Coronavirus نگرانی بی درنگ قفسه های خالی به عنوان کانادایی دنبال کنید, وزیر بهداشت توصیه به سهام تا

در این روز پس از کانادا, وزیر بهداشت در تشویق مردم به ذخایر منابع در مورد شیوع کروناویروس, عکس های پدید آمده از قفسه های خالی در فروشگاه های سراسر کشور.

مشتریان را به رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته به گزارش کمبود ضد عفونی کننده دست و دستمال توالت گوشت کنسرو شده کالا و مواد غذایی و کالاهای اساسی مانند نان و تخم مرغ. عکس را نشان داد که با خطوط و ردیف بر ردیف از قفسه های خالی. و در تورنتو Costco مکان های کارکنان پاک دستی با دستمال مرطوب ضد عفونی کننده به عنوان مشتریان وارد فروشگاه.

جاستین هایک توییتی متن ارز در روز شنبه با یک عضو خانواده است که با این نسخهها کار در یک Costco در ونکوور.

کارمند گفت که مردم در حال خرید گوشت ، محصولات حوله کاغذی و کاغذ توالت و فروشگاه به فروش رفته بود از ضد عفونی کننده دست روز قبل در فقط 30 دقیقه است. “این آجیل است.”

Costco نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر قبل از فشار زمان.

کانادا خرده فروشان را تجربه کرده اند هر دو مسائل مربوط به عرضه با توجه به راه آهن محاصره و ramping تا تقاضا پس از شیوع COVID-19 گفت: کارل Littler معاون ارشد رئیس جمهور از امور عمومی برای شورای خرده فروشی کانادا. اما تا کنون این مسائل منجر مهم کمبود کانادا به عنوان خرده فروشان مواد غذایی reroute باربری و تغییر مکان از راه آهن برای حمل و نقل که در آن لازم است.

“ما واقعا نمی بینید مشکل در مواد غذایی در دسترس بودن” Littler گفت. “برای این مواد غذایی کانادایی خوردن هستند از کانادا و آمریکای شمالی تامین کنندگان. بنابراین من شک وجود دارد لخت قفسه در یک گسترده اساس و به اندازه هر چیز است در تامین کوتاه مدت, من می خواهم آن را نسبت به محاصره است.”

آمریکایی ها نیز مواجه نگردند تا در طول تعطیلات آخر هفته با گزارش از وحشت خرید در سراسر کشور است. دولت ادارات بهداشت تا به حال به خواست ساکنان به آماده شدن برای پتانسیل قرنطينه خرید لوازم غیر فاسد شدنی و مواد غذایی دارو و لوازم بهداشتی گفت: Sylvain Charlebois مدیر دالهوسی دانشگاه کشاورزی و مواد غذایی آنالیز آزمایشگاه.

به طور کلی آمریکایی ها تمایل به درک و پاسخ به ایمنی مواد غذایی نگرانی متفاوت Charlebois گفت.

“من دیده ام این بار” او گفت:. “این مناسب برای افرادی که به برخی از مواد غذایی در فریزر. این صدا و منطقی به مدت سه روز از موجودی در هر زمان ، اما ما نباید مسمومیت است.”

وزیر بهداشت Patty Hajdu توصیه می شود چهارشنبه گذشته که کانادایی ها در سهام با اندازه کافی منابع برای “یک هفته یا بیشتر” در مورد آنها و یا یکی از اعضای خانواده قرارداد coronavirus و باید به باقی می ماند در خود انزوا برای 14 روز.

“این خوب آماده می شود چرا که همه چیز می تواند به سرعت تغییر” او گفت:.

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam تکرار این پیام در روز پنج شنبه در یک صدای جیر جیر اصرار کانادایی برای نگه داشتن مواد غذایی اضافی و دارو در دست دارند.

ویکی لاسلو توییتی یکشنبه شب که محلی Costco در کلگری در حال اجرا از کاغذ توالت بافت و تخم مرغ و برنج و گوجه فرنگی کنسرو شده بودند نیز در حال اجرا پایین است. الیزابت mazzei از ارسال یک عکس از یک “سناریو روز قیامت” در برنابی Costco — پرداخت خط طول ذخیره و کاربر توییتر @BeeZee05 ارسال شده یک عکس از یک صف طولانی در خارج از Costco در برلینگتون, Ont., صبح روز یکشنبه. دن Voshart گزارش کمبود ضد عفونی کننده دست در فروشگاه های سراسر تورنتو است.

نه هر کس موافق است که گفتن کانادایی به سهام تا در منابع شد صدا مشاوره.

فدرال محافظه کار سلامت منتقد مت Jeneroux گفت: مردم به ذخایر می تواند تحریک بسیاری از نگرانی عمومی است و دولت باید مشخص تر در مورد مراحل مردم باید برای آماده شدن برای یک ممکن است شیوع.

کریستین الیوت وزیر بهداشت و درمان انتاریو گفت که او معتقد است که انباشت غیر ضروری است و مردم باید همچنان به رفتن در مورد زندگی خود را در حالی که با احتیاط.

شایع ترین COVID-19 علائم تب و سرفه های خشک, اما در حالی که برخی از نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند و در همه حال دیگران را توسعه داده اند ذات الریه شدید و حتی درگذشت.

همانطور که از صبح روز دوشنبه بود که گزارش 88,948 موارد در سراسر جهان و 3,043 مرگ و میر. کانادا شناسایی 24 نفر: 15 در انتاریو و هشت قبل از میلاد و یکی در کبک.

ملی پست با فایل های از نائومی پاول پست مالی و کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>