Coronavirus اثرات مربوط به لرزش آتلانتا در اقتصاد

پس از فرمان هموار از طریق یک دهه از رشد مترو آتلانتا اقتصاد کروز به آبهای خطرناک – و هر یک ویروس مرتبط با توسعه باعث نزدیک شدن رپیدز choppier.

در حالی که تعداد موارد تایید شده از COVID-19 کوچک باقی می ماند تلاش برای جلوگیری از شیوع معنی لغو, رویدادهای بازدید کننده کمتر و سرد هزینه های مصرف کننده.

“ما انتظار دارند که 30 تا 50 درصد کاهش در کسب و کار مهمان نوازی بیش از دو ماه آینده” گفت: ویلیام Pate, مدیر اجرایی آتلانتا کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر. “شما لازم نیست مردم به تمیز کردن اتاق است که اشغال نیست. شما نمی نیاز مردم به کار در رستوران اگر هیچ کس خوردن وجود دارد.”

خود را تیره و تار ارزیابی آمد و به عنوان وال استریت بود و بدترین حالت آن بعد از سال 1987 جمعه سیاه سقوط در حالی که دنیای کسب و کار و ورزش و سفر reeled از لغو.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه یک ماه ممنوعیت مسافران از بسیاری از اروپا — یک ضربه بزرگ به اقتصاد از مترو آتلانتا که تولید درآمد و شغل از Hartsfield-Jackson فرودگاه شلوغ دنیا.

ورزش در خاموش کردن حالت به عنوان یک لیگ را به دنبال عقب نشینی دیگر: لیگ ملی بسکتبال به حالت تعلیق در آن فصل لیگ اصلی بیس بال اعلام کرد از دو هفته وقفه NCAA لغو آن ملی بسکتبال مسابقات و لیگ برتر فوتبال به حالت تعلیق در تمام مسابقات برای حداقل 30 روز. آتلانتا تیم های حرفه ای در ورزش و راه اندازی شد به میزبان NCAA men’s چهار نهایی در اوایل ماه آوریل.

برگزارکنندگان Thomas P. Hinman دندانپزشکی جلسه – که به طور معمول جذب بیش از 20 ، 000 نفر – اعلام کرد که لغو این سال را به جمع آوری مجموعه ای برای مارس 19 در گرجستان کنگره جهانی مرکز و Omni هتل. کشت جلسات شرکت نیز لغو شده است.

لغو مشخصات بالا حوادث می تواند موج دار شدن از طریق یک اقتصاد محلی گفت: Rajeev Dhawan, مدیر پیش بینی های اقتصادی مرکز در دانشگاه.

“برای شروع این است که اخبار بد برای هتل ها و رستوران ها و کسب و کار در اطراف عرصه,” او گفت:. “اما نیز وجود دارد مالیات بر فروش از دست رفته برای مارتا, برای, دولت برای شهرستان – همه آنها را یک ضربه مالی.”

حمایت از کسب و کار — پیمانکاران محلی که ارائه غذا, امنیت, نقاشی, تمیز کردن و کمک های دیگر برای حوادث بزرگ – همچنین از دست دادن حقوق خود را.

جاذبه های مانند گرجستان آکواریوم مرکز ملی مدنی و حقوق بشر و یا سنگ کوهستان پارک قرعه کشی کمتر گردشگران است.

و بر خلاف طوفان که ممکن است با محدود کردن مصرف کنندگان برای یک یا دو روز هنگامی که گردشگران نمی آیند به شهر پول خود را به سادگی نمی آید به آتلانتا Dhawan گفت.

آن را نیز یک بیداری بی ادب بعد از مترو آتلانتا در ماه ژانویه نرخ بیکاری بود 3.2% تاریخی یک رقم پایین. این منطقه افزوده است شغل هر سال از سال 2010 از جمله 54,100 از ژانویه 2019 به ژانویه سال 2020 است.

نصب خطرات اقتصادی بسیار فراتر از بازدید کننده کمتر.

“در حالی که آن را مایه تاسف برای از دست دادن در چهار نهایی آتلانتا اقتصاد احتمالا چهره آسیب بیشتر از یک تعطیلی کسب و کار عادی است که مختل” توسط coronavirus مربوط به توقف گفت اقتصاددان J. C. بردبری از Kennesaw State University.

“اگر گروه زیادی از مردم با تهدید و زنجیره تامین شکسته خواهد شد که تاثیر می گذارد هر کس در هر خط از کار,” او گفت:. “از دست دادن یک آخر هفته از بسکتبال کسب و کار است یک جزئی بر روی صفحه رادار در مقایسه با اندازه شهر و اقتصاد دولتی.”

نمونه رکود لرز تقاضا برای محصولات و خدمات اما این ویروس نیز توقیف بسیاری از چینی گیاهان. که به معنی کمبود قطعات و محصولات – و این کمبود عرضه در حال رفتن به ضربه گرجستان در چند هفته آینده اقتصاددان گفت: Jon Gabrielsen.

از دست دادن کسب و کار به معنی برخی از کارگران از دست دادن شغل و دیگران نگرانی آنها می شود – و بعد زمانی که مصرف کنندگان صرف کمتر از آن بیشتر به معنی اخراج Gabrielsen گفت. “و آن زمانی است که آنچه که یک ویروس است که باعث کمبود عرضه باعث کمبود تقاضا ساخت این خود تداوم مارپیچ رو به پایین.”

جریان ظروف به بنادر گرجستان کاهش یافته است 18 درصد در دو هفته اول این ماه – غوطه دیده نمی شود پس از بدترین رکود اقتصادی با توجه به رابرت موریس سخنگوی گرجستان پورت قدرت.

در عین حال نشانه های اولیه هستند که حمل و نقل را انتخاب کنید تا تا حدودی پس از آن که ممکن است به معنای اختلال در زنجیره تامین است که به عنوان بد نیست به عنوان انتظار می رود موریس گفت. “این خیلی زود به بگویید, اما نشانه های اولیه نشان می دهد بهبود تدریجی در محموله جلد است.”

کمتر قابل بحث است تاثیر ممنوعیت پرواز برای مسافران از اروپا و میله میله برای رفتن به اثر جمعه در نیمه شب.

آتلانتا تا به حال حدود 1.3 میلیون بازدید کننده در سال گذشته با 25 درصد از آنها از اروپا و با توجه به برآورد اولیه ارائه شده به آتلانتا کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر.

قیمت سهم از Atlanta-بر اساس Delta Air Lines بازدید تحلیلگران به عنوان ایالات متحده هواپیمایی بیشتر متاثر از محدودیت های مسافرتی سقوط 21% شنبه تقریبا دو برابر بازار سهام ایالات متحده. دلتا به 90,000 کارمند از جمله بیش از 36,000 در گرجستان است.

در جهان به عنوان شلوغ ترین فرودگاه هارتفیلد-جکسون توسط یک موتور اقتصادی برای کل غرب با 63,000 کارگران مستقر در مرکز. فرودگاه مقامات می گویند این تاسیسات تولید $82 میلیارد دلار در اقتصادی.

تحریریه کلی Yamanouchi کمک به این مقاله است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im