Coronavirus: دلتا تعلیق آتلانتا-رم پرواز

آتلانتا-بر اساس دلتا در حال حاضر کاهش آن آتلانتا به رم مسیر به کمتر پرواز در هفته و به حالت تعلیق برخی خدمات دیگر به ایتالیا.

شرکت هواپیمایی می گوید که در حال حاضر به حالت تعلیق در آتلانتا به رم مسیر از 11 مارس تا آوریل 30 با توجه به ادامه گسترش COVID-19 یا coronavirus.

طبیعی خود را از بهار برنامه پرواز از آتلانتا به رم پنج پرواز در هفته در ماه مارس و پروازهای روزانه در ماه آوریل است.

تنها راه باقی مانده دلتا پرواز به ایتالیا تا آوریل 30 خواهد بود نیویورک به رم پرواز.

شرکت هواپیمایی گفت: مسافرانی که پروازهای تحت تاثیر قرار می rebook در جایگزین پروازهای دریافت بازپرداخت و یا تماس با دلتا به بحث در مورد گزینه های دیگر.

دلتا همچنین گسترش آن تعلیق پروازهای بین نیویورک و میلان تا زمانی که ممکن است 20. آخرین دلتا پرواز از میلان به نیویورک اداره می شود 3 مارس.

دیگر شامل کاهش تاخیر در راه اندازی تابستان فصل پرواز است که به طور معمول شروع مارس 1, از, از دیترویت به رم تا زمانی که ممکن است 1 و از نیویورک به ونیز تا مارس 21.

شده اند وجود دارد بیش از 5800 موارد COVID-19 گزارش شده در ایتالیا. تعدادی از شهرها در شمال ایتالیا قرار داده شده است تحت قرنطینه.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است, مشاوره مسافران برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به ایتالیا.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مطرح شده است و آن هشدار سفر به “سفر نیست” به این مناطق در کره جنوبی و ایتالیا بیشتر تحت تاثیر coronavirus.

برای ایتالیا, وزارت امور خارجه صادر شده یک سفر نیست مشاوره برای لومباردی که در آن میلان پایتخت و ونتو.

مسافران از آمدن به ایالات متحده از ایتالیا و کره جنوبی هستند که به نمایش در آمد.

دلتا بخشیده تغییر هزینه رزرو به ایتالیا و چین و کره جنوبی قبل از اعلام آن تعلیق پروازها به مقصد چین و کاهش پروازها به مقصد کره جنوبی و ایتالیا.

یک تغییر چشم پوشی از هزینه های اجازه می دهد تا مسافران برای جلوگیری از پرواز به مناطق با شیوع کروناویروس و یا اجتناب از خطر است که شرکت هواپیمایی ممکن است لغو پرواز.

دلتا مسافران با پروازهای رزرو به ایتالیا Feb. 25 از طریق مه 31 می توانید برنامه ریزی مجدد پروازهای بدون پرداخت یک تغییر هزینه. شرکت هواپیمایی گسترش سیاست به تمام پروازها به مقصد از خود و یا از طریق ایتالیا از قبلی تغییر چشم پوشی هزینه برای بولونیا میلان و ونیز از طریق 2 مارس.

کسانی که با پرواز رزرو به ایتالیا که در آن عملیات ادامه می توانید نگه دارید خود را از برنامه سفر را تغییر دهید به یک پرواز و یا انصراف از سفر خود را و استفاده از ارزش بلیط به سوی آینده پرواز. سیاست امر به دلتا مسافران که بلیط صادر شد مارس 6 یا قبل از آن.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im