Coronavirus می تواند آلوده 35 تا 70 درصد از کانادایی ها کارشناسان می گویند

Coronavirus می تواند ضربه 35 تا 70 درصد از جمعیت کانادا ساخت “تعداد زیادی از مردم بیمار” بسیاری انتقادی و موقت بیمارستان ها و مراکز قرنطینه می تواند نیاز به تقویت یک نظام سلامت است که عملا به کارشناسان پیش بینی می کنند.

با توجه به بیماری-انتقال مدل توسعه یافته توسط دانشگاه تورنتو محققان این ویروس به طور کلی حمله رای در کانادا می تواند بیش از 70 درصد است. که تعداد قطره به شدت توسط حدود نیمی “اگر ما اضافه کردن متواضع کنترل” گفت: اپیدمیولوژی دکتر دیوید Fisman یکی از مدل های سازندگان, اما آن را “تهاجمی اجتماعی فاصله و در مقیاس بزرگ قرنطينه” برای کاهش آن بیشتر است.

“که هنوز هم تعداد زیادی از مردم بیمار و بدحال مردم بخش بزرگی در این بیماری” Fisman گفت: در یک ایمیل. “من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن بیشتر شماره های خاص به دلیل من فکر می کنم آنها را ترساندن مردم به ویژه به پایان رسیده است.”

اولین اعدام در کانادا از COVID-19 به ارمغان می آورد این واقعیت است که در حالی که بسیاری از افراد آلوده به ویروس سرکش در نهایت به طور کامل بهبود می یابند عفونت می تواند کشنده باشد.

یک مرد در 80s با مشکلات اساسی ساکنان شمال ونکوور خانه سالمندان درگذشت یکشنبه شب.

از روز شنبه وجود دارد 78 شناخته شده و تایید شده و احتمالی موارد این ویروس در کانادا از جمله شش مورد مربوط به اوایل پا از یک سفر بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی همان کشتی است که شناور در سواحل کالیفرنیا برای روز قبل از آن از منوی view در یک بندر اوکلند دوشنبه. حداقل 21 نفر سرنشین از جمله 19 خدمه باید آزمایش مثبت برای ویروس. اتاوا آماده شد دوشنبه به پرواز 237 کانادایی روی عرشه کشتی به کانادا نیروهای پایگاه ترنتون که در آن آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تحت 14 روز در قرنطینه. هر آلوده کانادایی نمی شود مجاز به هیئت مدیره هواپیما و به جای آن اشاره خواهد شد برای درمان در آمریکا و کانادا و رئیس بهداشت عمومی افسر در حال حاضر توصیه کانادایی جلوگیری از تمام کشتی کروز سفر.

دوم بازگشت از کانادایی ها روی یک ویروس آلوده اقیانوس پیمای می آید در میان نگرانی ها در مورد این کشور آمادگی برای افزایش بهداشت عمومی را انتخاب کنید. “ما حالات که در آن وجود دارد بیشتر مردم نیاز به ICU تخت از وجود تخت های مراقبت حاد (all تخت بیمارستان) در انتاریو در اوج” گفت: Fisman استاد در بخش اپیدمیولوژی در Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی. “ما در ایتالیا است که کشورهای G7 می تواند کل سقوط سلامت و بهداشت, سیستم های تحت فشار از این حتی در اوایل بیماری همه گیر.”


آماده سازی مصلی جمعه برای تخلیه در بندر اوکلند کالیفرنیا بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی حمل مسافر و خدمه که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

کیت Munsch/ایسنا

پزشکان در آلبرتا شکایت کرده “عدم تفکر رو به جلو” و ارتباط ضعیف در مورد برنامه ریزی شرایط اضطراری. B. C. پرستاران هشدار داده اند که در حال حاضر کار کوتاه و با وجود نگرانی ها در مورد کاهش منابع صورت, ماسک, محافظت از چشم و دیگر تجهیزات حفاظتی. فدرال وزیر بهداشت Patty Hajdu دوشنبه اذعان کرد که اتاوا “بسیار زنده به این واقعیت است که برخی از استان ها نشان می دهد آنها کسری.

“ما در حال جمع آوری اطلاعات است و ما باید گفت همه همراه خواهد بود که ما وجود دارد به عنوان دولت فدرال برای حمایت از آنها را با منابع آنها نیاز, آیا کسانی که منابع مالی و یا منابع عملی.”

از آن خواهد شد به منظور بلند. بیمارستان ها در حال حاضر در حال اجرا فراتر از ظرفیت. “شما در حال کار در 120 درصد ظرفیت و در حال حاضر شما در این صفحه از کار عادی خود را گفت:” پل امیل Cloutier, رئيس جمهور و مدیر اجرایی HealthCareCan که نشان دهنده بیمارستان ها و دیگر امکانات پزشکی در سراسر کشور است.

بر روی زمین وجود دارد که نگرانی ها در مورد تامین روپوش و دستکش و ماسک اکسیژن و مواد مخدر و هواکش و آزمایشگاهی ظرفیت برای ویروس تست.

“ما نیاز به مقیاس تا تست از این ویروس ها” Cloutier گفت. “آن را مصرف بیش از حد طولانی در برخی از مراکز برای دریافت نتایج است.”


