Coronavirus موارد در حال حاضر گزارش شده در 58 گرجستان ارشد مراقبت امکانات

گرجستان بالا بهداشت عمومی رسمی به طور موثر کاهش یافته است یک بمب روز شنبه هنگامی که او اعلام کرد که 47 دراز مدت مراقبت از امکانات شیوع کروناویروس که دولت در حال بررسی است. پس اولین مورد از عفونت در ارشد مرکز مراقبت های گزارش شده بود در اواسط ماه مارس وزارت بهداشت بوده و سکوت در مورد میزان ویروس را در سراسر گرجستان پرستاری خانه و امکانات زندگی کمک.

و حتی در اعلام جدید شماره DPH کمیسر دکتر کاتلین Toomey ارائه چند جزئیات در مورد شیوع و نمی نام هر گونه امکانات.

“پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

“مطلب: Coronavirus و گرجستان بیمارستان

سپس چهار شنبه, DPH گفت: وجود 58 امکانات گزارش عفونت و تایید کرد که دو خانه های پرستاری گسترده مانند عفونت است که این امکانات در حال مبارزه به درستی عمل. در آلبانی PruittHealth – پالمیرا دارای 35 ساکنان که آزمایش مثبت برای COVID-19 و هفت روز پس از مارس 15 شرکت به تایید Atlanta Journal-Constitution. فقط شمال در کشور همسایه ترل شهرستان Dawson سلامت و توانبخشی آسایشگاه سالمندان گفت: آن را به حال 16 نفر که تست مثبت و شش نفر از آنها فوت کرده اند.

شیوع برجسته کردن خطرات ناشی از ساکنان و کارکنان در مراقبت دراز مدت امکانات در صورت حاوی ویروس پس از آن به امکانات خود را. در سراسر کشور, خانه تبدیل شده اند و عروق برای گسترش سریع این بیماری است. مرگبارترین تلفات رخ داده در ایالت واشنگتن که در آن برای اولین بار عمده شیوع منجر به 37 مرگ و میر به یکی از خانه.

“خانه های سالمندان هستند احتمالا بالاترین وضعیت خطر ما کوتاه از کشتی های کروز” گفت: Toomey در سخنرانی خود در روز چهارشنبه جلسه عمومی که در آن رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اعلام کرد ایالت shutdown برای مبارزه با ویروس. “اگر مردم می آیند و این که آیا آن را به بازدید کنندگان و یا مراقبت های بهداشتی کارگران آنها می تواند به ارمغان بیاورد عفونت با آنها.”

سعی کنید برای محافظت از سالمندان آسیب پذیر در اوایل ماه مارس دولت فدرال گفت: خانه سالمندان بازرسان خواهد تمرکز بر وقوع. در اواسط ماه مارس آژانس گفت: خانه های پرستاری برای محدود کردن بازدید کننده و غیر ضروری پرسنل و حتی توقف فعالیت های اجتماعی در داخل خانه. گرجستان به دنبال کت و شلوار با توصیه هایی که زندگی کمک و مراقبت های شخصی خانه را شبیه مراحل. خانواده ها گفته شد که آنها دیگر نمی تواند دیدار عزیزان به دلیل خطر است.

آن اقدامات را متوقف نشده گسترش سریع عفونت.

سالمندان ساکنان تنها کسانی نیستند که در معرض خطر است. DPH گفت که کارگران در ارشد امکانات بیشتر در معرض خطر آلوده شدن بیش از نفر در بیمارستان ها به دلیل آنها نمی باید همان نوع از تجهیزات حفاظت شخصی و ارشد و امکانات در حال تلاش برای دریافت ماسک و دستکش و چرخ دنده های دیگر در حال حاضر.

‘آن را دلخراش’

PruittHealth در حال حاضر دارای هفت امکانات در گرجستان که باید تایید تست مثبت برای coronavirus با توجه به وب سایت خود را. اما این وضعیت در آلبانی است این شرکت بزرگترین چالش گفت: Neil Pruitt مدیر عامل و رئیس نورکراس مبتنی بر PruittHealth که بیش از 100 خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در سراسر جنوب شرقی.

“من می خواهم به شما دروغ اگر من می گویند که آن دلخراش است که بیماران و کارکنان وجود دارد که رفتن را از طریق بحران,” او گفت:.

“مرتبط با: کروناویروس در معرض شکاف در کنترل عفونت در ارشد مراقبت در خانه

“مطلب: در میان virus تهدید خانواده محدود از مراجعه ارشد مراقبت در خانه

این شرکت معتقد است که این شیوع در 250 تخت تسهیلات مرتبط است به یکی از دو مجالس ترحیم حدود یک ماه پیش شده اند که به گسترش سریع coronavirus در سراسر شهرستان. Pruitt گفت: مقامات بهداشتی معتقدند غیر بیمار که با حضور در یکی از مجالس ترحیم در بازدید از خانه سالمندان پس از آن یک نظریه است که کمپ اشاره به در کنفرانس مطبوعاتی خود را.

از 39 آزمون آنها به عقب آمده بود روی ساکنان 35 مثبت بودند و تأکید چگونه به طور کامل این ویروس می تواند به گسترش در محله های نزدیک از خانه سالمندان. تسهیلات در انتظار در انتظار نتایج آزمون 38 ساکنان دیگر. Pruitt گفت: هنگامی که آنها می دانند که دارای ویروس و چه کسی آن را نمی خواهد بود آسان تر برای مدیریت.

