Coronavirus: دلتا کاهش کره پروازهای

آتلانتا-بر اساس دلتا گفت: آن را کاهش آن برنامه پرواز به سئول از آتلانتا تا پنج بار در هفته به جای روزانه.

شرکت هواپیمایی نیز کاهش آن برنامه پرواز از دیترویت و سیاتل به سئول و آن را متوقف پرواز از مینیاپولیس به سئول موثر Feb. 29 آوریل 30.

حرکت جمعه می آید و چند روز پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود مسافران جلوگیری از غیر ضروری سفر به کره جنوبی با توجه به شیوع این ویروس به نام COVID-19, محبوب شناخته شده به عنوان coronavirus.

دلتا گفت: در اوایل این هفته آن را اجازه می دهد تا مسافران با رزرو به سئول خود را به تغییر برنامه سفر بدون پرداخت یک تغییر هزینه.

همراه با کاهش پرواز های از ایالات متحده آمریکا به سئول شرکت هواپیمایی نیز گفت: آن را به تاخیر در شروع برنامه ریزی جدید پرواز از سئول فرودگاه اینچئون به مانیل تا زمانی که ممکن است 1.

دلتا اجازه می دهد که مسافران پروازهای مبتلا هستند به درخواست بازپرداخت شود rebooked در دلتا یا دلتا شریک پرواز و یا در پروازهای بعد از مارس 30 یا بحث در مورد گزینه های دیگر.

کره ای درجه یک شریک سرمایه گذاری مشترک از دلتا را نیز پرواز از آتلانتا به سئول.

دلتا گفت: آن را در محل قرار داده و تعدادی از فرایندها و استراتژی های کاهش برای پاسخ به نگرانی های فزاینده در مورد گسترش بیماری است. آن است که در تماس با بیماری مسری کارشناسان در CDC, سازمان بهداشت جهانی و محلی مقامات بهداشتی برای اطمینان از آن آموزش روش ها و کابین تمیز کردن و ضد عفونی اقدامات ملاقات و یا بیش از دستورالعمل.

کاهش پرواز به کره می آید پس از دلتا و دیگر خطوط هوایی ایالات متحده به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین است.

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن جهانی هواپیمایی گفت در هفته گذشته از آن تخمین ترافیک خطوط هوایی جهانی می تواند با کاهش 4.7% توسط ویروس خواهد بود که برای اولین بار به طور کلی کاهش در تقاضا از سال 2009.

که ترجمه می تواند به $29.3 میلیارد دلار از دست داد مسافر درآمد برای شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان با توجه به IATA.

دلتا سهام کاهش یافته است بیش از 11 درصد تا کنون در این هفته است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im