Coronavirus مرگ و میر پیشی 600 در گرجستان; موارد بالا 16.3 K

به روز رسانی [7 p. m.]: در 10 روز گذشته گرجستان را coronavirus مرگ و میر بیش از دو برابر شده با توجه به گرجستان وزارت بهداشت.

سی و بیشتر بیماران مبتلا به COVID-19 روز پس از DPH ظهر روز رسانی. که به ارمغان می آورد دولت تلفات به 617 پس از coronavirus همه گیر وارد وزارت امور خارجه. در آوریل 6, گرجستان تا به حال 294 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

علاوه بر این 699 بیشتر موارد COVID-19 تایید شد, آوردن دولت را در مجموع به 16,368. از کسانی که 3,260 بیماران بستری شده اند در برخی از نقطه است که حدود 19.9 درصد از همه موارد.

از 94 استان ها به گزارش حداقل یک مرگ از COVID-19, Dougherty باقی مانده است سخت ترین ضربه با 88 مرگ و میر به دنبال Fulton با 66 و کاب با 49. Dougherty نیز ثبت شده که بیشترین مرگ و میر پس از ظهر, پنج, پس رندولف و توماس شهرستان با چهار هر.

پس از چهار شنبه شب گرجستان ثبت 41 جدید مرگ و میر.

تقریبا 68,000 آزمایشات انجام شده در گرجستان و حدود 24.1 درصد از کسانی که بازگشته اند نتایج مثبت است.

حداقل 70% از کسانی که فوت کرده اند تا به حال یک وضعیت موجود اما DPH نمی دانم که اطلاعات حدود 27 درصد از قربانیان. تنها 21 مورد تایید قرار گرفت به بیماری دیگری است که می تواند منجر به مرگ آنها گذشته از COVID-19.

این DPH نیز انتشار اطلاعات وارد شده از نژاد و قومیت از بیماران, اما بیش از نیمی از بیماران به حال خود را در مسابقه ذکر شده به عنوان ناشناخته است.

از درصد باقی مانده حدود 26.5 درصد, سیاه, 19.3 درصد سفید و 0.9 درصد, آسیایی, با توجه به آخرین داده ها. حدود 4.4 درصد از بيماران ذکر شده به عنوان داشتن اسپانیایی یا لاتین قومیت.

این DPH اخیرا گسترش نژاد و قومیت داده ها شامل کسانی که کشته شدند از ویروس. اطلاعات برای همه اما 46 قربانیان شناخته شده است.

حدود 52 درصد از کسانی که مرده بودند و 38 درصد سفید, با توجه به آخرین داده ها. کسانی که با هیسپانیک ساله قومیت های ساخته شده در حدود 3 ٪ از مرگ و میر در حالی که آسیایی ها تشکیل شده و در حدود 1 درصد.

تنها دو شهرستان Glascock و dr rick goodman, csp, اند ثبت شده خود را برای اولین بار مورد با توجه به DPH. باقی مانده 157 شهرستان در گرجستان باید حداقل یک با Fulton در صدر فهرست با 1,945 موارد تایید شده.

این سالن دیدم اکثر موارد جدید پس از ظهر تا کنون ضبط 115. پس از آن Bibb اضافه شده بعدی اکثر موارد با 61 و پس از ریچموند با 42 و کاب با 24.

پس از چهار شنبه شب گرجستان ثبت 1,108 موارد جدید.

همانطور که از 7 p. m. روز شنبه وجود دارد 1,260 موارد در فرودگاه دکالب 1,014 در کاب 917 در Gwinnett, 526 در سالن 473 در کلیتون 330 در هنری 245 چروکی 240 در فلوریدا, 209 در داگلاس 169 در فورسیت و 126 در Fayette 123 در Paulding و 115 در نیوتن.

بیماران بین سنین 18 و 59 را تشکیل می دهند اکثر موارد در 61 ٪ در حالی که کسانی که 60 سال را تا 35% از موارد. این DPH نمی کند و انتشار اطلاعات وارد شده در چگونه بسیاری از بیماران بهبود یافته اند.

برای به روز رسانی کامل اینجا را کلیک کنید.

داستان اصلی [ظهر]: coronavirus بحران در گرجستان عمیقتر پنج شنبه به عنوان دولت تایید صدها بیشتر عفونت و مرگ و میر نزدیک 600.

گرجستان وزارت بهداشت تایید کرده است 15,669 coronavirus موارد بر اساس آخرین آمار منتشر شده در ظهر پنج شنبه. با یک بینی در اوج مرگ و میر هنوز هفته دور, مقامات تایید کرده اند که مرگ و میر ناشی از حداقل 587 گرجی بودند با توجه به COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید است.

