کروناویروس در معرض شکاف در کنترل عفونت برای ارشد-مراقبت از خانه

ملی استانداردهای خانه سالمندان در مرکز ایالات متحده شیوع کروناویروس جدید رتبه به مراتب بهتر از بیشتر است.

زندگی مرکز مراقبت از کرکلند به دست آورده پنج ستاره از فدرال تنظیم کننده, که به معنی آن است که “بسیار بالاتر از حد متوسط” در اقدامات نیروی انسانی و کیفیت مراقبت را فراهم می کند. در حالی که بازرسان در بر داشت لغزش در کنترل عفونت در سیاتل-منطقه خانه در طول یک مارس بررسی این باعث حداقل آسیب آنها تعیین می شود.

“آخرین: پوشش کامل از coronavirus در گرجستان

“گزارش موارد: ردیابی coronavirus در گرجستان (به روز شده)

این سابقه قوی نیست یدکی حداقل هفت مراقبت از زندگی ساکنان از مرگ از جدید کروناویروس در هفته های اخیر نگرانی که وقوع چنین اتفاق می افتد می تواند در دراز مدت مراقبت از مراکز در گرجستان و جاهای دیگر. شواهد اولیه نشان می دهد که افراد مسن تر — به خصوص کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود هستند بیشتر در معرض جدید کروناویروس و بیشتر احتمال دارد به مرگ از آن بسیار شبیه آنفولانزا.

مقامات بهداشت عمومی در ادامه هشدار.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) صادر راهنمایی برای دراز مدت مراقبت از خانه و در حالی که آژانس فدرال که تنظیم خانه های سالمندان توصیه می شود آنها را به تماشای بازدید کنندگان و کارکنان نشانه هایی از بیماری. آژانس نظارت بر مدیکر و مدیکید در گفت و گو با کارگردان های محلی و سازمان های مسئول بازرسی خانه های سالمندان به تمرکز خود را بازرسی صرفا در کنترل عفونت بخشنامه پوشش 15,000 خانه های پرستاری در سراسر کشور است.

در گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اذعان افزایش خطر در این امکانات در کنفرانس خبری روز شنبه حتی به عنوان او به دنبال برای اطمینان دادن به مردم که خطر ابتلا به بسیاری از آمریکایی ها کم بود.

“من می دانم که این چیزی است که هر کس است که در مورد” کمپ گفت.

اما سوابق نشان می دهد که آسیب پذیری افراد مسن است که نه تنها دلیل گرجستان در دراز مدت مراقبت از ساکنان و عزیزان خود را باید با توجه به شیوع یک مجله آتلانتا قانون اساسی بررسی یافت. و قبل از ظهور COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, این خانه تلاش کرده اند برای محافظت از ساکنان خود را از مراتب بیشتر معمول عفونت تهدیدات مانند آنفولانزا و اسهال و استفراغ.

ملی, یک به سه میلیون عفونت های جدی رخ می دهد هر سال در خانه های سالمندان و زندگی کمک امکانات با توجه به CDC. به عنوان بسیاری از 388,000 ساکنان مرگ هر سال به علت عفونت است.

نگه داشتن سالمندان امن

مراقبت دراز مدت خانه خانه بیماران مسن تر که به نظر می رسد به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که استفاده از امکانات این و روش های دیگر برای حفظ این ویروس از:

• * * * ارسال علائم در ورودی های آموزش بازدید کنندگان به بازدید از اگر آنها نشان می دهد علائم عفونت دستگاه تنفسی است. این شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

• اطمینان حاصل شود که بیمار را ترک سیاست اجازه می دهد تا مرکز کارکنان به ماندن در خانه اگر آنها را نشانه.

• صفحه نمایش تماس های ورودی ساکنان علائم در پذیرش.

منبع: CDC

برخی از 43 درصد از گرجستان پرستاری خانه شده بود ذکر شده برای عفونت های مرتبط با مشکلات در چهار سال قبل با توجه به اواخر سال 2017 قیصر سلامت, اخبار و تحلیل فدرال گزارش های بازرسی. در 2019 در گرجستان وزارت بهداشت تایید 109 شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه ها در سراسر کشور.

