Coronavirus موارد در گرجستان افزایش به 4,638 مرگ و میر در 139

تعداد تایید coronavirus موارد در گرجستان بیش از دو برابر شده در پنج روز گذشته از بیش از 2000 موارد جمعه به بیش از 4500 چهارشنبه.

وجود دارد در حال حاضر حداقل 4,638 موارد و 139 مرگ و میر در سطح ایالت با توجه به آخرین داده ها از گرجستان وزارت بهداشت. چهارده بیشتر گرجی روز پس از پنج شنبه شب به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

این تعداد افزایش یافته و در حدود 35% بین دوشنبه و سه شنبه و آخرین آمار و ارقام نشان دهنده افزایش حدود 13% شنبه ، رشد اضافی است و انتظار می رود که وزارت بهداشت منتشر شده خود را به روز رسانی بعدی در 7 p. m.

از کسانی که تست مثبت برای COVID-19, 952 بستری هستند یکشنبه, با توجه به وزارت بهداشت.

مقامات می گویند تعداد کسانی که یک تصویر دقیق از بحران در گرجستان با دولت هنوز سهمیه بندی آن محدود عرضه کیت های آزمایش برای آسیب پذیر ترین. بین تجاری و دولتی آزمایشگاه 4,145 جدید آزمايشات انجام شده از اواخر سه شنبه شب.

در هفته آینده رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گفت که او امیدوار است به افزایش تست ظرفیت 3,000 آزمون در روز است.

“مرتبط با: گرجستان اعلام خروش آمدن در coronavirus آزمون پردازش

به عنوان تعدادی از موارد منفجر شده کمتر از گرجستان شهرستانهای دست نخورده باقی می ماند توسط ویروس. به عنوان چهارشنبه, 139 از گرجستان 159 شهرستانهای نزدیک به 90 درصد گزارش کرده اند حداقل یک مورد.

فولتن و Dougherty شهرستانهای گزارش بیشترین افزایش پنج شنبه. Dougherty است که به آلبانی و تبدیل به یک کانون coronavirus بحران در گرجستان تایید 14 بیشتر موارد COVID-19 و یک مرگ پس از سه شنبه شب.

بسیار بزرگتر Fulton County همچنین گزارش های اضافی مرگ و همچنین 25 مورد جدید. دیگر مرگ و میر جمعه آمد از کاب, Gwinnett, فلوریدا, برایان, Calhoun, Cherokee, Douglas, هوستون و وره شهرستانهای استان است. آنها برای اولین بار برایان Calhoun و وره.

از مرگ و میر در سطح ایالت حدود 62 درصد از شرایط اساسی و 74 درصد سن 60 یا به گفته مقامات بهداشتی. مردان بیشتر از زنان فوت کرده اند از COVID-19.

عکس: مترو آتلانتا تنظیم به تغییرات در زندگی روزمره و در میان coronavirus بحران

در مترو آتلانتا در حال حاضر 624 موارد این ویروس در Fulton 365 در فرودگاه دکالب 293 در کاب 250 در Gwinnett, 144 در فلوریدا, 131 در Carroll 122 در کلیتون 90 در هنری 83 چروکی 69 در سالن 55 در داگلاس 45 در Rockdale و 32 هر در نیوتن و Paulding.

داشبورد: آمار زمان واقعی و نمودار ردیابی coronavirus در گرجستان

مطلب: نقشه آهنگ های کروناویروس در سطح جهان در زمان واقعی

کارشناسان می گویند اعداد می تواند هنوز هم بیشتر به صعود قبل از آنها اوج سیگنالینگ ممکن است پایان دادن به بحران و بسیاری از محدودیت های قرار داده شده در گرجستان’ زندگی روزمره.

AJC در عمق: بیمارستان, دولت, تقلا برای آماده شدن برای coronavirus خروش

برای بسیاری از COVID-19 باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند در چند هفته.

کسانی که بر این باورند که آنها در حال تجربه علائم شده اند و یا در معرض COVID-19 به خواسته خود تماس بگیرید, مراقبت های اولیه پزشک یا اورژانس درمانگاه. نشان نمی دهد اعلام نشده در اتاق اورژانس و یا مرکز مراقبت های بهداشتی.

گرجی همچنین می توانید تماس دولت COVID-19 تدریس خصوصی در 844-442-2681 به به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات سلامت و ارتباط با متخصصان پزشکی.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im