سی و پنج مرگ و میر بیشتر گزارش شده در 24 ساعت گذشته, با توجه به وزارت بهداشت.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

مدل های کامپیوتری نشان می دهد که تعداد مرگ و میر را در رسیدن به ارتفاع آنها ممکن است 3. دو روز قبل از گرجستان می رود برای رسیدن به اوج تقاضا در آن سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان بیشتر COVID-19 بيمار تبدیل شدن به طور جدی بیمار است.

“AJC در عمق: به عنوان دولت پرانتز برای بیمار افزایش آلبانی را سرریز تخت هنوز هم خالی

پس از وقوع آغاز شد 3,108 بیماران بستری شده در سطح ایالت, مقامات گفت. پنجشنبه ارقام نشان دهنده افزایش 4.5 درصد در عفونت های جدید از وزارت بهداشت و درمان ظهر روز رسانی چهارشنبه.

تعداد کسانی که عقب مانده به عنوان تست ظرفیت را افزایش می دهد و مرگ و میر گزارش شده توسط بیمارستان ها و مقامات محلی در سراسر کشور. اطلاعات منعکس نمی کند به شدت از بحران در گرجستان در زمان واقعی به گفته دکتر کاتلین Toomey دولت عمومی کمیسیون بهداشت و درمان.

ویروس نهفته است تقریبا در هر شهرستان در گرجستان با Glascock و dr rick goodman, csp تنها شهرستانهای هنوز به تایید یک مورد. نزدیک به دو سوم از شهرستانهای استان در دولت گزارش کرده اند COVID-19 مرگ و میر از جمله بیکن شهرستان که گزارش آن در اولین پنج شنبه.

از کل مرگ و میر در ایالت بیش از 80 درصد سالمندان و 70 درصد شرایط اساسی, با توجه به داده ها از وزارت بهداشت. بیشتر سیاه که مردم از COVID-19 در گرجستان بیش از هر نژاد دیگر.

کاب سالن و فلوریدا شهرستانهای همه گزارش چهار اضافی مرگ و میر در 24 ساعت گذشته. سالن آغاز کرد و این هفته با تایید COVID-19 مرگ و میر است و در حال حاضر ثبت شده پنج.

هیچ اضافی مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه در Dougherty County, که تاکنون 83 نفر از این ویروس بیش از هر زمان دیگر گرجستان شهرستان است. جنوب غربی گرجستان جامعه تایید کرده است 30 بیشتر موارد در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع آن به 1 ، 338 پر.

تنها Fulton County دیده است عفونت بیشتر با 1,929 که از پنج شنبه. در مترو آتلانتا در حال حاضر وجود دارد 1,247 موارد این ویروس در فرودگاه دکالب 990 در کاب 896 در Gwinnett, 468 در کلیتون 411 در سالن 330 در هنری 243 در Carroll, 242 چروکی 237 در فلوریدا, 202 در داگلاس 121 در Paulding, 115 در نیوتن و 108 در Rockdale.

داشبورد: آمار زمان واقعی و نمودار ردیابی coronavirus در گرجستان

مطلب: نقشه آهنگ های کروناویروس در سطح جهان در زمان واقعی

به عنوان چهارشنبه هر کسی نشان COVID-19 علائم در گرجستان است واجد شرایط به آزمایش می شود. زیر جدید پروتکل های مشخص شده توسط رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ بحرانی کارگران از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان هنوز هم می خواهد به ترتیب اولویت برای تست اینکه آیا یا نه آنها علامتی هستند.

دولت را در آزمایشگاه انجام داده اضافی 262 آزمون در 24 ساعت گذشته و تجاری آزمایشگاه در سراسر کشور انجام شده یکی دیگر از 3,850.

گرجستان شد سهمیه بندی آن عرضه محدود از آزمون به کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری های جدی و رتبه 45 در کشور در سرانه coronavirus تست قبل از محدودیت های آرام شد. حتی با محدود تست گرجستان بیشتر تایید موارد ویروس از همه اما 10 کشورهای دیگر.

با گسترش تلاش ها برای تست بیشتر بخش های عمومی دولت است که در حال حاضر عامل 35 سایت و در نظر دارد برای راه اندازی ،

مرتبط با: گرجستان به گسترش COVID-19 آزمایش کلیدی برای رسیدن به ‘هنجار جدید’

عکس: مترو آتلانتا تنظیم به کروناویروس تغییر در زندگی روزانه

کسانی که بر این باورند که آنها در حال تجربه علائم شده اند و یا در معرض COVID-19 خواسته به تماس خود را در بخش بهداشت محلی خود را پزشک مراقبت های اولیه و یا اورژانس درمانگاه. نشان نمی دهد اعلام نشده در یک تست سایت اورژانس یا سایر تسهیلات مراقبت های بهداشتی.

گرجی همچنین می توانید تماس دولت COVID-19 تدریس خصوصی در 844-442-2681 به به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات سلامت و ارتباط با متخصصان پزشکی.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

 [خلاصه]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de