Coronavirus هزینه 2 میلیون شغل در ترکیه مخالفت می گوید

آنکارا — بیش از دو میلیون کارگر در ترکیه از دست داده اند شغل خود را با توجه به اقدامات انجام شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس اصلی ترین حزب مخالف گفت: در روز جمعه به دولت منتقل شد و نزدیک به اجرای سختگیرانه تر محدودیت هایی در جنبش به سرعت گسترش آن.

رئیس جمهور طیب اردوغان دولت دستور داده است تا خرده فروشان و رستوران ها و دیگر کسب و کار به اما و در عین حال به اعمال کامل مستند در هر نقطه از کشور.

Kemal Kilicdaroglu رئیس حزب ” جمهوریخواه خلق (CHP) در روز جمعه تکرار خود را گسترده تر محدودیت در آمد و شد و حرکات. در حال حاضر تنها کسانی که بیش از 65 به موضوع یک مستند.

“آنها (دولت) تا به حال برای شروع یک کمپین برای نگه داشتن مردم در خانه. این کمپین تنها منجر به یک چیز: بیکاری,” او گفت: تلویزیون فاکس در مصاحبه ای گفت: بیش از دو میلیون شغل از دست داده شده است در این بیماری همه گیر.

از کشته شدن بیش از 350 نفر در ترکیه با تایید موارد شکوه 18,000 حدود 60 درصد از آن ها در استانبول است. .

اردوغان هشدار داد که تشدید محدودیت اگر شیوع بیماری بدتر و یا اگر شهروندان موفق به پایبندی به “داوطلبانه قرنطینه” او درخواست کرده است در سراسر کشور.

ترکی رسمی با آگاهی از این موضوع به رویترز گفت در روز جمعه که آنکارا شد بررسی بیشتر اقدامات از جمله گسترش موجود مستند – که تحت آن ضروری سفرهای مجاز – به کسانی که در سن 60 و بیش و احتمالا نیز به زیر 18s.

“چرخ نیاز به نگه داشتن عطفی برای اقتصاد به آسیب دیده نمی شود اما از آن است که در حال حاضر تبدیل شدن اجباری برای برخی از محدودیت ها را تحمیل شود” این مقام گفت.

اقدامات جدید بودند در نظر گرفته شده برای استانبول, رسمی اضافه شده اما اذعان کرد که این زمان سرعت گسترش می تواند منجر به یک “بطور قابل توجهی مشکل” وضعیت در این ماه.

فشار برای بیشتر محدودیت نیز از Meral Aksener, رئیس مخالفان Iyi که گفت: در یک مصاحبه آنلاین از روز جمعه که دولت “در حال اجرا” از یک مادر اقامت در خانه سفارش با توجه به پیامدهای اقتصادی آن.

CHP را Kilicdaroglu گفت: حدود 400000 کسب و کار بسته شده بود و بسیاری از کارگران از حقوق و دستمزد به صورت روزانه نیز گذاشته شده است پس از این زمان coronavirus محدودیت آغاز شد.

“تعداد کسانی که در آنجا کار می کرد و در حال حاضر بیکار بیش از 2 میلیون نفر است. آنها را دریافت نرخ بیکاری دستمزد از صندوق بیکاری برای یک زمان کوتاه اما هیچ تضمینی وجود ندارد, پس از آن,” او گفت:.

اولین اطلاعات رسمی نشان می دهد تاثیر این بیماری همه گیر در ترکیه نیروی کار منتشر نخواهد شد تا زمانی که ممکن است زمانی که در ماه مارس نرخ بیکاری منتشر می شوند.

آنکارا همچنین نورد 100 میلیارد لیره (15 میلیارد دلار) حمایت اقتصادی بسته و راه اندازی یک کمک مالی به کمپین جمع آوری کمک برای نیازمندان است که در آن گفته بود که تا کنون مطرح شده 847 میلیون لیره.

“ما از دولت خواست به اقدامات احتیاطی برای dayworkers. بدون اقدامات گرفته شد” Kilicdaroglu گفت:, و اضافه کرد که دولت تا به حال به “فداکاری” به جای شروع اهدای مبارزات.

(گزارش شده توسط Tuvan Gumrukcu, Orhan Coskun و Daren Butler; ویرایش توسط جاناتان اسپایسر و جان Stonestreet)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im