کروناویروس در Ga.: پایگاه نظامی مورد ساخت ماسک در شرایط با ثبات

دو نفر متصل به Fort Benning نزدیکی کلمبوس باید آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید به عنوان امکانات نظامی و دیگر تاسیسات دولتی گیره به کاهش ویروس گسترش یافته است.

جنوب غربی گرجستان سلامت سیستم در ضمن ارسال دستورالعمل آنلاین یکشنبه برای چگونه به دوختن ماسک صورت آن را به عنوان به دنبال کمک از خیرین برای غلبه بر کمبود محافظ دنده.

و یکی از جوانترین شناخته شده بیماران در گرجستان زده توسط ویروس باقی می ماند در شرایط با ثبات در آتلانتا بیمارستان.

تعداد مرگ و میر در گرجستان از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس رشد به 25 در روز یکشنبه. گرجستان وزارت بهداشت تایید و در مجموع 620 موارد در سراسر کشور.

“پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

Fort Benning نیست شناسایی هر کدام از این دو نفر وجود دارد با استناد به بهداشت فدرال قوانین حریم خصوصی.

یکی به دنبال کمک در مارتین ارتش بیمارستان جامعه به صورت یک “بیماری زمینهای” و قرار داده شد در بخش مراقبت های قبل از انتقال به بیمارستان سنت فرانسیس. کارگران بیمارستان در مارتین که برای مراقبت از بیمار نیز قرار داده شده اند تحت قرنطینه.

“من رهبری تیم و من متعهد به ادامه ایمنی Fort Benning و جامعه محلی” مارتین فرمانده سرهنگ ملیسا هافمن در بیانیه ای گفت در بیمارستان Facebook صفحه. “ما به طور فعال درگیر و نظارت COVID-19 ادامه خواهد داد و هماهنگی با پست رهبری نظامی و غیرنظامی مراقبت های بهداشتی سازمان برای کاهش اثرات این ویروس است.”

سنت فرانسیس گفت: این جداسازی بیمار و در حال همکاری با مقامات بهداشتی دولت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

Fort Benning همچنین اعلام کرد “اعضای خانواده” متصل به پست نظامی آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از سفر خارج از کشور و بازگشت به گرجستان در اوایل ماه مارس. بیمار خود “قرنطینه” در خانه پس از مارس 12, مقامات گفت.

تاسیسات نظامی در سراسر گرجستان گرفته اند مراحل مختلف برای محدود کردن این ویروس گسترش یافته است. نظامی است که محدود کردن دسترسی به Fort Benning و در نظر گرفتن درجه حرارت از مردم ورود برای آموزش درخواست آنها را مورد سفر به خارج از کشور و پتانسیل مواجهه با افراد آلوده. Fort Benning نیز تاسیس یک منطقه برای افرادی که نیاز به اجباری 14-بعد مشاهده است.

ساخت ماسک

رو به رشد شیوع کروناویروس, قمر Putney نظام سلامت در آلبانی تا لود قالب به صورت خانگی ماسک صورت آنلاین به طوری که خیرین می تواند کمک به بیمارستان گروه غلبه بر وخیم کمبود منابع.

نظام سلامت منتشر شده در این دستورالعمل پس از آب گرفتگی با ارائه می دهد برای کمک به تامین کسری.

بیمارستان ها در سراسر کشور تلاش کرده اند با کمبود دنده محافظ پیچیده مراقبت از بیماران بدحال و قرار دادن کارگران بیمارستان در خطر بیشتر است. دنده مانند لباس و دستکش و محافظت از چشم و ویژه N95 ماسک ماسک در تامین کوتاه مدت هستند.

قمر Putney کارکنان شروع به دوخت خود ماسک برای کارکنان بیمارستان به پوشش خود باقی مانده N95s و گسترش ماسک ماسک’ دهانه های زندگی.

“در حالی که ما تنها می تواند مواد به داوطلبان محلی ما خوشحال برای به اشتراک گذاشتن ماسک-ساخت دستورالعمل با داوطلبان و بیمارستان ها در سراسر کشور” قمر مدیر داوطلب خدمات سوزان پررین گفت: در انتشار اخبار. “ما با کمال میل قبول ماسک از کسانی که می خواهند برای حمایت از اغتشاش و ما را تشویق آمریکایی ها به حمایت از بیمارستانهای نیاز در جوامع خود را به عنوان به خوبی.”

