت COVID-19 تدریس خصوصی در 844-442-2681 به به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات سلامت و ارتباط با متخصصان پزشکی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im