Coronavirus پرسش و پاسخ: Gwinnett پاسخ stay-در-خانه گنجینه

می توانید خانه خود را پاک کننده ها هنوز هم می آیند ؟ آنچه در مورد landscapers? و آن را خوب است به پس از …

Gwinnett County تا به لیستی از سوالات متداول پس از اقامت در خانه سفارش اثر در زمان شنبه برای مقابله با گسترش COVID-19.

پرسش و پاسخ آدرس همه چیز را از آنچه در آن به معنی برای شرکت در فعالیت در فضای باز به آنچه به منزله یک کسب و کار ضروری است که مجاز به باز باقی می ماند.

پرسش و پاسخ را می توان در یافت gwinnettcounty.com. (و پاسخ به تمیز کردن خانه landscaper و اواخر شب اجرا سوالات بله و بله.)

سوالی در مورد Gwinnett قوانین در طول coronavirus همه گیر که نیست خطاب آنلاین پرسش و پاسخ? این شهرستان نیز افتتاح یک خط تلفن و کارکنان توسط کد اجرای کارمندان برای پاسخ به سوالات در مورد آنچه که ساکنان می تواند و نمی تواند انجام دهد. تعداد 770-822-7399. این عمل از دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر بعد از ساعت های ساکنان می توانند سوالات به ایمیل [email protected]

به گزارش موارد نقض از سفارش, ایمیل, [email protected]

از شنبه بعد از ظهر وجود داشته است 109 ایمیل شکایت در مورد کسب و کار است که نقض شهرستان سفارش گفت: جو Sorenson یک Gwinnett County سخنگو. Sorenson گفت: گزارش های بیشتر در آمد از طریق تلفن, اما تعداد آنها مستند نیست. او نمی دانست که چگونه بسیاری از شکایات معتبر بودند و یا چه اقداماتی در این شهرستان گرفته شده بود در پاسخ به آنها.

در حالی که Gwinnett اقامت-در-خانه جهت رفت و به اثر این آخر هفته گذشته, وجود دارد, کمک هزینه برای برداشتن غذا یا دارو به ورزش و یا انجام کار ضروری وظایف. Sorenson گفت: هدف از این دستور برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ که در ادامه اتفاق می افتد پس از مراحل گرفته شد برای متقاعد کردن مردم برای ماندن در خانه به طور داوطلبانه.

به این ترتیب, او گفت: افسران و یا کد اجرای نمایندگان متوقف نخواهد شد افرادی که در حال رانندگی در اطراف شهرستان به آنها را بپرسید که چرا آنها هستید. اما ناخن سالن که باز باقی می ماند و یا کسب و کارهای دیگر هجوم منظور, می تواند مجبور به بستن.

و برایان وایتساید شهرستان وکیل طور کلی گفت که او در نظر دارد به تعقیب کسانی که به نقض کرده اند ، مجازات است تا 60 روز در زندان و/یا 1000 $خوب است.

تا کنون هیچ یک متهم شده است با نقض فرمان.

در حالی که شهرستان هماهنگ با هر یک از آن 16 شهرستانها به پایان تاریخ خود را از سفارشات و جزئیات دیگر متفاوت بسته به صلاحیت این دادگاه ها. شهرستانها ممکن است سختگیرانه تر در اقدامات برای اطمینان از ساکنان منطبق هستند. با اتمام هر شهرستان برای سوالات خاص در مورد خود احکام.

Sorenson گفت: این شهرستان تلاش نیست به پلیس رفتار مردم را تا آنجا که نگه داشتن ساکنان دور از دیگران برای مدت بحران است. پرسش و پاسخ می گوید: این شهرستان است “تاکید بر اطلاعات و آموزش و پرورش بیش از سنگین دست اجرای.”

اما سفارشات جدید و توضیحات به آنهایی که قدیمی شده اند و در آینده در یک سرعت سریع. این امکان وجود دارد که اجرای اقدامات می تواند تبدیل به بیشتر شدید.

“همه از این موضوع به تغییر” او گفت:.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im