Coronavirus مرگ و میر در, Ga. افزایش به 687; 18.3 K تایید موارد

ده مطلب coronavirus مربوط به مرگ و میر گزارش شده در گرجستان در روز یکشنبه و تعداد موارد تایید شده در کشور افزایش یافت به 18,301.

اخیرا گزارش شده مرگ و میر در حالت کلی مرگ و میر به 687 با توجه به آخرین اطلاعات از وزارت بهداشت.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

همانطور که از ظهر دوشنبه, 79,933 افراد آزمایش شده اند برای COVID-19 بسیار مسری بیماری ناشی از کوروناویروس. از این آزمون حدود 22.9% باید دوباره مثبت است.

از آنجا که بحران بهداشت عمومی آغاز شد و در مجموع 3,464 مردم باید در بیمارستان بستری شده است با کروناویروس علائم مربوط به نرخ حدود 18.93%.

همچنین: نگاهی به عمده coronavirus تحولات طی هفته گذشته

مقامات بهداشت اذعان داده ها عقب مانده است و روزانه بالغ را نشان نمی شدت بحران در گرجستان در زمان واقعی است.

دولت در حال افزایش است آن تست ظرفیت آن بیشتر گرجی در حال حاضر واجد شرایط برای تست تحت پروتکل های جدید چهارشنبه اعلام کرد.

مطلب: Undercount از COVID-19 مرگ و میر به معنی کامل اثر در گرجستان ناشناخته

بیماران بین سنین 18 و 59 را تشکیل می دهند اکثر موارد در 62 درصد افراد 60 ساله و مسن تر را تشکیل می دهند 34 درصد از موارد است. این DPH نمی کند و انتشار اطلاعات وارد شده در چگونه بسیاری از بیماران بهبود یافته اند.

داشبورد: آمار زمان واقعی و نمودار ردیابی coronavirus در گرجستان

مطلب: نقشه آهنگ های کروناویروس در سطح جهان در زمان واقعی

Fulton County هنوز هم دارای بیشترین موارد تایید شده از COVID-19 با 2,110 از 2,065 شنبه شب. دکالب شهرستان دوم بیشترین تعداد با 1,452 به دنبال Dougherty با 1,422 و کاب با 1,125 با توجه به آخرین داده ها.

Dougherty County, که دارای جمعیت حدود 90,000, منجر, دولت در تعدادی از coronavirus-مرگ و میر مرتبط با 94. فولتن دوم است اکثر مرگ و میر با 75 و پس از کاب با 51 و Gwinnett با 38.

هر کسی نشان دادن علائم COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس است واجد شرایط به آزمایش می شود. کارکنان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و بحرانی دیگر کارگران را به ترتیب اولویت برای تست اینکه آیا یا نه آنها علامتی هستند.

“مرتبط با: زیر ممکن است در اوج مرگ و میر کمپ کار در زمانی که به بازگشایی Ga.

کسانی که بر این باورند که آنها در حال تجربه علائم شده اند و یا در معرض COVID-19 خواسته به تماس خود را در بخش بهداشت محلی خود را پزشک مراقبت های اولیه و یا اورژانس درمانگاه. نشان نمی دهد اعلام نشده در یک تست سایت اورژانس یا سایر تسهیلات مراقبت های بهداشتی. گرجی همچنین می توانید تماس دولت COVID-19 تدریس خصوصی در 844-442-2681 به به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات سلامت و ارتباط با متخصصان پزشکی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im