CORONAVIRUS به روز رسانی: آمریکا به تخلیه آمریکایی ها قرنطینه در کشتی کروز در ژاپن

مترو آتلانتا ساکنان خواهد شد در میان صدها نفر از آمریکایی ها تخلیه از یک coronavirus زده کشتی کروز در ژاپن روز یکشنبه مقامات بهداشت گفت.

مسافران و خدمه سرنشین الماس شاهزاده شده اند قرنطینه در یوکوهاما برای بیش از یک هفته پس از شیوع کروناویروس عفونت در کشتی.

مرتبط با: آتلانتا زن و شوهر در کشتی کروز بستری در توکیو برای coronavirus

مقامات قرنطینه تقریبا 3,700 مردم پس از یک مسافر که متحرك در هنگ کنگ در تشخیص داده شد با این ویروس. پس از بیش از 200 مورد جدید گزارش شده در کشتی.

حدود 400 نفر سرنشین این کشتی آمریکایی آتلانتا-based مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: روز شنبه.

“برای تحقق مسئولیت های ما به شهروندان و همچنین به منظور کاهش بار بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی دولت ایالات متحده توصیه می کند که ایالات متحده به شهروندان پیاده و بازگشت به ایالات متحده برای نظارت بیشتر” CDC گفت.

بیشتر: 15 تایید ایالات متحده coronavirus موارد | CDC در حال آماده شدن برای آمریکا جای پا

کسانی که بازگشت به دولت-چارتر پرواز خواهد بود موضوع را به اضافی 14 روز قرنطینه در آمریکا دو پایگاه هوایی تراویس پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا و پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland در تگزاس است.

نه همه آمریکایی ها در این رشته در خارج از کشور خواهد بود و مجاز به بازگشت به خانه ،

مسافران نشان دادن علائم ویروس باقی می ماند باید در ژاپن برای مراقبت های پزشکی, سلامت, مقامات گفت. حداقل 40 آلوده آمریکایی ها قبلا گرفته شده کشتی برای درمان با توجه به نیویورک تایمز.

در میان آنها آتلانتا ساکنان رنه و کلاید اسمیت که به احتمال زیاد باقی می ماند در توکیو بیمارستان به عنوان آنها را بازیابی پسر خود گفت: روز شنبه.

مکن وکیل دیوید اسمیت گفت: 80 ساله پدر و مادر باقی می ماند و روحیه خوب با وجود محدود بودن به خود را در اتاق بیمارستان.

همچنین: نزدیک به 200 گرجستان ساکنان در حال نظارت برای coronavirus

“من صحبت کردن به آنها را در هر شب. آنها در حال انجام بسیار خوب” اسمیت گفت. “آنها می گویند مردم در بیمارستان در حال درمان آنها را مانند خانواده سلطنتی.”

کلاید اسمیت مبتلا به پنومونی زمانی که او برای اولین بار وارد شده و در بیمارستان است. او در حال انجام است بهتر و نه او و نه رنه در حال نشان دادن هر گونه مطلب علائم پسر خود را گفت.

خود را نوه Saywer و گاوین اسمیت که هر دو در 20s خود را گرفتار این ویروس و انتظار می رود که هیئت مدیره یکی از روز یکشنبه پروازهای بازگشت به ایالات متحده

دیوید اسمیت گفت: آنها هیجان زده در مورد گرفتن از خود اتاق کوچک در کشتی کروز اما درک آنها باقی خواهد ماند قرنطینه به مدت حداقل دو هفته.

نزدیک به 200 گرجستان ساکنان بودن “جدا شده” در خانه های خود پس از بازگشت از سفر اخیر به چین است.

گرجستان مقامات اجتناب از استفاده از کلمه قرنطینه و گفت: به جای آن که مردم در حال جدا شده و در خانه های خود را برای 14 روز بیماری’ دوره کمون.

گسترده تر شیوع کروناویروس در آغاز دسامبر در ووهان صنعتی شهرستان از 11 میلیون نفر در مرکز چین است. پس از آن تعدادی از تشخیص منفجر شد.

اکثریت قریب به اتفاق موارد از coronavirus بود که رسما به نام COVID-19 در چین است.

چین گزارش 2,641 موارد جدید در 24 ساعت از طریق نیمه شب جمعه, بالا بردن مجموع آن به بیش از 66,000 از آسوشیتد پرس گزارش داد. سرزمین اصلی چین است شمار تلفات افزایش یافت و به بیش از 1500.

اروپا نیز در گزارش خود اولین مرگ ناشی از این ویروس در روز شنبه پس از 80 سال توریست از چین هوبئی درگذشت در فرانسه. این مرد در ابتدا در بیمارستان بستری Jan. 25 با یک عفونت ریوی, مقامات گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de