دولت سوابق نشان می دهد که برخی از امکانات سقوط کوتاه در مورد مسائل به عنوان اساسی به عنوان آموزش کارکنان به نگه داشتن دست خود را تمیز.

این مزمن ساقط سیگنال که تند چالش های پیش رو برای دولت پرستاری و مراقبت طولانی مدت خانه های که ارائه نزدیک به 83,000 تخت در سراسر کشور. حتی در شرایط ایده آل ساکنان به ویژه مستعد ابتلا به عفونت به دلیل سن پیشرفته و یا دیگر مشکلات سلامتی.

“تمام آن چیزهایی که در ترکیب آن را به یک انبار باروت” گفت: دانشگاه نیویورک جهانی بهداشت عمومی و اپیدمیولوژی پروفسور رابین Gershon. “این غم کیفرخواست از ما چگونه ما مراقبت از افراد سالمند در این کشور است.”

تسهیلات کارکنان حرکت از یک اتاق به اتاق به استحمام و یا تغییر پوشک برای sickest از بیماران مبتلا به آن را آسان تر به گسترش بیماری است. در مراکز بزرگتر صدها نفر از کارکنان بازدید کنندگان داوطلبان و پرسنل پزشکی وارد درهای خود را در هر هفته.

اضافه کردن این عوامل خطر به ناکافی نیروی انسانی کارمندان بالا و دیگر مشکلات شناخته شده اند که مشکل تسهیلات مراقبت دراز مدت برای سالمندان در گرجستان و آن را روشن تر کار باید انجام شود و برای تقویت آنها در برابر شیوع بیماری های عفونی از جمله coronavirus ،

آموزش و پرورش و شیوع بیماری

از آنجا که زندگی مراقبت از شیوع رهبران صنعت داده اند هزاران خانه در سراسر کشور, راهنمایی در پیشگیری از عفونت و استراتژی و مدیران مشتاق به یادگیری بیشتر گفت: تونی مارشال, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از گرجستان, مراقبت های بهداشتی در ارتباط با یک گروه تجاری است که نشان دهنده خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک.

یک شنبه وبینار آموزشی به ارمغان آورد بیش از 13000 بینندگان مارشال گفت. واشنگتن در دراز مدت مراقبت از خانه های چگونه آنها در حال مقابله با کمبود نیروی انسانی و دیگر مسائل در طول مرگبار شیوع کروناویروس.

“این بسیار مسئله ای است که ارائه دهندگان در حال تلاش برای مطمئن شوید که آنها در حال آماده و پاسخگو به” مارشال گفت.

در Lenbrook در آتلانتا Buckhead محله حدود 200 نفر از ساکنان و اعضای خانواده و کارکنان با حضور در ویژه تاون هال نشست روز شنبه به یادگیری در مورد کوروناویروس رویه و ابراز نگرانی. این مرکز همچنین قرار دادن به جای ایستگاه های بیشتر با ضد عفونی کننده دست و صورت بافت.

“آنچه ما انجام می دهیم این است که بیشتر ارتباط بیشتر آموزش و پرورش و احتمالا یک رویکرد جسورانه گفت:” کریس Keysor, Lenbrook مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره در LeadingAge گرجستان یک گروه است که نشان دهنده نه برای سود ارشد خدمات مراقبت.

خانه های سالمندان که فدرال تنظیم باید پروتکل در محل برای جلوگیری و کنترل عفونت و همچنین اورژانس برنامه های است که می تواند آدرس شیوع. در حال حاضر آنها نیز باید استخدام یک عفونت preventionist یک پرستار و یا دیگر کارمند است که در هزینه جلوگیری و ردیابی عفونت. یک پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تنظیم می کنند عقب این مورد نیاز است.

امکانات زندگی کمک و مراقبت های شخصی خانه که عمدتا تنظیم در سطح دولت ملزم به کنترل عفونت طرح و عرضه کافی از تمیز کردن و مواد اولیه.