“بدیهی است که ما می خواهیم به همه تست شده,” او گفت: اما از روز شنبه آنها به حال شده است قادر به پاسخگویی به این هدف است.

برخی از کارکنان نیز آزمایش مثبت و از کار شد. به ارائه پشتیبانی های اضافی این شرکت به ارمغان آورد در یک تیم از کارکنان از خارج آلبانی از جمله چهار نفر از آنها بالا, پرستاران, شرکت, شرکت های بزرگ, مدیر پزشکی و منطقه ای معاون رئیس جمهور که در دست گرفته است به عنوان تسهیلات مدیر در طول شیوع بیماری است.

دولت همچنین با ارسال یک تیم ملی نگهبان و همچنین مقامات بهداشت عمومی به ارائه راهنمایی.

“ما در حال پذیرش همه کمک ما می توانید دریافت کنید,” او گفت:.

بیست مایل دورتر از پالمیرا خانه در Dawson بهداشت و درمان و توانبخشی برای اولین بار نشانه هایی از شیوع این بیماری به نظر می رسد در مارس 12, زمانی که یک بیمار به نمایش گذاشته علائم. که بیمار شد و بعد از انتقال به یک بیمارستان محلی با توجه به امی آبل سخنگوی غیر انتفاعی صفحه اصلی. تسهیلات گفت: آنها ترک آن را به مقامات بهداشتی دولت برای تعیین اینکه چگونه این ویروس برای اولین بار آمد به مرکز.

تاسیسات آزمایش قرار گرفته است و همه ساکنان است و در انتظار برای نتایج آزمون 29. از 16 نفر که تست مثبت هشت در حال حاضر در 74-تخت خانه سالمندان است. هفت کارکنان نیز آزمایش مثبت برای ویروس. مرکز غربالگری سلامت کارکنان مراقبت های قبل از آنها گزارش کار و نه اجازه هر کسی که با علائم تنفسی در ساختمان است.

تسهیلات نیز متوقف پذیرش بیماران جدید در طی چه آبل مشخص به عنوان “یک بحران بی سابقه” ارائه دهندگان روبرو هستند در سراسر کشور و کشور است.

“این کمک خواهد کرد که اولویت بندی منابع و تمرکز بر نیازهای بیماران در حال حاضر ساکن در پرستاری, مرکز,” او گفت:.

“مطلب: از ‘محافظت نشده’ تحقیقی سری

“مرتبط با: انواع خطر برای ساکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات

یک DPH کنترل عفونت تیم است که در جنوب غربی گرجستان این هفته در تلاش برای آماده سازی امکانات برای تشخیص و حاوی ویروس و گفت: دکتر چارلز Ruis وزارت بهداشت جنوب غربی منطقه مدیر که مشخص تلاش در جلسه روز دوشنبه با مقامات دیگر در آلبانی.

Ruis گفت: در Dawson او در بر داشت یک هیات که دلسوز و شجاع اما خسته با چندین همکاران ،

او همچنین هشدار داد که نگه داشتن عفونت از خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در مجموع بسیار چالش برانگیز است.

“این امر می تواند ساده و بی تکلف ما را به فکر می کنم ما در حال رفتن به از طریق چند هفته آینده بدون برخی از نتایج بد در دراز مدت مراقبت از امکانات,” او گفت:.

DPH ظاهرا ممکن است به زودی به دنبال کشورهای دیگر در ارائه اطلاعات بیشتر در امکانات است که تا به حال تست مثبت و شیوع اطلاعات است که آن را برگزار کرده است به تنگ تا به حال.

به عنوان اوایل به عنوان جمعه وزارت امور خارجه گفت: این انتظار به انتشار به روز رسانی.

که می تواند خبر خوبی برای خانواده مانند امی Mahaffey است. او 89 ساله و مادر را به خانه سالمندان در شهرستان گوینت نداشته مثبت آزمون تا آنجا که Mahaffey می داند. اما زمانی که او را دیدم Toomey را اعلام روز شنبه در مورد تعدادی از امکانات است که تا به حال شیوع او گفت که نگران کننده است.

“ما واقعا مشتاق به دیدن یک لیست از امکانات,” او گفت:. “این چنین ترسناک شماره به ما.”

طرفداران می گویند که دولت و مقامات بهداشتی و خانه های فردی باید ارسال اطلاعات در مورد شیوع همراه با خود تعداد نیروی انسانی هر روز در طول بحران.

“مردم حق دانستن” گفت: Richard Mollot مدیر اجرایی مستقر در نیویورک مراقبت دراز مدت ائتلاف جامعه.

او گفت: متحده همچنین باید به دقت نظارت بر امکانات ممکن است کمبود نیروی انسانی و سعی کنید برای پیدا کردن یک راه برای اجازه می دهد تا خانواده ها با خیال راحت ببینید. “ما می دانیم که ساکنان در خانه های سالمندان هستند آسیب پذیر ترین جمعیت دوره – آنها مسن تر و پزشکی به خطر بیافتد” او گفت:.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im