Coronavirus تلفات موج گذشته از 1000 به عنوان نگرانی برای اقتصاد چین

شانگهای — مرگ و میر از چین coronavirus اپیدمی افزایش یافت گذشته 1,000 دولت گفت: به عنوان نگرانی بزرگ شده است که میزان اقتصادی اختلال به جهان و دومین اقتصاد بيشتر برآورد شده است.

شرکت ها در تلاش برای بازگشت به کار پس از تمدید قمری تعطیلات سال جدید در حالی که صدها نفر از شرکت های چینی گفتند که نیاز به میلیاردها دلار وام به شناور باقی می ماند. اخراج نیز آغاز شد با وجود اطمینان توسط رئیس جمهور چین که گسترده sackings می تواند اجتناب شود.

“Coronavirus شیوع بیماری به طور کامل تغییر پویایی اقتصاد چین” جی پی مورگان گفته تحلیلگران در یک توجه داشته باشید به مشتریان به عنوان آنها را دوباره کاهش داد و پیش بینی ها برای رشد این سه ماهه.

یکی دیگر از 108 ویروس مرگ و میر گزارش شده در دوشنبه, روزانه, رکورد مصرف به 1,016 کل کشته شدگان در چین ملی کمیسیون بهداشت گفت. اما پنج نفر از مرگ شد در مرکز استان هوبئی کانون شیوع.

وجود دارد 2,478 جدید موارد تایید شده در سرزمین اصلی در روز دوشنبه از 3,062 روز قبل آوردن مجموع به 42,638. این دومین بار در دو هفته که مقامات ثبت روزانه کاهش در موارد جدید ارائه یک اشاره از امید این بیماری همه گیر شد و به اوج رسید.

بازارهای سهام آسیا افزایش پیدا کرد چراکه سرمایه گذاران در زمان برخی از راحتی از رها کردن حتی اگر کارشناسان هشدار داده اند این است که خیلی زود به فرض اعداد نشان دهنده روند.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: گسترش موارد خارج از چین می تواند “جرقه می شود که بزرگتر آتش است.”

به شدت به فروش می رسد ارز مانند دلار استرالیا نیز به دست آورد و پناهگاه امن فرانک سوئیس تضعیف شد و به پایین ترین قیمت از ماه دسامبر است.

تنها 319 موارد تایید شده اند در 24 سایر کشورها و سرزمین های خارج از سرزمین اصلی چین با توجه به که و مقامات بهداشت با مرگ دو نفر یکی در هنگ کنگ و دیگر در فیلیپین.

در حالی که یک تیم وارد شده در چین برای کمک به بررسی شیوع این سازمان شروع نشست دو روزه 400 محققان در ژنو با هدف تسریع تحقیقات به تشخیص داروها و واکسن.

SACKINGS شروع

بیش از 300 شرکت های چینی به دنبال وام های بانکی در مجموع حداقل 57.4 میلیارد یوان ($8.2 میلیارد دلار) برای کمک به کنار آمدن با این اختلال ناشی از قفل کردن شهرستانها بسته کارخانه ها و فلج تامین خطوط دو منابع بانکی گفت.

در میان وام گیرندگان بالقوه هستند و مواد غذایی تحویل غول Meituan Dianping گوشی های هوشمند ساز Xiaomi پارسیان و سوار-نقطه ارائه دهنده دیدی Chuxing Technology Co, منابع گفت.

شرکت چینی Xinchao رسانه ها گفت: در روز دوشنبه آن را به حال گذاشته شدن 500 نفر و یا فقط بیش از یک دهم از آن نیروی کار و رستوران های زنجیره ای Xibei گفت: آن نگران بود در مورد نحوه پرداخت حقوق و دستمزد آن تقریبا 20,000 کارگران است.

مقامات گفتند که رول از اقدامات برای ایجاد ثبات شغل در ضمن قبلا اعلام کاهش نرخ بهره و محرک های مالی طراحی شده برای به حداقل رساندن هر گونه رکود.

اما تحلیلگران در بانک سرمایه گذاری Nomura گفت: اقدامات از بازگشت کارگران و مسافر جریان ترافیک پیشنهاد به آن را حذف به “تاثیر مخربی بر اقتصاد چین در ماه های ژانویه و فوریه است.”

در توجه داشته باشید آنها نوشت: “ما نگران آن است که بازارهای جهانی تا کنون به نظر می رسد به طور قابل توجهی کم بها دادن میزان اختلال.”

بانکداران در آسیا بودند نیروبخش برای مقابله خشکسالی با چندین مزایده دارایی های رو به تاخیر و یا re-ارزیابی و آماده سازی برای عرضه اولیه کند.

“چیزی است که اتفاق می افتد گفت:” یک دلار هنگ کنگ مبتنی بر سرمایه گذاری بانک با وال استریت بانک.

هوبئی که در آن شبه آنفولانزا ویروس پدید آمده از حیات وحش بازار در استان ووهان در ماه دسامبر گزارش 2,097 موارد جدید و 103 جدید مرگ و میر در فوریه. 10 آن اقتدار بهداشت گفت.

کشتی در برزخ

خشم عمومی بیش از دست زدن به شیوع رو به افزایش بوده است و هوبئی دولت را رد کرد و استانی کمیسیون بهداشت را حزب کمونیست و رئیس ژانگ جین و مدیر لیو Yingzi, دولت, رسانه ها گفت.

هوبئی باقی مانده در مجازی مستند خود را با ایستگاه های قطار و فرودگاه ها بسته و جاده ها مسدود شده است.

یکی پکن رسمی دولت گفت: از آن خواهد شد سخت تر برای جلوگیری از گسترش ویروس به عنوان مردم بازگشت به کار. “ظرفیت جوامع و جریان مردم را تا حد زیادی افزایش می دهد مشکل است.”

حدود 160 میلیون نفر در حال انتظار برای بازگشت به خانه های خود در سراسر چین بیش از هفته آینده پس از پایان تعطیلات حمل و نقل رسمی گفت.

این ویروس باعث شده است که هرج و مرج در آسیا با بسیاری از پروازها به حالت تعلیق کسب و کار مختل و ورود به محدودیت های اعمال شده توسط دولت در تلاش برای دفع آن گسترش یافته است.

آن را نیز roiled جهان از کشتی های لوکس.

الماس شاهزاده کشتی کروز با 3,700 مسافران و خدمه باقی مانده قرنطینه در ژاپن در بندر یوکوهاما با 65 بیشتر موارد تشخیص داده شده در نظر گرفتن تعداد موارد تایید شده از کارناوال پارسیان متعلق به کشتی به 135.

تایلند گفت: از آن محروم بود مسافران از پیاده یکی دیگر از کارناوال پارسیان کشتی امریکا هلند خط MS Westerdam, آخرین کشور به نوبه خود از کشتی دور با توجه به coronavirus نگرانی اگر چه هیچ تایید عفونت های یافت شده در هیئت مدیره.

آن را در حال حاضر تبدیل شده به دور ژاپن و فیلیپین.

“در حال حاضر ما در برزخ” مسافر Stephen هانسن به رویترز گفت از طریق ایمیل.

(گزارش اضافی توسط Huizhong وو Shivani سینگ گابریل Crossley حداقل Zhang Liangping گائو Lusha ژانگ در پکن; تام وستبروک در سنگاپور نوشتن توسط Michael Perry ویرایش توسط Mansour Gopalakrishnan و کلارنس فرناندز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im