Coronavirus موارد رسیدن به 5,831 در گرجستان; 8 مرگ و میر بیشتر گزارش

رمان coronavirus حفظ گرفتن شرکت در گرجستان به عنوان دولت و مقامات بهداشت روز جمعه گزارش داد 387 موارد جدید و رو به رشد مرگ و میر.

آخرین اطلاعات از گرجستان وزارت بهداشت نشان می دهد 5,831 تایید موارد افزایش حدود 7% از 5,444 موارد گزارش شده پنج شنبه شب.

هشت گرجی اند و به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس در آوردن دولت را در مجموع به 184.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

جوانترین قربانی در گرجستان بود و 11 سال شهرستان دکالب پسر با یک بیماری زمینهای توجه کنند.

“مرتبط با: دکالب پسر 11 است گرجستان جوانترین به مرگ از coronavirus

پس پنج شنبه شب تجاری و دولتی آزمایشگاه باید انجام 2,308 آزمون جدید. از کسانی که تست مثبت پس از آغاز شیوع 1,158 در بیمارستان با توجه به بخش بهداشت و درمان.

تعداد کسانی که در حال پیش بینی برای رشد و حتی بیشتر در هفته های آینده به عنوان برنامه های در محل قرار داده برای افزایش روزانه تست ظرفیت. علمی پیش بینی ها نشان می دهد دولت ها را ببینید هزاران نفر و صدها اضافی مرگ و میر قبل از ویروس موجود AJC.com قبلا گزارش شده است.

نگرانی ها در مورد بدتر شدن COVID-19 شیوع درخواست رژیم صهیونیستی است. برایان به کمپ شماره یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. منظور اجرایی را به اثر در 6 p. m. روز شنبه و در گذشته از طریق حداقل مارس 13.

عکس: مترو آتلانتا تنظیم به تغییرات در زندگی روزمره و در میان coronavirus بحران

سفارش نیاز به گرجستان به ماندن در خانه برای همه, اما فعالیت های ضروری که شامل خرید مواد غذایی به دنبال مراقبت های پزشکی مشغول به کار در بخش مشاغل و یا ورزش در خارج از منزل.

کمپ نیز دستور تعطیلی تمام مدارس تا پایان سال تحصیلی.

مطلب: کمپ جزئیات گرجستان ایالت پناهگاه در محل سفارش

برای بسیاری از COVID-19 باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند در چند هفته.

مرتبط با: Coronavirus موارد در حال حاضر گزارش شده در 58 گرجستان ارشد مراقبت امکانات

چند شهرستان در گرجستان رفته اند تحت تاثیر این ویروس به عنوان همه اما 12 از دولت 159 شهرستانهای در حال حاضر گزارش موارد تایید شده.

در مترو آتلانتا در حال حاضر وجود دارد 882 موارد این ویروس در Fulton 448 در فرودگاه دکالب 381 در کاب 329 در Gwinnett, 195 در کلیتون 154 در فلوریدا, 143 در Carroll 125 در هنری 104 چروکی 79 در سالن 71 در داگلاس 63 در Rockdale, 42 در Paulding و 40 در نیوتن.

Dougherty County گزارش 39 موارد جدید ساخت در مجموع 560 در آنچه که تبدیل به کانون coronavirus بحران در گرجستان است.

Dougherty گزارش نشده هر مرگ و میر, اما همچنان سخت ترین آمار شهرستان در گرجستان با 30 در ضبط. این شهرستان با بیشترین تعداد مرگ و میر است Fulton با 23.

از مرگ و میر گزارش شده حدود 64 درصد شرایط بهداشتی اساسی و حدود 76 درصد بیش از سن 60.

داشبورد: آمار زمان واقعی و نمودار ردیابی coronavirus در گرجستان

مطلب: نقشه آهنگ های کروناویروس در سطح جهان در زمان واقعی

کسانی که بر این باورند که آنها در حال تجربه علائم شده اند و یا در معرض COVID-19 به خواسته خود تماس بگیرید, مراقبت های اولیه پزشک یا اورژانس درمانگاه. نشان نمی دهد اعلام نشده در اتاق اورژانس و یا مرکز مراقبت های بهداشتی.

گرجی همچنین می توانید تماس دولت COVID-19 تدریس خصوصی در 844-442-2681 به به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات سلامت و ارتباط با متخصصان پزشکی.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im