بازرسی پیدا ساقط

همه از این مراکز نیز باید گزارش شیوع بیماری به وزارت بهداشت.

اما برای برخی از پیروی از این قوانین مشکل است یک AJC بررسی های اخیر وزارت بهداشت گزارش های بازرسی نشان می دهد.

در ماه نوامبر هنگامی که DCH بازرسی Brookside, تجارت آن را در بر داشت شخصی مراقبت از خانه شکست خورده بود به اطمینان حاصل شود که 5 از 12 اعضای هیات نمونه تا به حال دریافت آموزش به طور کلی کنترل عفونت شیوه های خود را در 60 روز اول اشتغال است.

در ماه دسامبر زمانی که DCH بازرسی رشد سبز در جزیره زندگی کمک جامعه در کلمبوس آن را یافت که 6 7 کارکنان نمونه برداری نشده بود و آموزش دیده در عمومی اصول کنترل عفونت از جمله اهمیت بهداشت دست در 60 روز اول اشتغال است.

Brookside مدیر گفت: کارکنان پس از آموزش داده شده است به درستی و یک بیماری عفونی پروتکل است که در حال حاضر در محل. یک رشد سخنگوی نیست اظهار نظر در مورد جزئیات آن بازرسی اما گفت که این خانه نظارت بر شیوع کروناویروس.

“مرتبط با: به ‘محافظت نشده’ تحقیقی سری

“مطلب: انواع خطر برای ساکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات

بازرسان در بر داشت مشکلات جدی تر در خانه های دیگر. بروکدل Sweetwater کریک در لیتهیا سپرینگس شکست خورد به گزارش ظاهری دستگاه گوارش, بیماری, شیوع بیماری که زده در سال گذشته و نه شرکت در یک کنترل عفونت بررسی به عنوان مورد نیاز با توجه به DCH سوابق. از 19 ساکنان که فایل مورد بررسی قرار گرفتند, 16, حال, تهوع, استفراغ و اسهال برای نزدیک به دو هفته دوره در سال 2019.

یک بروکدل سخنگوی گفت: لیتهیا سپرینگس خانه است دیگر هیچ یک از مکان های خود را اما نمی ارائه جزئیات.

دیگر گزارش های بازرسی برای گرجستان امکانات نشان می دهد کارکنان غافل که آنها قرار است به گزارش شیوع بیماری. برخی از محققان گفت: آنها نمی دانستند که در آن به آنها گزارش.

مشکلات نیروی انسانی

برای بسیاری از این ساقط علت ریشه ای یک مشکل ساده از understaffing کارشناسان گفت: از قبل موجود کسری بودجه است که می تواند تبدیل به بدتر اگر کارکنان خود را شروع آزمایش مثبت برای coronavirus.

“وقتی که من خواندن آن استناد و من به عنوان خوانده شده هزاران نفر در طول سال — آنچه من اغلب مشاهده است کارگران هم به اندازه کافی ندارد” گفت: Richard Mollot مدیر اجرایی مراقبت دراز مدت جامعه ائتلاف که طرفداران مسن و افراد معلول که در مراقبت های مسکونی تنظیمات.

مراحل مانند شستن دست و یا تغییر دستکش سقوط توسط ایستگاه فرعی به عنوان کارکنان راش بین اتاق بیمار برای تکمیل وظایف خود Mollot و دیگر کارشناسان گفت. گاهی خانه های پرستاری هیچ پرستاران ثبت نام شده در سایت به انجام مهم پزشکی ارزیابی با توجه به مراکز مدیکر و مدیکید خدمات (CMS).

برآورد محافظه کار نشان می دهد که گردش مالی در سراسر مراقبت دراز مدت بخش از 45 درصد به حداقل 66 درصد با توجه به فی یک گروه کاری برای بهبود مراقبت از سالمندان و افراد معلول. این باعث می شود مورد نیاز آموزش کارکنان جدید دشوار است.

در خدمت آموزش و پرورش نیاز است که کارگران صرف زمان و دور از مراقبت از بیماران دکتر گفت: Lona Mody یک دانشگاه میشیگان متخصص امراض دوران پیری که مطالعات انتقال عفونت و پیشگیری در خانه های سالمندان.

