Coronavirus محرک مقابله خواهد آسانسور Delta Air Lines آتلانتا اقتصاد

عظیم coronavirus محرک توافق میان کاخ سفید و قانونگذاران فدرال است که انتظار می رود عبارتند از: وام و ضمانت وام برای شرکت های هواپیمایی ارائه برای کمک به Atlanta-بر اساس Delta Air Lines بزرگترین حامل توسط آمریکا درآمد.

جزئیات کامل از خطوط هوایی بسته کمک نکرده بود, منتشر شده است, اوایل روز شنبه با قانونگذاران هنوز هم امیدوار به نهایی کردن شرایط گسترده تر 2 تریلیون دلار طرح مالی امروز است.

شرکت های هواپیمایی را تحت فشار قرار دادند برای فدرال کمک مالی توسط امیدوار کننده نمی کردند کارکنان از طریق اوت اگر آنها را 29 میلیارد حقوق و دستمزد در کمک های مالی. مدیران از جمله مدیر عامل شرکت دلتا اد Bastian نیز تحت فشار قرار دادند برای حداقل $29 میلیارد دلار در وام و یا وام تضمین حمایت به حد اجرایی جبران خسارت و از بین بردن سهام buybacks و سود سهام برای زندگی از این وام.

هواپیمایی تسکین می توانست تاثیر قابل توجهی در آتلانتا و جورجیا که هر دو بستگی سفر هوایی برای درآمد و شغل است.
دلتا غالب هواپیمایی در آتلانتا Hartsfield-Jackson International حدود 90,000 کارمند در سراسر جهان از جمله بیش از 36,000 در گرجستان است. نیست که شامل ده ها هزار قرارداد کارگران است.

Hartsfield جکسون فرودگاه شلوغ دنیا بیش از 63,000 کارگران است. که شامل خطوط هوایی و فرودگاه و کارکنان و امتیازات کارگران پیمانکاران و دیگران. آتلانتا فرودگاه می گوید این یک $82 میلیارد و اقتصادی در منطقه است.

ایالات متحده در صنعت هواپیمایی شده است وضعیتی وخیم برای هفته عنوان می شود مسافران از اقامت در خانه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

دلتا گفت: در هفته گذشته آن را برش 70 درصد از پروازها و پارکینگ حداقل نیمی از ناوگان خود را. بیش از 13000 دلتا کارکنان داوطلب شده اند به گرفتن مرخصی بدون حقوق و با این شرکت قطع صدها پیمانکار شغل. این شرکت هواپیمایی که گرفتن میلیاردها دلار وام و به حداقل رساندن دروازه استفاده در چندین concourses.

ترافیک در Hartsfield جکسون کاهش یافته است تا آنجا که 80% و متعدد TSA بازرسی و امتیازات را بسته اند. برخی از امتیازات را گذاشته کارگران است.

بعضی از آنها مخالف هواپیمایی نجات بدون محدودیت در چگونه پول استفاده می شود. گروه های مصرف کننده را تحت فشار قرار دادند برای حمایت از مصرف کننده اتحادیه های کارگری می خواهند کارگر حمایت و دیگران را فشرده برای اقدامات زیست محیطی.

مانند گسترده تر در بازار سهام دلتا سهام بسیج روز سه شنبه به قانونگذاران نزدیک یک رای منفی داد. دلتا سهام بسته در $26.89 سه شنبه تا 21 درصد از روز قبل است اما پایین 57 درصد از Jan. 17.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de