Coronavirus بسته محرک خواهد آسانسور دلتا آتلانتا اقتصاد

عظیم coronavirus بسته محرک اقتصادی به تصویب سنای آمریکا شامل $61 میلیارد دلار کمک مالی و وام برای شرکت های هواپیمایی و صنعت حمل و نقل هوایی است که می تواند برای کمک به Atlanta-بر اساس Delta Air Lines بزرگترین حامل توسط آمریکا درآمد.

سنا تایید معامله اواخر روز چهارشنبه با آمریکا در مجلس نمایندگان می رود به رای گسترده تر 2 تریلیون دلار بسته محرک جمعه.

این قانون تا 29 میلیارد در بودجه برای شرکت های هواپیمایی از جمله از 25 میلیارد دلار برای حمل مسافر و 4 میلیارد دلار برای محموله های هواپیمایی. چشمه های شنی بر اساس یو پی اس نیز به اجرا هوایی حامل محموله. یکی دیگر از 3 میلیارد دلار به خود اختصاص داده است برای حمل و نقل هوایی پیمانکاران.

هواپیمایی تحت فشار قرار دادند برای فدرال کمک مالی توسط امیدوار کننده نمی کردند کارکنان برای یک دوره معینی از زمان, متعهد به حد اجرایی جبران خسارت و از بین بردن سهام buybacks و سود سهام برای زندگی از این وام.

این لایحه را در شرایط محدود کردن شرکت های هواپیمایی از برش کارگران پرداخت و یا منافع و یا غیر ارادی انجام furloughs از کارگران از طریق سپتامبر. 30. شرکت های هواپیمایی می تواند مورد نیاز برای حفظ برخی پروازهای خدمت کوچک و جوامع از راه دور و یا مراقبت از سلامت زنجیره تامین و آن را می گوید دولت فدرال دریافت می تواند سهام در شرکت های هواپیمایی به عنوان جبران خسارت برای کمک.

جو DePete رئيس جمهور از خط هوایی خلبانان اتحادیه به نمایندگی از خلبانان در دلتا و دیگر حامل با صدور بیانیه ای گفت: خلبانان “تحسین این واقعیت است که اقتصادی امداد بسته حاوی مقررات مربوط به حد furloughs, محافظت, ما, قرارداد, و اطمینان حاصل شود که کمک های فدرال استفاده می شود به پرداخت کارکنان شرکت هواپیمایی” حقوق و مزایای نه اجرایی جبران خسارت و یا سهام شرکت buybacks.”

خطوط هوایی دلتا نشان داد پنج شنبه آن را خاموش نگه دارید در نظرات عمومی در این لایحه تا آن رای داده شده در توسط مجلس و امضا کردند.

بسته محرک اقتصادی نیز شامل وام و ضمانت وام — $25 میلیارد دلار برای مسافر خطوط هوایی و 4 میلیارد دلار برای محموله حامل — هر چند شرکت های هواپیمایی خواهد بود واجد شرایط برای وام اگر آنها نمی توانند اعتباری در غیر این صورت.

فرودگاه را 10 میلیارد دلار در کمک.

هواپیمایی تسکین می توانست تاثیر قابل توجهی در آتلانتا و جورجیا که هر دو بستگی سفر هوایی برای درآمد و شغل است.

دلتا غالب هواپیمایی در آتلانتا Hartsfield-Jackson International حدود 90,000 کارمند در سراسر جهان از جمله بیش از 36,000 در گرجستان است. نیست که شامل ده ها هزار قرارداد کارگران است.

Hartsfield جکسون فرودگاه شلوغ دنیا بیش از 63,000 کارگران است. که شامل خطوط هوایی و فرودگاه و کارکنان و امتیازات کارگران پیمانکاران و دیگران. آتلانتا فرودگاه می گوید این یک $82 میلیارد و اقتصادی در منطقه است.

ایالات متحده در صنعت هواپیمایی شده است وضعیتی وخیم برای هفته عنوان می شود مسافران از اقامت در خانه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

دلتا گفت: در هفته گذشته آن را برش 70 درصد از پروازها و پارکینگ حداقل نیمی از ناوگان خود را. بیش از 21,000 دلتا کارکنان داوطلب شده اند به گرفتن مرخصی بدون حقوق, و این شرکت را کاهش داده است بسیاری از کارکنان پرداخت 25 درصد و قطع صدها پیمانکار شغل. این شرکت هواپیمایی که گرفتن میلیاردها دلار وام و به حداقل رساندن دروازه استفاده در چندین concourses.

ترافیک در Hartsfield جکسون کاهش یافته است تا آنجا که 85 درصد و متعدد TSA بازرسی و امتیازات را بسته اند. برخی از امتیازات را گذاشته کارگران است.

برخی مخالف هواپیمایی نجات بدون محدودیت در چگونه پول استفاده می شود. گروه های مصرف کننده تحت فشار قرار دادند برای حمایت از مصرف کننده اتحادیه های کارگری می خواهند کارگر حمایت و دیگران را فشرده برای اقدامات زیست محیطی.

مانند گسترده تر در بازار سهام دلتا سهام بسیج به عنوان قانونگذاران نجات یافتند رای. دلتا سهام تجاری در بیش از $34 اواخر روز پنجشنبه از $21.35 جمعه گذشته اما از $62.03 در Jan. 17.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de