“گاهی اوقات سازمان مبارزه پیدا کردن پایدار کارکنان را که اتفاق می افتد گفت:” Mody. “من فکر می کنم که این صنعت انجام داده است و نسبت به گذشته بهتر است اما آنها نیاز به بیشتر کمدي خوب عفونت برنامه.”

مرخصی استعلاجی سیاست می تواند ترکیب نیروی انسانی مشکلات. طولانی ترین مدت مراقبت از کارمندان و پزشکان و یا پرستاران ثبت نام شده اما پایین تر پرداخت خبره دستیاران پرستاری غذایی کارکنان و سرایداران که فاقد مزایای شغلی.

CDC توصیه می کند که کارکنان ماندن در خانه اگر آنها نشان می دهد نشانه ای از بیماری, اما بسیاری از دستمزد پایین کارگران پرداخت نشده برو زمانی که آنها انجام می دهند و یا در خطر ابتلا نوشته شده تا اگر آنها را بیش از حد بسیاری از روز ،

“بسیاری از این کارگران در مواد غذایی تمبر و آنها را مجبور به رفتن به اتاق اورژانس زمانی که آنها بیمار” نیویورک استاد دانشگاه Gershon گفت.

نگه داشتن عفونت از

با هیچ coronavirus واکسن در دسترس و تست سخت دراز مدت مراقبت از خانه نیاز به تمرکز بر ماندن و پاک کردن ویروس دکتر گفت: Swati گور یک گینسویل متخصص امراض دوران پیری کمک کرد که نوشتن راهنمایی در جلوگیری از coronavirus گسترش جامعه برای پست حاد و دراز مدت مراقبت های پزشکی است.

“بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای ما ساکنان این است که به نگه داشتن عفونت از” گور گفت.

CDC خواسته است در دراز مدت مراقبت از خانه ها به استفاده از روش های طراحی شده برای محافظت در برابر دیگر ویروس های تنفسی مانند آنفولانزا. علائم در ورودی باید بگویم بازدید کنندگان به نوبه خود در صورتی که علائم بیماری است. سیستم مدیریت محتوا توصیه می کند که بازدید کنندگان و ساکنان جدید به نمایش نشانه هایی از این ویروس در حالی که بازدید کنندگان که سفر کرده اند در 14 روز گذشته به محدود کشورها باید منع می شود.

اگر یک آنفولانزا آزمون در یک اقامت با علائم عفونت تنفسی قوانین که بیماری مراقبت در منزل کارکنان باید قرار داده است که فرد در یک تخصصی اتاق ایزوله. در مناطق که در آن شواهدی وجود دارد coronavirus در حال گسترش در میان اعضای جامعه امکانات مراقبت باید صفحه نمایش کارکنان در درب نشانه هایی از بیماری.

اما بهترین آماده سازی طولانی مدت مراقبت از خانه نمی تواند کنترل تمامی احتمالات مطرح شده توسط جدید کروناویروس. خانه های با شیوع بیماری ممکن است به استخدام جایگزین مراقبت های بهداشتی کارگران به سرعت و در حالی که کارشناسان محلی انتظار کمتر کمبود کارکنان در گرجستان از کسانی که در منطقه سیاتل تاثیر بستگی به اندازه و طول هر محلی بیماری همه گیر.

پزشکی تامین کمبود احتمالی هستند. توزیع کنندگان برای برخی از خانه ها در حال محدود کردن تعدادی از دستکش و ماسک و لوازم دیگر که مشتریان می توانند خرید جینی گفت: Helms, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت LeadingAge گرجستان است. این کمپ دولت روز پنجشنبه گفت که اطمینان کافی و تجهیزات پزشکی است که بخشی از دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

دکتر گور, که همچنین مدیر پزشکی افق های جدید مراقبت طولانی مدت مراکز تعجب که آیا منظور او قرار داده شده در چهارشنبه می رسند کامل و در زمان.

همه او می تواند انجام دهد این بود که صبر کنید, گور گفت.

“از من بپرسید فردا.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de