ماسک-دستورالعمل ساخت و یک لیست از لوازم مورد نیاز ارسال شده آنلاین.

12-year-old اما در ‘ثبات’ بیماری

بستگان از 12 سال هنوز هم در جستجوی پاسخ به چگونه او قرارداد COVID-19 که او را ترک کرده است مبارزه برای زندگی در کودکان و مراقبت های بهداشتی از آتلانتا در اسکاتلند مناسک.

این دختر بچه به نام اما آزمایش مثبت برای COVID-19 بیش از آخر هفته. پسر عموی او جاستین آنتونی گفت: Atlanta Journal-Constitution از طریق پیام متنی است که اما در شرایط پایدار.

آنتونی گفت: خانواده آگاه است از هر گونه بیماری زمینهای. فقط 1% از COVID-19 بيمار در گرجستان در 0-17 گروه سنی با توجه به دولت در آخرین آمار و ارقام هر چند سنین شناخته نمی برای 3 درصد از موارد گزارش شده.

“آنها در حال حاضر در حال اجرا بسیاری از آزمون ها” آنتونی گفت: از طریق پیام متنی.

مبهوت حرکت می کند

دولت کالج ها و دانشگاه ها که به حالت تعلیق در دانشگاه, راهنما و روشن برای یادگیری دیجیتال باقی مانده از سال تحصیلی راه اندازی یک فرایند اجازه می دهد تا دانش آموزان برای جمع آوری وسایل خود را از خانه های دانشجویی.

جان Fuchko III معاونت اثربخشی سازمانی در سیستم دانشگاه گرجستان گفت: هر دانشگاه را توسعه داده است یک مبهوت روند با ورودی از دولت وزارت بهداشت برای حفظ فاصله اجتماعی. دانش آموزان شروع به دریافت دستورالعمل از جمله انتصاب ویندوز هفته گذشته است.

بیست و چهار از سیستم 26 کالج ها و دانشگاه ها از جمله دانشگاه گرجستان و گرجستان را در پردیس مسکن. موسسات در حال ساخت ترتیبات برای دانشجویان بین المللی و دیگران با سختی موارد باقی می ماند مستقر در دانشگاه Fuchko گفت.

دانش آموزان و یا یک گواهی نماینده می تواند به خود و به دیگر یاران اما خواسته شده است به گزارش پردیس اگر آنها احساس بد.

اگر دانش آموزان می توانند خود را اختصاص داده شده ویندوز و یا آنها و خانواده های آنها راحت نیست بازگشت به دانشگاه دیگر امکانات رفاهی را می توان ساخته شده است.

“ما باید شدیدا کنترل روند. اما از آن است که انعطاف پذیر” Fuchko گفت.”مدارس ما در حال رفتن به انجام هر چیزی قرار می دهد که دانش آموزان در معرض خطر و یا کارکنان ما در خطر است.”

شهرهای فروشگاه های مختلط

بیش از آخر هفته کمبلی و شرق نقطه شد آخرین مترو آتلانتا شهرستانها به بان کی مون در شخص ناهار خوری در رستوران ها و کافه ها. کسب و کار نیاز به تنها ارائه takeout یا خدمات تحویل.

Kroger یکشنبه اعلام کرد آن ایجاد شد خرید ویژه ساعت در گرجستان فروشگاه خطر بالاتر برای مشتریان و مسدود کردن 7 تا 8 صبح روزهای دوشنبه از طریق پنج شنبه ها برای سالمندان بالای 60 و دیگر جمعیت های آسیب پذیر. Publix باز خواهد شد برای خریداران 65 و سه شنبه ها و چهارشنبه ها از ساعت 7 تا 8 صبح شروع روز سه شنبه.

حسن نیت از شمال گرجستان پیوست لیست در حال رشد از خرده فروشان که در حال بسته شدن به دلیل ویروس به طور موقت خاموش کردن آن بیش از 65 فروشگاه در منطقه شروع دوشنبه.

نویسنده کارکنان آسیا سیمون سوختگی کمک به این گزارش.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net