امدادگران ترک Lynn Valley, مراقبت, مرکز, سالمندان, مراقبت از خانه قرار دارد که یک مرد بود که برای اولین بار در کانادا به مرگ پس از انقباض رمان coronavirus در North Vancouver, B. C., مارس 9 سال 2020 است.

جنیفر Gauthier/ایسنا

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland و نخست وزیر جاستین ترودو درخواست premiers به شناسایی خود را “دولت از آمادگی” و هر انتقادی شکاف در منابع و یا ظرفیت جلوتر از روز جمعه اولین نشست وزرای در اتاوا. در نامه ای به premiers, Freeland گفت: این دولت است که منجر به یک خرید عمده از تجهیزات حفاظت شخصی.

هنوز جلو آستر نگران Cloutier گفت. “آنها نگران است زیرا آنها تنها دیده می شود آغاز و آنها فکر می کنند که در صورت وجود یک بیماری همه گیر آن را به فوق العاده دشوار است برای مدیریت ظرفیت نیازهای بیماران ما آینده را از طریق سیستم.”

Fisman تیم تجربه برخورد با آمريکا H1N1 و ابولا و به تازگی گزارش شده است که شیوع این بیماری در ایران به مراتب بزرگتر از اصل گزارش شده است. در میان دیگر داده های خود را در مدل برآورد اولیه تولید اعداد — چگونه بسیاری از مردم دیگر یک فرد آلوده است به احتمال زیاد آلوده — و همچنین به عنوان تعدادی از خفیف و بدون علامت موارد که در حال پرواز در زیر رادار اعتقاد بسیار بالاتر از گزارش مورد می شمارد.

“چین اپیدمی کنترل می شد از طریق عظیم قرنطینه اجرا از طریق تهدید به مجازات اعدام و مستند از 750,000 مردم در اوج” Fisman گفت.

در کانادا متواضع بهداشت عمومی تلاش های کنترل به معنی پیدا کردن و جداسازی حدود 50 درصد از موارد خفیف از طریق آزمایش, اما هیچ اجتماعی فاصله و یا قرنطینه.

بیشتر اقدامات تهاجمی خواهد بود این نوع از سراسر کشور مستندات در حال حاضر اتفاق می افتد در ایتالیا که در سمت چپ خیابان در پایتخت رم و دیگر شهرهای متروکه و همچنین تعطیلی مدارس و ممنوعیت تجمع جرم و رویدادهای ورزشی است.

یک مطالعه جدید نشان میدهد که افراد مسن و همچنین افراد مبتلا به سپسيس و یا زمینه ای لخته شدن مشکلات به احتمال زیاد به مرگ از ویروس. در مجله لانست منتشر شده در این مطالعه بر اساس 191 بیماران از دو بیمارستان در ووهان به کانون شیوع همچنین نشان داد که مردم ریختن ویروس برای طولانی تر از انتظار می رود به طور متوسط از 20 روز در بازماندگان و به عنوان بسیاری از 37 روز. طولانی ریختن نشان می دهد مردم هنوز هم ممکن است قادر به گسترش پاتوژن.

“تمدید ویروسی ریختن که در مطالعه ما معانی مهمی برای هدایت تصمیم گیری در اطراف انزوا احتیاطی و ضد ویروسی درمان در بيماران مبتلا به تایید COVID-19” چینی ها محققان گزارش شده است.

ما سناریو که در آن وجود دارد بیشتر مردم نیاز به ICU تخت از وجود تخت های مراقبت حاد

در بیمارستان, اتاق, بخش, و به طور بالقوه کل طبقه را باید کنار بگذارند چرا که آلوده نگهداری نمی تواند در اتاق معمولی مانند هر بیمار Cloutier گفت. “من نمی گویم شما نیاز به ساخت جدید بیمارستان ها,” او گفت:. در چین که در آن ویروس آلوده بیش از 80,000 یک 1,000-تخت بیمارستان بود وحشت ساخته شده و فقط در 10 روز.

اما اگر گسترش ویروس به طور گسترده ای در کانادا “آنچه شما می خواهید برای انجام با آن دسته از بیماران که در حال حاضر در بیمارستان” Cloutier گفت. “آیا شما رفتن به آنها را بپرسید به ترک ؟ چه اتفاقی می افتد اگر آن را یک بیمار (که نیاز) مراقبت در منزل و بدون هیچ ظرفیت وجود دارد؟”

با تقریبا صفر یدکی ظرفیت تخت Fisman از U of Toronto گفت: برنامه ریزان باید آماده در حال حاضر به صورت موقت بیمارستان. باید وجود داشته باشد تعیین شده بیمارستان برای coronavirus بیماران و ثبت بهداشت و درمان کارگران که تا به حال ویروس و بهبود که هم اکنون می توانید با خیال راحت کار با بیماران.

مطالعات نشان می دهد 80 درصد از موارد در چین خفیف هستند. کسانی که مرگ را 25 روز به مرگ در ونتیلاتور. کسانی که زنده ماندن خاموش هواکش پس از دو هفته اما پس از صرف دو هفته دیگر در بیمارستان بستری است.

— با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de