Coronavirus: دلتا کاهش پروازها در سراسر عملیات

خطوط هوایی دلتا است کاهش پرواز توسط 15 ٪ در پاسخ به coronavirus بعد از دیدن یک 25-30 ٪ کاهش در رزرو.

آتلانتا-بر اساس هواپیمایی شاهد کاهش چشمگیر تقاضا در طول دو هفته گذشته و مدیران “آماده برای آن را به بدتر” گفت: مدیر عامل اد Bastian.

این کاهش برای تنظیم به کاهش سفر در میان COVID-19 شیوع عبارتند از 20-25 درصد کاهش پرواز بین المللی و ظرفیت 10-15% کاهش پرواز داخلی ظرفیت.

بین المللی کاهش شامل 65 درصد کاهش به اقیانوس آرام پرواز ظرفیت های 15-20 ٪ کاهش به دو سوی اقیانوس اطلس و 5 درصد کاهش به پرواز.

“داخلی جایی است که ما باید بیشترین عدم قطعیت به عنوان رزرو روند را بدتر مادی در طول هفته گذشته گفت:” دلتا جمهور گلن Hauenstein.

Hauenstein گفت که او انتظار دارد پروازهای داخلی خواهد بود 65-70% کامل برای ماه خواهد بود که پایین حدود 20 درصد سال بیش از سال.

شرکت هواپیمایی نیز سازماندهی استخدام یخ زمین هواپیما و ارائه داوطلبانه ترک گزینه برای کارکنان.

این شرکت همچنین تعویق انداختن 500 میلیون دلار در هزینه های سرمایه ای به تأخیر انداختن 500 میلیون دلار از بازنشستگی داوطلبانه بودجه و تعلیق به اشتراک گذاری repurchases.

دلتا به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین و همچنین به عنوان بسیاری از پروازها به مقصد ایتالیا و کاهش خدمات به ژاپن و کره جنوبی.

ایالات متحده آمریکا و JetBlue در حال حاضر اعلام کرد پرواز کاهش است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de