Coronavirus تلفات افزایش به 65 در گرجستان; 2,198 فتح کرد گرفته شد کل موارد

به روز رسانی [7 p. m.]: گرجستان وزارت بهداشت در روز جمعه شب گزارش یک مرگ به علت COVID-19 پس از ظهر, آوردن دولت تلفات به 65.

دولت تا به حال در صدر 2,000 موارد در ظهر و DPH ثبت اضافی 197 موارد پس از آوردن مجموع به 2,198 فتح کرد گرفته شد. از این بیماران 607 بستری هستند که حدود 27.6 درصد از همه موارد.

روز جمعه به روز رسانی شد اولین بار DPH منتشر شده بود داده که در آن مردم درگذشت. Dougherty County رهبری را با تعداد 13 مورد مرگ و میر به دنبال Fulton با 12 و کاب و لی هر کدام با پنج.

نزدیک به 10 ، 000 آزمایشات انجام شده در سراسر کشور. حدود 22.2% از آن بازگشت و نتایج مثبت است.

Chattahoochee و هارت شهرستانهای ثبت اولین موارد جمعه آوردن تعداد شهرستانهای آسیب دیده به 104. Habersham آن تنها مورد حذف شده و معلوم نیست که آیا بود که مثبت کاذب و یا اگر آن را نقل مکان کرد به یک شهرستان را حساب کند.

Fulton County شاهد بزرگترین افزایش در موارد جدید با 40 توسط دکالب در 38 و هر دو کاب و Gwinnett با 19. فولتن هنوز آگهی دولت در موارد با 347.

همانطور که از 7 p. m. روز شنبه وجود دارد 219 موارد در فرودگاه دکالب 163 در کاب 121 در Gwinnett, 107 در فلوریدا و 53 در کلیتون 50 چروکی 44 هنری 32 در داگلاس 30 در سالن 22 در Fayette, 21 در Forsyth, 16 در Rockdale, 15 در نیوتن و 13 در Paulding.

بیماران بین سنین 18 و 59 را تشکیل می دهند اکثر موارد در 56 درصد افراد 60 ساله و مسن تر را تشکیل می دهند 34 درصد از موارد است. این DPH نمی کند و انتشار اطلاعات وارد شده در چگونه بسیاری از بیماران بهبود یافته اند.

برای به روز رسانی کامل اینجا را کلیک کنید.

داستان اصلی [ظهر]: تعداد تایید coronavirus موارد در گرجستان پیشی گرفته 2,000 جمعه به عنوان تلفات همچنان رو به صعود است.

در 2,001 فتح کرد گرفته شد که موارد گزارش شده توسط مقامات بهداشتی دولت باید افزایش 150% پس از شروع این هفته است. روز دوشنبه تعداد موارد تایید شده در سراسر کشور بود که کمتر از 1000.

حداقل 64 گرجی اند و به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus با توجه به آخرین داده ها از گرجستان وزارت بهداشت. هشت بیشتر مرگ و میر گزارش شده از اواخر پنج شنبه شب.

از کسانی که آلوده به کمتر از یک سوم در بیمارستان بستری هستند و در سراسر کشور به گفته مقامات بهداشتی.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

برای بسیاری از COVID-19 باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند در چند هفته.

“داشبورد: آمار زمان واقعی و نمودار ردیابی coronavirus در گرجستان

“مطلب: نقشه آهنگ های کروناویروس در سطح جهان در زمان واقعی

این ویروس در حال حاضر تحت تاثیر دو سوم از شهرستانهای استان در کشور با بیشترین تاثیر را برای کسانی که در مترو آتلانتا. گرجستان در رتبه 10 در سراسر کشور در تعداد موارد تایید شده.

آن است که ششم در تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 با توجه به آخرین داده های موجود است. حدود 3.2 درصد از گرجستان که آزمایش مثبت فوت کرده اند.

“AJC در عمق: در سخت ضربه گرجستان ویروس رود معطل

Habersham County, گزارش اولین مورد جمعه و جرارد گزارش اول آن دو بیشتر گسترش شکاف بین شهرستانهای آسیب دیده توسط ویروس و کسانی که دست نخورده است. تنها 56 از گرجستان 159 شهرستانهای در حال حاضر نیست که coronavirus موارد است.

این وضعیت در Dougherty County وخیم تر شده است. جنوب غربی گرجستان شهرستان حدود 90000 نفر گزارش 29 مورد جدید از اواخر پنج شنبه شب به گفته مقامات بهداشتی. آن تعداد 193 مورد تأیید می افتد در پشت بسیار بزرگتر Fulton County اما جلوتر از همه دیگر مترو آتلانتا شهرستانهای استان است.

با توجه به آخرین آمار Dougherty است که دولت کمترین غلظت سرانه از بیماران شناخته شده است به توان و حذف COVID-19.

“مطلب: City under siege: Coronavirus exacts تلفات سنگین در آلبانی

از مترو آتلانتا استان ها وجود دارد در حال حاضر 307 مورد از این ویروس در Fulton 181 در فرودگاه دکالب 144 در کاب 102 در Gwinnett, 98 در فلوریدا, 55 در Carroll 46 در هر چروکی و کلیتون 40 در هنری, 27 در داگلاس, 24 در سالن 16 در Rockdale, 15 در نیوتن و 12 در Paulding.

تعداد موارد تایید شده ضرب شده به سرعت به عنوان ویروس گسترش می یابد و تست ظرفیت ramped تا. از جمعه نزدیک به 10,000 آزمون انجام شده است در سراسر کشور و در حدود 20% از آن بازگشت و نتایج مثبت است.

به عنوان شماره بادکنک رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تمدید تماس خود را برای گرجی در خانه بمانند و عمل اجتماعی فاصله. در تاون هال پخش پنج شنبه شب کمپ خواست ساکنان توجه به بخشنامه برای جلوگیری از اقدامات محدود کننده مانند یک ایالت اقامت در خانه دستور.

مرتبط با: کمپ خواستار گرجی توجه به هشدارهای ویروس اما ارتباط در مراحل شدید

کافه ها و کاباره ها بسته باقی می ماند در سراسر کشور بسیاری از مجامع عمومی ممنوع و افراد مسن و پزشکی شکننده دستور به پناهگاه در محل.

عکس: مترو آتلانتا تنظیم به تغییرات در زندگی روزمره و در میان coronavirus بحران

بسیاری از گرجستان شهرستانها از جمله چند در مترو آتلانتا صادر کرده اند خود را stay-at-home سفارشات به ساکنان خاموش کردن غیر ضروری کسب و کار و تحمیل حکومت. روز پنج شنبه در کمپ تمدید بسته شدن مدارس دولتی به اواخر ماه آوریل است.

“مطلب: گرجستان خانواده بریس پس از کمپ گسترش بسته شدن مدارس

کسانی که بر این باورند که آنها در حال تجربه علائم شده اند و یا در معرض COVID-19 به خواسته خود تماس بگیرید, مراقبت های اولیه پزشک یا اورژانس درمانگاه. نشان نمی دهد اعلام نشده در اتاق اورژانس و یا مرکز مراقبت های بهداشتی.

گرجی همچنین می توانید تماس دولت COVID-19 تدریس خصوصی در 844-442-2681 به به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات سلامت و ارتباط با متخصصان پزشکی.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de