Coronavirus: Gwinnett بسته ارشد مراکز نگه می دارد و دیگر دفاتر باز

Gwinnett County است به حالت تعلیق ارشد خدمات به طور نامحدود در پاسخ به گسترش coronavirus.

شهرستان دولت ادامه خواهد داد به ارائه در صفحه اصلی مهلت مراقبت و خدمات خانه داری اما ارشد مراکز بسته خواهد شد و هیچ تفریح و سرگرمی برنامه های خود ادامه خواهد داد. ساکنان که خوردن وعده های غذایی در این مراکز باید وعده های غذایی خود را تحویل داده و تحویل غذا ادامه خواهد داد.

این شهرستان ایجاد کرده است یک نیروی کار به منظور تعیین سیاست های خود و اطمینان حاصل شود آن را برنامه ای که اجازه خواهد داد که دولت برای ارائه خدمات ضروری برای جامعه است. در علاوه بر این به بسته شدن مراکز ارشد دادگاه خواهد شد تا حد زیادی بسته می شود حداقل تا مارس 30 و جدید منصفه آغاز خواهد شد.

برخی از شهرستان رویدادهای لغو خواهد شد در یک مورد به مورد و بر اساس. ساکنان که ثبت نام کرده اند برای چنین رویدادی را دریافت یک ایمیل یا تماس تلفنی به اطلاع آنان از لغو و هزینه ثبت نام مسترد خواهد شد.

برخی از خدمات مانند رای گیری ادامه خواهد داد. شهرستان امکانات دیگر از مراکز ارشد باز باقی خواهد ماند.

این شهرستان نیز توسعه اورژانس نیروی انسانی برنامه ریزی برای اطمینان از منابع آب دچار اختلال نمی شود.

برخی از شهرستانها از جمله Auburn و برکلی دریاچه, به تعویق افتاد, عمومی جلسات. شکر هیل است که اختتامیه آن در سالن تربیت بدنی یکشنبه آغاز و به تعویق انداختن همه جلسات غیرضروری در شهر تماس از جمله کمیسیون برنامه ریزی و حفظ تاریخی کمیته.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>